Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie we wszechświecie..


Canna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@hrabia14

Jedziesz pojeciami naukowymi a nie wyczules ironii z ta czarna dziura.

Teoria a praktyka to dwie rozne rzeczy. Jesli badam uklady elektryczne,elektroniczne w laboratorium to co innego mowi literatura co innego wychodzi.

Teoria wielkich liczb nic nieoznacza, to ze wszechwiat wydaje sie duzy nieosnqcza ze istnieje zycie gdzies indziej, pomijajac fakt ze powstanie zycia na ziemi na koszt zycis i absurdalnie male.

Deus vult

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@hrabia14

Jedziesz pojeciami naukowymi a nie wyczules ironii z ta czarna dziura.

Teoria a praktyka to dwie rozne rzeczy. Jesli badam uklady elektryczne,elektroniczne w laboratorium to co innego mowi literatura co innego wychodzi.

Teoria wielkich liczb nic nieoznacza, to ze wszechwiat wydaje sie duzy nieosnqcza ze istnieje zycie gdzies indziej, pomijajac fakt ze powstanie zycia na ziemi na koszt zycis i absurdalnie male.

Teoria to podstawa praktyki. Podstawowa zasada nauki.

A jak chcesz poważnie podyskutować i czegoś się może dowiedzieć to nie ironizuj niepotrzebnie.

 

Przy okazji, polecam poczytać czym jest teoria, zwłaszcza ostatnią linijkę ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_naukowa

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...