Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bekowe życzenia na 18nastke !


Teach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo,

Kumpel ma jutro 18naste urodziny i chciałbym napisać mu jakieś bekowe życzenia, znacie jakieś?

Chodzi mi o coś w stylu :

Zycze ci dużo zdrowia(mało ważne),pieniędzy (najważniejsze),szczęścia(bo nigdy za mało), prawdziwej miłości (wymarzonego chłopaka)

Czaicie o co mi chodzi nie :D? Dziena z góry ;d

Opublikowano


Dziś Twoje 18 urodziny,

więc idziemy na wycieczkę

i bierzemy buteleczkę.


Dorosłości to namiastka gdy nadejdzie osiemnastka,

śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty,

tańcz od rana do wieczora na skrupuły przyjdzie pora,

by Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary!


Droga dorosłego życia niech będzie bez wielkiego picia.

By marzenia się spełniały i z kacem nie odpływały.

By rodzice oparcie w Tobie mieli,

bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli.

Ty ucz się byś doszedł do celu,

nie zboczył jak robi zbyt wielu.

A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija,

by w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.


Na roczek - czerwony smoczek.

Na trzy latka - Chatka Puchatka.

Na pięć latek - parostatek.

Na siedem lat - rowerek Skrzat.

A na osiemnastkę co? Harley, skóra, to jest to!

Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

Opublikowano

No ale żeby właśnie nie było widać, że skądś skopiowane itp :x mają na takie zwyczajne wyglądać, ale takie jak np to co napisałem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...