Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Hacki, boty, trainery i ich wykrywalność; banowanie graczy, działania studia Quicklime Games


ʞɔ!ɹ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, iż w temacie o hacku powstała dyskusja o m. in. wykrywalności cheatów oraz banowaniu graczy (to nie jest odpowiednie miejsce na takie rozmowy), postanowiłem utworzyć ten temat.

 

Zapraszam do dyskusji :)

f

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie da się ukryć, że jest jeszcze wiele nie wykrywalnych programów, które "ułatwiają" rozgrywkę, wielu jest także cheaterów, którzy robią to co robią i nie dostają banów. Sam znam kilka osób które bezkarnie używają hacków od długiego czasu. Myślę, że nowe studio nic temu nie zaradzi, to prawda, część oszustów została zbanowana, ale to za mało. Aktualnie gra jest tylko podtrzymywana przy życiu, które nie długo wygaśnie. Da się już zaobserwować pustki w grze, nie raz ciężko znaleźć przeciwnika do wyścigu.

Opublikowano

W wyścigach jeszcze nie jest źle, bo całkiem łatwo idzie mi znaleźć rywali do wyścigu.

Problemem są ucieczki drużynowe - tutaj niegdyś najłatwiej szło znaleźć kogoś do rozgrywki, a problemy zaczęły się od momentu wprowadzenia TE Bot'a - gracze jeżdżą ucieczki niczym "duchy" i coraz rzadziej zdarza się znaleźć osobę, która na prawdę chce pojeździć (bo większość kończy po jednej ucieczce).

Nie można powiedzieć, że jest gorzej, bo studio zrobiło postęp w porównaniu do poprzedniej ekipy. Zauważcie, że zniknęli kierowcy używający auto finish'a, speed hack'a i innych tego typu funkcji (oczywiście zdarzają się wyjątki, ale bardzo, bardzo rzadko i są szybko wyłapywani). Teraz przynajmniej można spokojnie pojeździć.

HB5fLf7.png

Opublikowano

To prawda, postęp jest, ale to za mało aby przyciągnąć nowych graczy, a Ci którzy grają do tej pory zaczynają się przenosić do innych gier (np. The Crew), więc jeżeli studio nic nie zrobi, prędzej czy później gra upadnie.

Opublikowano

mogliby urozmaicic rozgrywke dodaniem np bitwy na autostradzie jak to bylo w nfs undercover :)

i juz gracze zaiteresowaliby sie

dodac drift

zmienic model jazdy na ten z carbona bo ten to taki sztywny auta przyklejone do drogi sa ;(

wprowadzic jakis powiew swiezosci tylko sie zastanawiam jaki

wczesniej mialem dziesiatki pomyslow

kurcze az czlowieka krew zalewa jak sie patrzy jak tacy ludzie marnuja taki ogrom,ny potencjal tej gry wystaczy pododawac pare rzeczy i juz gracze by powracali ale niestetu w worldzie jednym slowem wieje nudaa ;(

sam przejade kilka wyscigow pozbieram diaxy i wychodze ;/

76561198125755300.png

Opublikowano

mogliby urozmaicic rozgrywke dodaniem np bitwy na autostradzie jak to bylo w nfs undercover :)

i juz gracze zaiteresowaliby sie

dodac drift

zmienic model jazdy na ten z carbona bo ten to taki sztywny auta przyklejone do drogi sa ;(

wprowadzic jakis powiew swiezosci tylko sie zastanawiam jaki

wczesniej mialem dziesiatki pomyslow

kurcze az czlowieka krew zalewa jak sie patrzy jak tacy ludzie marnuja taki ogrom,ny potencjal tej gry wystaczy pododawac pare rzeczy i juz gracze by powracali ale niestetu w worldzie jednym slowem wieje nudaa ;(

sam przejade kilka wyscigow pozbieram diaxy i wychodze ;/

 

 

Widocznie czerpią odpowiednią ilość pieniędzy z tego projektu co jest i wg analityków, wydali by więcej na zmiany i aktualizacje wszystkich rzeczy niż otrzymany profit z nowych graczy. Wszystko to ekonomia

Opublikowano

niestety nam szarym czlowieczkom pozostaje tylko spogladac na to jak taka gra z tak ogromnym potencjalem upada :(

†R.I.P† Need For Speed World  
uczcijmy pamiec minuta cziszy......

                    <_<      

76561198125755300.png

Opublikowano

niestety nam szarym czlowieczkom pozostaje tylko spogladac na to jak taka gra z tak ogromnym potencjalem upada :(

†R.I.P† Need For Speed World  

uczcijmy pamiec minuta cziszy......

                    <_<      

Jaki tam znowu R.I.P. chłopaki... :D

Nie jest źle, gra jeszcze trochę pociągnie. Jeszcze na niejednym zlocie się spotkamy :P

HB5fLf7.png

Opublikowano

i o to chodzi :D

kolega wyzej ma racje polac mu!

juz nawet nie pamietam kiedy bylo......chyba na wakacje :D bo bylem na nim zajalem 3 miejsce :P

76561198125755300.png

Opublikowano

Jeśli MRT ruszy tyłek i zacznie je organizować xD

i o to chodzi :D

kolega wyzej ma racje polac mu!

juz nawet nie pamietam kiedy bylo......chyba na wakacje :D bo bylem na nim zajalem 3 miejsce :P

MRT miało teraz ważniejsze zajęcia :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

mialem tainera v23 wlonczonego i pobralem se ten hack co podmienia auta .. a gralem z wujkiem na prywatnym i pisalo tak discable eror eror hack ! i wylonczylo mi gre probuje sie zalogowac i pisze .. ten ban tymczasowy..i potem juz weszlem a moge za kilka dni dostac prema bana

Opublikowano

mialem tainera v23 wlonczonego i pobralem se ten hack co podmienia auta .. a gralem z wujkiem na prywatnym i pisalo tak discable eror eror hack ! i wylonczylo mi gre probuje sie zalogowac i pisze .. ten ban tymczasowy..i potem juz weszlem a moge za kilka dni dostac prema bana

To, że używasz cheatów na prywatnych wyścigach nie oznacza, że nie dostaniesz bana :)

Są wykrywalne tak samo jak w przypadku tradycyjnych zawodów multiplayer.

HB5fLf7.png

Opublikowano

ale juz gram wiec jak bede rosadniejszy to nie dostane

Może tak, może nie. Teraz to już loteria ;)

Bywają przypadki, w których cheaterzy dostają bana po kilku miesiącach od ostatniego użycia bota/trainera.

HB5fLf7.png

Opublikowano

O tyle nie ma już autofinisherów (co wkurwiało ostro), to boty dalej śmigają.

Śmieszne jest to że te bot jest bezpieczny, a legit double shift na dragu już nie.

Opublikowano

a jak mam 47 level i sciagne hacka tego na sloty i bardzo w malej ilosci pobiore to jest mala szansa na bana

Za bugowanie darmowych miejsc na auta w garażu aż tak bardzo nie ścigają ;) Możesz sobie kilka dodać.

HB5fLf7.png

Opublikowano

glupie pytanie jest jakas szansa na znalezienie unbanhacka na moje poprzednie konto..,znalem jednego deveropera z nfsw i mam go na skype i jak bym go poprosil jest szansa na odbanowanie konta ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...