Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W pełni działające pliki Lastivia + baza


esperanza123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ale za liby dziękować + ;D

Dziękuję ;) chociaż jedna pozytywna osoba :)

 

ale tumany tutaj sa ja prdl.. po co sie brac za pliki wogole jak wy takie pytania zadajecie gdzie je wrzucic xD

Ludzie i taborety :)

1221me.md.gif

Opublikowano

pliki normalnie się odpalą, do navi wbijam, porty zmienione gdy się loguje błąd podczas... a gdy złe pasy to wyskoczy, że złe pasy ktoś cos ??

Opublikowano

mam jakiś problemik, pliki odpalone niby ok, ale zalogować sie nie mogę 

 
 
 PID TT  STAT    TIME COMMAND
 774 v0  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
 775 v1  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
 776 v2  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
 777 v3  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
 778 v4  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
 779 v5  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
 780 v6  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
 781 v7  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
 877  0- I    0:01.41 ./db
 879  0- I    0:02.34 ./auth (game)
2637  1  Ss   0:00.03 -csh (csh)
3055  1  R+   0:00.00 ps

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Pliczki Z*******e, piękne, nareszcie znalazłem to czego szukałem, wielki + dla @esperanza123 , serdeczne dzięki za wrzucenie tego, pliki kompletne nawet ponad kompletność xD^^ Dzięki ;]

image.png

Opublikowano

 

mam jakiś problemik, pliki odpalone niby ok, ale zalogować sie nie mogę 

 
 
 PID TT  STAT    TIME COMMAND
 774 v0  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
 775 v1  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
 776 v2  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
 777 v3  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
 778 v4  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
 779 v5  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
 780 v6  Is+  0:00.02 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
 781 v7  Is+  0:00.01 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
 877  0- I    0:01.41 ./db
 879  0- I    0:02.34 ./auth (game)
2637  1  Ss   0:00.03 -csh (csh)
3055  1  R+   0:00.00 ps

 

Nie odpalają Ci sie channele, zawartość mob_drop_item usuń jeżeli masz.

Pliczki Z*******e, piękne, nareszcie znalazłem to czego szukałem, wielki + dla @esperanza123 , serdeczne dzięki za wrzucenie tego, pliki kompletne nawet ponad kompletność xD^^ Dzięki ;]

Dzięki serdeczne :]

1221me.md.gif

Opublikowano

Jeszcze małe pytanko mam co do portów serwera ponieważ na Lastivia S2 były inne porty, jakie są tutaj, chodzi mi o ch1, ch2, ch3, ch4 oraz ch5 (Resztę portów też bym chciał znać ponieważ bym do routera chciał dodać i port mapa :) Z góry dzięki. :3

 

Po wgraniu plików niestety ale mam takowy błąd: http://www.mpcforum.pl/topic/1380715-problempliki-serwerowe/(Jak to rozwiązać? Nie działają mi komendy wypakowania plików.) (Piszę że nie ma takowej paczki wrzuconej na serwer a jest ;p)

image.png

Opublikowano

 

 

Jeszcze małe pytanko mam co do portów serwera ponieważ na Lastivia S2 były inne porty, jakie są tutaj, chodzi mi o ch1, ch2, ch3, ch4 oraz ch5 (Resztę portów też bym chciał znać ponieważ bym do routera chciał dodać i port mapa :) Z góry dzięki. :3

 

Po wgraniu plików niestety ale mam takowy błąd: http://www.mpcforum.pl/topic/1380715-problempliki-serwerowe/(Jak to rozwiązać? Nie działają mi komendy wypakowania plików.) (Piszę że nie ma takowej paczki wrzuconej na serwer a jest ;p)

chmody nadaj, paczke wrzucasz do ''/'' nie do /usr/home/

Porty:

11002 logowanie

13001 ch1

13002 ch2

13003 ch3

13004 ch4

1221me.md.gif

Opublikowano

Wrzuciłem do / i niestety nie da się rozpakować ;ppp A jak dam /pliczki.tgz to rozpakowuje ale niestety w środku maszyny nic się nie pojawia tylko w maszynie widać że się rozpakowywuje.

image.png

Opublikowano

Pliczki działają te, które wystawił Venti - sam je odpalałem, wszystko śmiga. Natomiast z tymi co Ty wystawiłeś, to nie chcą się rozpakować :), być może błąd jest w: tar zxvf pliczki.tgz - bo powinno być: tar zxfv pliczki.tgz

Opublikowano

Pliczki działają te, które wystawił Venti - sam je odpalałem, wszystko śmiga. Natomiast z tymi co Ty wystawiłeś, to nie chcą się rozpakować :), być może błąd jest w: tar zxvf pliczki.tgz - bo powinno być: tar zxfv pliczki.tgz

Pliki które wstawiłem działają w 100%, jeżeli jakieś wątpliwości, mogę nagrać i wrzucić film z odpalania ich... krook po kroku.

1221me.md.gif

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam problem gdyż jak wpisze złe passy to pisze " Nieprawidłowy login lub hasło " A gdy dobre to " Błąd podczas łączenia się z serwerem "  pomógłby ktoś ? ;d dzięki z góry !

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ktos wie jaka tu jest wersja granny ? i ma ktos link do clienta i libów  

 

@Edit czemu nie odpala ch ?

 

494861485967540617754.png

80108503750670519906.gif

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...