Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o serwerze FB+Działki?


Robić taki serwer?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Robić taki serwer?

    • Tak
      1
    • Nie, do bani
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gildie+FreeBuild? To w ogole ze soba nie gra. Jak już chcesz się bawić w freebuild, to zrob klasyczny, bez żadnych gówien typu PlotMe, klasyczne dawanie działek, tak jak to było za czasów TheMine. Wersja 1.2.5

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pisałem już xD że gildie wypadają a sam serwer będzie stworzony na zasadzie społeczności chce aby każdy gracz mógł dążyć do fortuny od zera, na początek działka 20x20 bez plotme bo to jest obstukane a po za tym sam grałem ostatnio na takim dobrym fb na wersj 1.2 :) wracając do tematu to po tej działce gracz będzie mógł kupić sobie większą działkę a gdy zdecyduje się na otworzenie interesu to w centrum handlowym  będzie mógł otworzyć sobie swoje stanowisko albo kupić w mieście miejsce pod wybudowanie swojego centrum:) jednak nie będzie to tanie, drop z rud będzie (dobry anty-xray) ale będzie też ze stone tylko mała szansa to będzie dla leniwych:) mam pomysł wprowadzić też kasyno, metro miejskie (taką mała metropolie )

P.S.

Szukam też budowniczych którzy umieją budować budynki miejskie :) na szybko

Opublikowano

Gildie i Fb raczej ze sobą nie grają, bo pluginy z FB będą przeszkadzać w grze na survivalu. Na działkach mile widziany jest plugin który blokuje skrzynie/drzwi, a na survivalu to nie za bardzo. Twój wybór. 

Oryginalny serwer PvP + Pety + Amulety + Działki + Epicka Autorska Mapa! Klimat Dzikiego Zachodu! 


 


Oficjalna zapowiedź: 



http://www.mpcforum.pl/topic/1352322-zapowied%C5%BA-waroflife/

Opublikowano

Zrób automatyczne działki "PlotMe", daj MobArene, będzie jakieś urozmaicenie. Ja osobiście dodałbym jeszcze jakieś naprawdę mini-mini Gierki na serwer, za których wygranie można dostać itemy do budowy lub coś innego. Jak zrobisz taki serwer będę grał :D Pozdrawiam 

Opublikowano

Wg mnie serverów  z działkami jest masa i każdy ma swoje dodatki...

Nie warto wałkować tego samego tematu 100x z powodu że nie jesteś ani pierwszy ani ostatni z tego typu server lepiej założyć coś innowacyjnego i innego :P

Coś czego nie było ... Działki są od dawna i są dosyć nudne cały czas te same kwadratu 1 mapa gdzie każdy buduje badziewia oraz 0 zabaway

TEMAT


 


Opublikowano

Ja osobiście zakładam serwer o tym typie więc się wypowiem. U mnie spawn jest nieduży, tak aby gracze się nie zgubili chodząc jak ,,w labiryncie". Po drugie to dobra ekipa. Laczylem sie z dwoma serwerami i ekipa w jednym serwerze byla do wywalenia, miedzy innymi Wlasciciel kupa6, ktory nicku nie chcial zmienic. Po trzecie to dobra konfiguracja i zabawa! Mam zamiar też stworzyć system sojuszy, a gildie każdy wie gdzie pójdą. W śmietnik.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Taki serwer jest niepotrzebny. Zrób coś czego nie ma w Polsce. Np: DayZ :)

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Cały czas wpada mi coś nowego do głowy :) i dodaje, może i serwery z działkami są ale większość jest taka jak niektórzy mówią wchodzisz budujesz se działkę i koniec , a ja chce aby zabawa była cały czas :D

Opublikowano

Serwery FreeBuild to przeżytek... Jest ich od groma i każdy taki sam :/ Jeśli dodałbyś kilka urozmaiceń np. JetPacki to może serwer by wypalił... Byłoby z 30-40 graczy 

Opublikowano

@ref cały serwer będzie pełny nowości jetpacki nowe craftingi możliwość kupna w mieście budynków działek o różnej wielkości tak jak już pisałem wyżej chce stworzyć nowa społeczność na serwerze:)

Opublikowano

To wogóle ładu się nie trzyma nie dodawaj żadnych gildii sam zrobiłem coś takiego jak ty i mi claimy robili na działkach

@MineNexos

Skoro nie potrafiłeś claimów na plotworld zablokować to nie byłeś dość dobrym adminem ;)

zwykła komenda /rg flag __global__ blocked-cmds /f claim / autoclaim

i nie użyją komendy claim na działkach ;)

TEMAT


 


Opublikowano

 

Więc wpadłem na taki pomysł aby stworzyć serwer free bulding z działkami, a więc tak:

-chce wprowadzić kasyno na serwer

-banki

-drop z rud i ze stone

-kopalnie miejskie

-hotel z pokojami do wynajmu

-płatne działki

-prace

-sklep

-100 slotów (z możliwością powiększenia)

-coś w stylu społeczności oraz od 0 do milionera:) 

-oraz parę rozwiązań których nie napisze konkurencja nie śpi:)

 

 

Co  sądzicie o tym oraz możecie napisać co jeszcze jeżeli wam się spodoba  :)

 

 

Kasyno - Wyjaśnij na czym to będzie polegało i wrazie czego co będzie mozna zyskać.

Banki - Kredyty? jeżeli tak to jak gracze nie będą spłacać to co się stanie? I jeżeli tak jaki byś plugin zastosował albo Skrypt.

