Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Zagłosuj ! Opinie ! Idealny skrycik


lewan112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Co będę robił: Skript był/jest/będzie hejtowany dlaczego?:
- Ponieważ skript zajmuje więcej ramu niż odpowiednik pluginu.
- Nie da się napisać skript który nie ma odpowiednika pluginu.

A co do tego skriptu raczej nikt go nie wykorzysta bo jest bezużyteczny.
Polecam uczyć się javy i pisać pluginy!

 

­

Opublikowano

Możlię lecz może być osoba której sie skrypt przyda. To jest twoja opinia :)

 

Chciałem pomoc gracza.

Pomogłem ?


 


Daj like :)

Opublikowano

Obojętnie które dodasz np dla gracza możesz żeby głosował iVote.vote

A adminowi

IVote.*

 

I będzie ok. Lecz zgadzam się. Plugin mogę napisać ;)

Pomogłem ?


 


Daj like :)

Opublikowano

zbyt nudne.

 

Takie opcje powinno to mieć:

  • Pytanie (tylko pamiętaj że czat ma ograniczenie znaków, więc warto by było to zrobić tak, by dało się wpisywać pytanie kilkoma wiadomościami)
  • Odpowiedzi (to co wyżej)
  • Czas trwania (nie obowiązkowa, czyli admin nie musi podać, ale może)
  • Maksymalna ilość głosów (nie obowiązkowa)
  • Czy można wybierać więcej niż 1 odpowiedz.
  • Relacje między odpowiedzami: Jeśli ankieta jest wielokrotnego wyboru, to można wybrać na jakie odpowiedzi nie można głosować jednocześnie.
  • Grupowanie odpowiedzi, np jest ankieta o nową mapę "Czy chcesz nową mapę?", są 3 opcje do wyboru:

    - Nie, ta jest ok.

    - Tak, ale ciekawszą.

    - Tak, ale zwykła.

    I 1 odpowiedz jest w grupie "Nie", a 2 i 3 w grupie "Tak"

    I teraz kiedy admin ogląda głosy, to może widzieć ile łącznie osób chce nową mapę, czyli głosowoła na 2 i 3, oraz ilu z nich chce tą ciekawszą a  ile zwykłą.

  • Możliwośc ustawienia nagrody za zagłosowanie, i/lub na koniec ankiety za wybranie opcji która wygrała itd...
  • Możliwość komentowania odpowiedzi, np /createVote <#nazwaAnkiety> <numer odpowiedzi>, i teraz mogę na czacie pisać uzasadnienie/komentarz, a na koniec dać /sendVote i gotowe. (oczywiście musi się zapisywać)
  • Edytownie ankiet
  • Możliwość wykonania się jakiś komend na koniec ankiety w zalezności od wybranej opcji.
  • Możliwość stworzenia "wymaganej" ankiety, jeśli gracz nie zagłosuje to cały czas mu o tym przypomina, lub nawet blokuje jego ruchy (musi być kompatybilne z pluginami na logowanie :P), zaraz po stworzeniu wymaganej ankiety wszyscy dostają wiadomość, a reszta dostanie jak wejdzie, chyba że ankieta się do tego czasu skończy.
  • Może też jakieś głosowanie za pomocą GUI
:D, i wtedy to by miało jakiś sens, no ale nie jako skrypt ;/

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@GotoFinal

Wybacz lecz tego wszystkiego nie umieszczę co najwyżej na moim serwerze jak się chce mieć za free to się nie wymaga jak zlecenie

Pomogłem ?


 


Daj like :)

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...