Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W pełni działające pliki Lastivia + baza


esperanza123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym temacie pragnę udostępnić wam uruchomione pliki Lastivi wraz z bazą na dedyka oraz hamachi.

Więc pobieramy:

pliki wraz z bazą:

http://www32.zippyshare.com/v/18931054/file.html

Skan:

449981420353927398415.png

Liby:

http://www32.zippyshare.com/v/48664732/file.html

p.s Liby są pod systemy 10.x

 

A więc bierzemy się za instalację:

 

pobieramy moje paczki, wrzucamy poprzez winscp lub filezillę na swoją maszynę do ścieżki

/

a liby do:

/libexec/
/usr/lib
/usr/lib32    <-- jeżeli 64bitowa wersja

Gdy plik ''pliczki.tgz''wrzucił się, przechodzimy do konsoli oraz wpisujemy:

tar zxvf pliczki.tgz
rm pliczki.tgz
chmod -R 777 /var/db/mysql
chmod -R 777 /usr/home/mt2

następnie

cd /usr/home/mt2

oraz

sh start.sh

I powinno nam się wszystko odpalić!:]

Jeżeli ktoś będzie miał problemy, JUŻ NIE POMAGAM! Mam pełną skrzynkę, przez błąd typu:

Boot: cannot load CommonDropItem: locale/poland/common_drop_item.txt

Przetłumaczcie Sobie... trzeba usunąć zawartość tego pliku.

1221me.md.gif

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nawet po tym, ludzie mają problemy z uruchomieniem, a tutaj jest 100% działająca paczka, wystarczy wypakować

co one w sobie zawierają to z tej zapowiedzi   jakiś client unpacker ?

 

 

Klient pasuje :

Beviar.eu

s2.lastivia.eu

Ituria.pl

Unpacker zwykły KaMeRa file archiver bądź infero, klienty nie są zabezpieczone

1221me.md.gif

Opublikowano

Pliki odpalają  jak ta lala bez  problemu jest tylko 1 sprawa nie mogę się zalogować wpisałem w serverinfo ip pod swoje z Hamachi i porty też pozmieniałem a mam błąd podczas łączenia

 

 

to moje ch 1

{'name':'CH1','ip':'25.87.165.100','tcp_port':13001,'udp_port':13001,'state':STATE_NONE,},

 

i logowanie

AUTH2 = {'ip':'25.87.165.100','port':11002, }

 

porty spisałem z confing  w ch 1  oraz auth dodam ze klient jest s2.lastivia.eu wie ktoś może gdzie robię źle za pomoc z góry dziękuje

Opublikowano

Pliki odpalają  jak ta lala bez  problemu jest tylko 1 sprawa nie mogę się zalogować wpisałem w serverinfo ip pod swoje z Hamachi i porty też pozmieniałem a mam błąd podczas łączenia

 

 

to moje ch 1

{'name':'CH1','ip':'25.87.165.100','tcp_port':13001,'udp_port':13001,'state':STATE_NONE,},

 

i logowanie

AUTH2 = {'ip':'25.87.165.100','port':11002, }

 

porty spisałem z confing  w ch 1  oraz auth dodam ze klient jest s2.lastivia.eu wie ktoś może gdzie robię źle za pomoc z góry dziękuje

http://wklej.to/opM5m

Wklej tę zawartość do pliku serverinfo.py i spakuj rooty, podmień i odpalaj

Ewentualnie zamiiast .100 norm końcówka

1221me.md.gif

Opublikowano

http://wklej.to/opM5m

Wklej tę zawartość do pliku serverinfo.py i spakuj rooty, podmień i odpalaj

Ewentualnie zamiiast .100 norm końcówka

no ok a dlaczego w tym serverinfo są takie porty przecież w ch 1 confing masz port 13001 a nie tak jak ty napisałeś 13000

SERVER01_CHANNEL_DICT = {1:{"key":11,"name":"CH1 ","ip":"25.87.165.100","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,},

a po 2 mi to i tak nie działa naturalnie pliki się odpalają tylko z klientem mam problem ale dam sobie spokój z tymi plikami

 

Edit

 

All działa zapomniałem że to przez luncher trzeba

Opublikowano

Przecież tutaj nic nie jest zmienione... Tam było tylko symlinki porobić odpowiednio i wszystko było by ok, ale wolicie pobrać jakieś dziurawe gówno to droga wolna :D

Dziurawe gówno? wpisałem tłumoku, w pełni działające pliki lastivi, tam nie trzeba było robić symlinków, były okej :)

Po 2. nie są dziurawe, są takie same jak w tamtym temacie.

Po 3. nikt nie każe pobierać, więc, że tak się wyrażę, wypad.

1221me.md.gif

Opublikowano

Po wpisaniu ieprawidlowych pasów wyskakuje ze nie prawidłowe  a jak wpisze dobre to jest zostaniesz polaczony z serverem wisi tak z 1 sek i wywala do wyboru h a wtedy znowu jak wpisuje zle to cały czas zostaniesz polaczony a jak wylacze i wlacze i wpisze złe  to znowu sa nieprawidlowe i jak wpisze dobre to znowu 1 sek zostaniesz polaczony i wywala do wyboru h i tak ciagle pomoze ktoś? :(

Opublikowano

Co za problem sprawdzić katalogi? Skoro czegoś się nie potrafi to się tego nie robi, ewentualnie szuka rozwiązania.

W plikach nic szczególnego, okrojona wersja, lepsze pliki ma pare osób.  B)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

TYM KTÓRYM SERWER SIĘ ODPALA A NIE ŁĄCZY, LECZ PO PODANIU ZŁYCH PASSÓW 'ZŁE PASSY W KLIENCIE'' PROSZĘ O POPRAWNE UZUPEŁNIENIE PORTÓW W CHANNELACH... S2/BEVIAR MIAŁO INNE PORTY NIŻ S1 LASTIVI!

1221me.md.gif

Opublikowano

te pliki sa na nowej bazie ? Jaka to jest wersja game ? Dzieki

Nie, to są stare pliki, na hamachi się nada, ale pod dedyka już raczej nie, jest masa backdoorów poczynając od questów, w sumie sami zobaczycie, ale to nie jet wersja którą ma pare osób.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie, to są stare pliki, na hamachi się nada, ale pod dedyka już raczej nie, jest masa backdoorów poczynając od questów, w sumie sami zobaczycie, ale to nie jet wersja którą ma pare osób.

Ciekawe na czym Beviar stał ;)

1221me.md.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...