Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zniknął mi nóż po anulowaniu oferty.


Kippler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przed chwilą straciłem swój nóż. Miałem się wymienić z inną osobą ale ona anulowała wymianę  i wtedy zniknął. Sprawdzałem Steam Market ostatnie wymiany i nic. Nie wiem, może mieliście podobny przypadek, lub co napisać do steam supportu i czy jest wgl. szansa że oddadzą mi itemek.

 

Kilka ss [ostatnie wymiany itp]

 
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Opublikowano

Nadal nie działają .

Coś chyba kręcisz 

Jak to nie działają, jeśli mi działają :O Mogę sprobować zrobić inny mprogramem jeszcze, jeśli Ci nie działaja

Opublikowano

Mi wszystko działa jeśli chodzi o SS.

Tak dla pewności, nie padłeś ofiarom złodziei? 
Jakiś link czy coś? Udokumentuj to i napisz do supportu.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Mi wszystko działa jeśli chodzi o SS.

Tak dla pewności, nie padłeś ofiarom złodziei? 

Jakiś link czy coś? Udokumentuj to i napisz do supportu.

Nigdy nie nabrałem się na żadne scamy itp. Napiszę zobaczymy, a tak mniej więcej ile muszę czekać na odpowiedź?

Opublikowano

Nigdy nie nabrałem się na żadne scamy itp. Napiszę zobaczymy, a tak mniej więcej ile muszę czekać na odpowiedź?

Jak napiszesz dzisiaj to poniedziałek-wtorek otrzymasz odpowiedź. 

Ja jak pisałem w sprawie kradzieży konta to od poniedziałku odpisali w środę rano. 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Jak napiszesz dzisiaj to poniedziałek-wtorek otrzymasz odpowiedź. 

Ja jak pisałem w sprawie kradzieży konta to od poniedziałku odpisali w środę rano. 

Ok, dzięki za odp, mam nadzieję że oddadzą mi nóż. Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...