Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze gry MMORPG w ktore graliscie.


kriss07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak jak w temacie piszcie w jaka gre MMORPG najlepsza graliscie.

 

Moja najlepsza gra MMORPG to Ryzom tylko szkoda ze jest platne ( gralem na trialu do 20 lvlu tylko ). A z darmowych tonajlepszy jest 2moons. :D

18706.png

 

 

 

Opublikowano

Kal Online rulz

 

Co z tego, że nie ma takich możliwości jak np. taki zabocony silkrołd ? Ale nei ma problemu z wibiciem na serva, ostatnio Inix zaczal dbac o te gre <Pomine to, ze nie wiedza co zaprogramowali xDDDDDDDD>

 

Eventy x2 exp - fakt rzadko ale sa ! Nie przypominam sobie aby w Sro takie byly ale nvm

 

Lepsze cw ^^, nie wiem czy lepsze ale w lepszych godzinach i w sobote i w niedziele !

 

Areny pvp !

 

Assassin Mode ! <3 <na privach fajnie sie ownuje przed Masterem>

 

Brak nudzacych skilli

 

Kazda postac ma wyrownane szanse na duelu, nie tak jak w np. sro - wizard : 1 hit 1 ded

 

3 potęzne bossy - zabija sie je w +/- 50 65++lvl osob !

 

Ciagle dodawane new miejsca h lvl

Opublikowano

E tam mi boty zwisaja bo sam boce :P A eventy z expem sa mneij wiecej co pol roku np. zwiekszenie o 30% Co do pvp to w sro to ty chyba za dlugo nie grales skoro tak twierdzisz :)

neveskkftr5.gif

kspfanlw7.jpg

sandecjaon3.jpg

stalfansz1.jpg

Opublikowano

Tak SRO jest fajne, lecz wbijanie na serwer na którym sie gra okropne, mdz. innymi przez to zrezygnowałem z silkroada bo tak to bym dalej grał xP a co do topicu to ja polecam WoW'a (dla niewtajemniczonych World of Warcraf) jest to gierka przewspaniała, 0 botów bardzo fajnie zrobione questy wyrąbiście duży świat, ciekawy system PvP, Areny, BG raidy wogóle to wszystko jest midzio, co do grafiki to też nie można nic zarzucić. Według mnie to jest gra XXI w. ;)

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

Silkroad i nic więcej. Gram już od ponad 2 lat i nie narzekam. Boty mnie nie obchodzą, bo sam używam :P a z wbiciem na serwer nie ma teraz żadnych problemów, cotygodniowe ban listy robią swoje...

 

Dlaczego Silkroad jest najlepszy? :

 

- zajebista grafika

- ciekawe bronie, sety i skille

- świat, moby

- urozmaicenia gry ( capture the flag, fortrees war )

- postacie normalnie wyglądają i poruszają się ( w przeciwieństwie do 2moons o0 )

 

To sprawia, że silk jest najlepszą grą MMORPG !!!!!

usunieta by MIKE

Opublikowano

grafa - dekaron ma lepsza

 

skille - sro / bronie - dekaron/archlord/kal i sro(po rowno) <od najlepszych do najgorszych> / sety - dekaron

 

swiat - 1. dekaron/2moons2.kal3.sro

 

moby - 1.dekaron/sro/2moons 2. kal

 

urozmaicenia - 1. dekaron 2. kal/sro/2moons

 

postacie - poruszanie sie : w innych grach (dekaron,2m,kal etc) postacie nie biegaja jakby mialy sie przewrocic ;)

 

silk to nei jest best darmowa mmorpg chyba, ze dla ciebie..

 

 

 

PS. jakby te kilka puntkow robilo z gier najlepsze to nawet tibia bylaby najlepsza o.O

Opublikowano

Maple Story-wciąga i ma klimacik

SRO-ciekawy świat i gra również ma swój klimacik.

Opublikowano

Guild Wars - płatny

Maple Story - Multum możliwości. masz do wyboru 4 profesje które rozdzielają się na dalsze

Osobiście nie polecam silka gdyż to jest jak tibia... tylko bardziej rozbudowane

 

#edit

racja 4 profesje xD zjadłem jedną.

 

IMO silk to jest gówno. Niby ta grafa 3d ale jest zrobiona tak aby w nią cały czas grać. Tak jak tibia tylko grafa 2d i piksele.

i tak jak simpson wspomniał nooby i boty. Co 2 napotkany kolo ma bota.

A kolejki? Denerwujące. Najlepsze są te gry MMO za które nie płacisz wogóle i masz równe szanse z innymi (np. Maple Story - płacisz aby wyglądać) lub płacisz raz(np. Guild Wars - Płacisz 1 raz).

Choć co do maple to mam wątpliwości czy jest już takie jak kiedyś.

