Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] O co chodzi z nową ofertą craftserve


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 30 zł jest serwer z nielimitowanym RAMem i slotami ale w zakładce "więcej informacji" pisze że jest tylko 8GB na serwer i nie wiem o co z tym chodzi....

Opublikowano

To jest tylko tani chwyt że masz niemilitowany ram i sloty tak naprawdę jest to serwer z 8 gb ram i 100 slotami. Ale i tak spoko oferta że za 30 zł taki serwer. W każdym razie polecam

Opublikowano

bo jak chcesz powiększyć ram to do nich piszesz a ogólnie ustawione jest na 8 GB...

5gb danych.

 

a co do ramu to wbudowali taką skrzynie biegów, w zależności jak używasz, tyle przydzielają. ( Do 24GB ramu )

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@macjoker007 nie do końca aby zwiększyli RAM trzeba się skontaktować z nimi

A co do slotów, ktoś wyżej napisał, że 100... też nie do końca prawda, bo można ustawić 300 slotów. Do tego MySQL. Każda tabelę trzymają w osobnym pliku.

4462514400953061278225.png

Opublikowano

@macjoker007 nie do końca aby zwiększyli RAM trzeba się skontaktować z nimi

A co do slotów, ktoś wyżej napisał, że 100... też nie do końca prawda, bo można ustawić 300 slotów. Do tego MySQL. Każda tabelę trzymają w osobnym pliku.

aa ^^ niedoczytałem, ale powinni zrobić skrzynie biegów, wtedy by pięknie śmigało.

 

no tak jest jeszcze limit 5tyś plików, więc też nie poszalejemy.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Ofera bardzo fajna lecz:

  • Limit 5k plików (mało)
  • Pieniądze zdobyte z ItemShopu można wydać tylko na ofertę CraftServe, a więc dla tych którzy by się chcieli rozwinąć do minimum VPS to nici ;)
EDIT: Limit plików został zwiększony do 10k.

 

@Staku limit plików został podniesiony dwukrotnie, do 10000 plików.

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...