Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Skarga Na Mounthains


Degarus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem z Mou -.-

 

Gdy zrobiłem aplikacje na Kida to napisał mi :

zapomnij, robiłeś durne topici ze skargą na mnie w metinie....

 

na nie

 

A robiłem tylko 2 tematy

1 ankieta ( czyli nie liczy się jako spam )

2 skarga i w tym dalsze pytanie o ankietę

 

zrobiłem ten 2 temat bo miał pełne pw.

 

TEMAT DO APLIKACJI

 

Te 2 tematy były przed dniem gdy dostał GM i teraz nie mam szans nic zrobić na MPC.

 

Dostałem także 10% za nazwaniem Mou noobem ale to już moja sprawa.

Gość Mounthains
Opublikowano
A robiłem tylko 2 tematy

 

i o 2 za dużo, od tego jest pw

 

Dostałem także 10% za nazwaniem Mou noobem ale to już moja sprawa.

 

teraz gdy napisałeś skargę będzie wszystko podważane. Twoje statusy o treści "Nie cierpię Mou" "Mou to noob" dużo zmieniły, to oznacza że nie masz szacunku do wyższej rangi.

 

To że ci zniszczyłem "karierę" (jak ty to wcześniej napisałeś) to nie moja wina, tylko twoja.

Opublikowano

Takie statusy typu " Nie cierpię Mou" zaprowadziły cię na dno .

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Nie cierpię Mou to już moja sprawa i nie jest to żadna obraza :) a te 10% to moja wina wiem....

 

 

Mam szacunek do wyższej rangi ale nie dla ciebie ;)

 

To że ciebie nie lubię to moje zdanie a jedno z twoich dzieciństw to że gdy miałem Nie Cierpię Mou to zmieniałeś mi na Nie Cierpię Siebie :)

Opublikowano

Nie masz szacunku , to nie licz na coś konkretnego w przyszłości :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Przez to , mam większy szacunek dla normalnego usera niż Mou GM ...

 

UP

a ty do niego tak się nie podlizuj ;) cały czas robisz aplikacje na kidmoda i cały czas nie.

 

DOWN

No i akurat u ciebie widać że masz 15 lat ;)

 

PS : Nie kłóćmy się już tutaj bo to skarga a nie pogawędka.

 

 

DOWN

 

Hah tak piszę 10 latek ??? Że uważam go za nooba lub nie lubię go to już inna sprawa.

Opublikowano

Nie jestem idiotą , żeby się podlizywać , a co do aplikacji : Umiesz czytać ??

 

Szacunek powinieneś mieć do każdego , a i na przyszłość jak piszesz aplikację podaj prawdziwy wiek :)

 

Przynajmniej nie zachowuję się jak 10 latek , który pisze "... to noob" lub "nie cierpię ..."

 

 

EDIT : Przynajmniej się nie wstydzę pokazać swojego wieku , bo życie mnie już doświadczyło wielu przykrości i już nie wiem co to wstyd :)

 

On może próbować a ja już nie mam i tak szans nigdy

 

Trzeba było się w odpowiedniej chwili opanować ;)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Gość Mounthains
Opublikowano

Przez to , mam większy szacunek dla normalnego usera niż Mou GM ...

 

UP

a ty do niego tak się nie podlizuj ;) cały czas robisz aplikacje na kidmoda i cały czas nie.

 

DOWN

No i akurat u ciebie widać że masz 15 lat ;)

 

PS : Nie kłóćmy się już tutaj bo to skarga a nie pogawędka.

 

 

DOWN

 

Hah tak piszę 10 latek ??? Że uważam go za nooba lub nie lubię go to już inna sprawa.

 

 

właśnie w ten sposób to oznajmiasz....

 

 

meth0d chociaż cały czas jestem na nie to próbuje. Moze kiedyś mu się uda a może nie. Nie traci nadziei. A tobie raz się nie udało przeze mnie i płaczesz w statusach że jestem noobem.