Kiedy zaczynałem było mało ludu a o większym expie nie było mowy. Potem wprowadzili te karty za nexon cash :|

 

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

@Up

Tia, Silkroad to taka Tibia w 3D ;] Mnostwo światów, mnostwo nupów, mnostwo botów ;P

 

Polecam MapleStory, WoW (imo najlepsza MMORPG wszechczasów, mozna przeciez grac na prywatnych serwerach ;] ), Cabal Online, Dekaron, ROSE. ;]

Opublikowano
Guild Wars - płatny

Maple Story - Multum możliwości. masz do wyboru 3 profesje które rozdzielają się na dalsze

Osobiście nie polecam silka gdyż to jest jak tibia... tylko bardziej rozbudowane

 

 

jak tibia? to ty chyba nie grałeś w te gry...Podaj dlaczego tak uważasz? Silk a tibia, to niebo a ziemia ( a sorki w tibi nie ma nieba )

 

 

@Topic

 

Ale nie ma się co kłócić o to która jest lepsza, bo gry typu MMORPG to tak naprawdę niczym się nie różnią, chodzi mi szczególnie o same założenia tych gier. Twoim zadaniem jest wbicie jak największego lvl'a w możliwie najszybszym czasie, a przy tym wydaniu sporo kasy na różnego typu wspomagacze ( boty, plusy do expa ), aby grając nie popadać w skrajności >.>

usunieta by MIKE

Opublikowano

@Akosse

chyba 4 :P

 

@topic

Maple Story - wciagajace baaardzo ;] ogolnie smieszna grafika xD

SRO - wbijanie na server godzinami ale grafika nawet nawet :P

WoW - 10/10 gra najlepsza na swiecie ale nie dla mnie :P wole ms

 

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano

Hm gra MMORPG,w którą najdłużej gram jest MuOnline-teraz bedzie juz 4 lata ale nie jest najlepszą.

WoW oraz Silkroad to jak dla mnie najlepsze MMORPG!

 

Chociaż jakbym miał wybrać jedną gre,będzie to Silkroad.

 

audiliftabsolutlyfinal.png
Opublikowano

Silkroad 100% lepszy od Tibii nie ma co. Nie gram w jedno ani w drugie - silk za duże kolejki, a piszczel to gówno i już. Jedno z lepszych mmo, w które grałem (były może z 3) to Maple Story chociaż ta muzyczka i cała atmosfera bajkowa trochę mnie dobijała. Mam zamiar na tych wakacjach jeszcze w coś pograć, zastanawiam się między 2moons, cabal, kal online. Chętnie też bym zagrał w WoW'a, ale nie chce mi się ściągać ...

Opublikowano

Akurat jesli chcesz w cos zagrac to polecam bardzo 2moons ( mozesz grac na priv servach xD) oraz cabal ma zajebista grafike (jak dla mnie) :D

18706.png

 

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem to silkroad jest najlepszy ;p

 

Samochód jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą, tuning podstawą

 

sygnacopymj8.th.gif

 

warrockplayerym9.png23998.png 6458.jpg 26412.png

Opublikowano

Buuu... tylko silk ;p ja polecam Flyffa(flyforfun) mangowa grafa, możliwość latania, ciekawe profesje...^^

Opublikowano

@Chomik

 

Nikt tu się nie kłóci, jeśli o mój post Ci chodzi <pewnie nie xD> to po prostu staram Ci się pokazać, że Silk to Nie ma być najlepsza gra dla wszystkich bo z twojego postu to wynika ;)

 

 

Guild Wars - płatny

 

Tylko w sklepie ;p

 

Akurat jesli chcesz w cos zagrac to polecam bardzo 2moons ( mozesz grac na priv servach xD) oraz cabal ma zajebista grafike (jak dla mnie)

 

Imo Dekaron > 2m

Opublikowano
Metin 2 - teraz to juz mniej wciaga ale dawniej Polski MMO to byl hit smile.gif

 

uzależnia, poczytaj forum tego burdelu

 

 

sry za dbl posta ale mi neta zalagowalo :X

Opublikowano

Panowie jezeli chodzi o silka to nawet podczas jakiegos tam rankingu gdzies tam (nie pamietam gdzie) zostal wybrany najlepszym free mmorpg :P

A co do wbijania teraz do godziny 14 sie wbija za 1 razem, a potem z 3 min

neveskkftr5.gif

kspfanlw7.jpg

sandecjaon3.jpg

stalfansz1.jpg

Opublikowano
Panowie jezeli chodzi o silka to nawet podczas jakiegos tam rankingu gdzies tam (nie pamietam gdzie) zostal wybrany najlepszym free mmorpg tongue.gif

A co do wbijania teraz do godziny 14 sie wbija za 1 razem, a potem z 3 min

 

to była ... a ! tak ! mam - Turcja

Opublikowano
@Chomik

 

Nikt tu się nie kłóci, jeśli o mój post Ci chodzi <pewnie nie xD> to po prostu staram Ci się pokazać, że Silk to Nie ma być najlepsza gra dla wszystkich bo z twojego postu to wynika ;)

Tylko w sklepie ;p

Imo Dekaron > 2m

 

 

Widzisz ja też nie chce się kłócić, która gra jest lepsza, bo każda ma swoje zalety i wady i różni się czymś od tych innych...Ja wyraziłem swoją opinię i wymieniłem zalety silka. Napisałem również o co myślę o grach tego typu. Myślę, że wiele osób myśli podobnie jak ja, ale grają w gry MMORPG, bo każda na swój sposób jest wciągająca i można się uzależnić <_<

 

BTW ale jak można napisać, że Tibia jest najlepszą grą MMORPG?! to już jest lekka przesada... -.-

usunieta by MIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...