Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 Całkiem Nowe Królestwa, Nowe Tereny - Deria i Kiria by Nestium


Thorin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapy na licencji Creative Commons? 

 

Znalazłem jakiś bug. Tam gdzie jest stajenny, możesz na luzie wejść do zagrody. U mnie czy u was błąd?

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Żeby mieć w miare stosowną minimapkę polecam zastosować ten motyw:

 

8201414201398081291705.jpg

4417514201398081291705.jpg

 

Tak wyglądał mój sub do dwóch minimapek:

title subImage
version 1.0
image "metin2_map_c1_atlas.dds"
left 0
top 0
right 171
bottom 214

W grze po tym motywie wygląda tak w moim przypadku:

 

16530803665902721129.jpg

1EPZ6G.gif

Opublikowano

A twój badziew porywa?

58087141959798994794.png

Hahaha proszę cię skończ się upokarzać.

I daruj sobie hejty w moich tematach jakoś mnie nie ruszają.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Bardzo ładne,nie skorzystam ale zostawiam like :)

You could be the corpse and I could be the killer
If I could be the devil, you could be the sinner
You could be the drugs and I could be the dealer
Everything you say is like music to my ears

Opublikowano

A twój badziew porywa?

58087141959798994794.png

Hahaha proszę cię skończ się upokarzać.

I daruj sobie hejty w moich tematach jakoś mnie nie ruszają.

hahah co dojebał xD

Tylko jest taka różnica ze oni to nie zrobili tylko kupili od ridacka.

 

@Widać że seba robił bo on chyba nie lubi jinno

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...