Opublikowano

On może próbować a ja już nie mam i tak szans nigdy :) chyba że zrobię Multikonto :P

 

EDIT

 

Jakoś nie mam problemów nigdy z żadnym modem / kidmodem / GM / adminem tylko zawszę z tobą mam sprzeczkę :)

Gość Mounthains
Opublikowano

On może próbować a ja już nie mam i tak szans nigdy :) chyba że zrobię Multikonto :P

 

EDIT

 

Jakoś nie mam problemów nigdy z żadnym modem / kidmodem / GM / adminem tylko zawszę z tobą mam sprzeczkę :)

 

 

Nie ja to zacząłem. Ty jesteś taki cwany bo dopiero teraz napisałeś skargę gdy nie ma D&G. Tak to byś tego nie zrobił -,-

 

Jak byś chciał wiedzieć, każdemu powtarzam, że na nikogo się uczepiam, nie warnuję za free. Zawsze user podaje błędne argumenty w sprawie sprzeczki....

 

Teraz się tylko pogrążyłeś wyzywając mnie od nooba w statusie. Zamiast siedzieć cicho to ty wyskakujesz ze skargami

Opublikowano

Ja dopiero wczoraj około 22 się dowiedziałem że D&G nie ma już GM i to nie tego wina :)

 

Edit :

 

Mam siedzieć cicho jak już nic nie zrobię na MPC ?:>

Opublikowano

Degarus powiem Ci , że ostatnio też za nim nie przepadałem.

Jeszcze 15 minut temu miałem Perma

 

Jednak Mou potrafi zrozumieć błąd, przyznać się i ma honor.

Pisze to dlatego , gdyż nie sądziłem , że dostanę Unbana.

Opublikowano

Jeśli jeden moderator/global moderator ma jakieś zastrzeżenie do jakiegoś użytkownika to od razu taki delikwent odpada. Sam naważyłeś sobie piwa i teraz musisz go wypić

Sig.png

Opublikowano

Ta tylko hmm jak ci to powiedzieć

 

jestem pełny czyli nie uda mi się go wypić

 

czyli nie uda mi się tego zrobić ;D

 

EDIT

 

Mam 2 wyjścia

 

mieć all w dupie i usunąć tuty

 

lub

 

Wyjść z forum na zawszę ^^

Opublikowano

troche sie pogrążasz,

najpierw status..

teraz ten topic.

 

Na co ci to?

 

Teraz to juz na 100% nie dostaniesz moda..

Jeszcze teraz twoj status na ten tobic..

; )

Opublikowano

Już za ten niby spam bym nie dostał i już wszystko mi jedno :)

 

DOWN

 

Wszystko mi jedno ale doprowadzimy sprawę do końca :P

Opublikowano
i już wszystko mi jedno

 

jak Ci wszystko jedno to po co piszesz skargę... o.O

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

On się nie może zdecydować , sam się pogrąża a później płacze ;)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Myślał ze coś wywalczy tym tematem ale za bardzo mu nie wyszło to teraz trzeba to jakoś odkręcić co też za bardzo nie wychodzi  B)

76561198001815076.png
Opublikowano

dobra człowieku... nie płacz tylko idź odpracować swoje winy... ja też kiedyś miałem problemy z Moderatorem i przez to nie mogłem mieć moda ... to że złożysz skargę nic Ci nie da... tylko pogorszy Twoją sytuację, przeproś i dopracuj, może Mou Ci wybaczy

Opublikowano

Oj ta sprawa jest dla mnie dziwna...

Po 1. po co się pogrążać?

Po 2. Na tym forum chodzi o to żeby dupe lizać moderatorom?

Po 3. No to Mou pozdro , skarga może nie właściwa , ale jesteś na nie bo coś źle zrobił , jakiś błąd wytknął?

Każdy człowiek popełnia błędy , także ty Mou , Degarus ma szacunek to wyższych rang , ale jak może mieć szacunek do człowieka który go oszydza.

Opublikowano

Po 1 czemu mam niby płakać ? o.O

Po 2 UP ma rację :mellow:

 

Edit

 

Nigdy nic nie miałem do Mou dopóki nie zrobiłem 1 aplikacji

 

Pisał że nie bo nie mam 19 lat po naszej rozmowie na GG dałem tą rozmowę Marianowi i pisał mi że nic w tym nie zobaczył jest to normalna rozmowa gdy pisałem do niego żeby to wyjaśnił zablokował mnie na GG a na PW nie odpisywał ale po tygodniu nic do niego nie miałem ale teraz znowu 0,0

 

Edit

 

Nieraz Wydaje mi się że to on jest młodszy odemnie a nie ja od niego ...

Opublikowano

No tak wynika z wyliczanki , dupe trzeba lizać , dla mnie to trochę głupie , ja jakbym miał startować na kidmoda i musiałbym czynić dobre uczynki dla moda , to pozdro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...