Drop z rud i ze stone - Polecam wziąść tylko drop ze stone z "procentami" np. co oferuje OtherDrops

Kopalnie miejskie - Napewno! Wyłącz pvp i tylko możliwość budowania na terenach. Musi być : Stone, i wszystkie rodzaje drewna.

Hotele do wynajmu - Według mnie to może być ale nie do końca ponieważ prawdopodobnie płatne za kase serwerową a jeżeli gracze będą  

startować z 0$?

Płatne działki - Dobra ale na pracach ma być dobry zarobek żeby gracze mieli za co działke kupić bo inaczej nikt nie będzie grał

Sklep - Ok pasuje!

100 slotów wystarczy [jak narazie] jezeli serwer sie spodoba graczom dokup więcej

"-coś w stylu społeczności oraz od 0 do milionera:)" - Do końca nie rozumiem więc sie nie mieszam.

"-oraz parę rozwiązań których nie napisze konkurencja nie śpi:)" - Znam to mialem kilka serwerów jak chcesz mogę ci pomóc konfigurować serwer, pluginy i rozsławić serwer!

 

Jak coś odpowiedz tu albo na pw w sprawie konfiguracji serwera! :)

 

---------

 

Pisze autorskie skrypty jeżeli chcesz mogę ci podesłać testowe. Mój jeden skrypt jeżeli komenda /abc nie działa z pluginu Essential Naprawia to z automatycznym kolorem i niezlymi bajerami!

 

---------

Chcesz mnie dodać do znajomych na jakies platformie spolecznosciowej? Prosze!
Steam : można zobaczyć na mojej stronie na mpc... Origin: KubaAnPlayPL , XBOX LIVE : ellon03
Jeżeli masz platformę której nie wymieniłem typu UPLAY - napisz na priv :)


POSTY

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 300 500 1000

Opublikowano

Kasyno - Wyjaśnij na czym to będzie polegało i wrazie czego co będzie mozna zyskać.

Banki - Kredyty? jeżeli tak to jak gracze nie będą spłacać to co się stanie? I jeżeli tak jaki byś plugin zastosował albo Skrypt.

Drop z rud i ze stone - Polecam wziąść tylko drop ze stone z "procentami" np. co oferuje OtherDrops

Kopalnie miejskie - Napewno! Wyłącz pvp i tylko możliwość budowania na terenach. Musi być : Stone, i wszystkie rodzaje drewna.

Hotele do wynajmu - Według mnie to może być ale nie do końca ponieważ prawdopodobnie płatne za kase serwerową a jeżeli gracze będą  

startować z 0$?

Płatne działki - Dobra ale na pracach ma być dobry zarobek żeby gracze mieli za co działke kupić bo inaczej nikt nie będzie grał

Sklep - Ok pasuje!

100 slotów wystarczy [jak narazie] jezeli serwer sie spodoba graczom dokup więcej

"-coś w stylu społeczności oraz od 0 do milionera:)" - Do końca nie rozumiem więc sie nie mieszam.

"-oraz parę rozwiązań których nie napisze konkurencja nie śpi:)" - Znam to mialem kilka serwerów jak chcesz mogę ci pomóc konfigurować serwer, pluginy i rozsławić serwer!

 

Jak coś odpowiedz tu albo na pw w sprawie konfiguracji serwera! :)

 

---------

 

Pisze autorskie skrypty jeżeli chcesz mogę ci podesłać testowe. Mój jeden skrypt jeżeli komenda /abc nie działa z pluginu Essential Naprawia to z automatycznym kolorem i niezlymi bajerami!

 

---------

Kasyno jak na tą chwile są 2 gry ale to się zmieni, co do banków nie do końca to skończyłem mam parę problemów bo muszę wymyślić system ogarniający te kredyty:) .Drop z rud mimo wszystko chciałbym to zostawić ponieważ wiem jak było kiedyś i chce te czasy chociaż w części przywrócić.Hotel będzie przykładowo na 2-3 dni za 100-200$ co trudno nie będzie zarobić.Co do slotów to nw jak będzie ponieważ nw jaki host brać:)

Opublikowano

Kasyno jak na tą chwile są 2 gry ale to się zmieni, co do banków nie do końca to skończyłem mam parę problemów bo muszę wymyślić system ogarniający te kredyty:) .Drop z rud mimo wszystko chciałbym to zostawić ponieważ wiem jak było kiedyś i chce te czasy chociaż w części przywrócić.Hotel będzie przykładowo na 2-3 dni za 100-200$ co trudno nie będzie zarobić.Co do slotów to nw jak będzie ponieważ nw jaki host brać :)

 

 

Mój post dotyczy tego posta "fragmentu" podkreślonego i pogrubionego.

 

Nie wiesz jaki host? Polecam craftserve.pl albo pukawka.pl przejrzyj 2 oferty.

Dobry serwer musi mieć :

Dużo pamieci.

Dużo ramu.

Dużo slotów

Najlepiej żeby był za rozsądną cene

 

PS.:

Na craftserve jest usługa "premium" oferuje ona :

Nielimitowane sloty

Nielimitowany dysk

i nielimitowany ram

Jedynie co limit CPU [chyba bo patrze na serwer kolegi na craftserve.pl]

 

Jedyna wada... Drogie (30zł / miesiąc)

Chcesz mnie dodać do znajomych na jakies platformie spolecznosciowej? Prosze!
Steam : można zobaczyć na mojej stronie na mpc... Origin: KubaAnPlayPL , XBOX LIVE : ellon03
Jeżeli masz platformę której nie wymieniłem typu UPLAY - napisz na priv :)


POSTY

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 300 500 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...