Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się grać na LC USA?


antalek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o gildię, to zapraszam tutaj -> http://www.mpcforum.pl/topic/840509-szukam-gildii-towarzysza-do-gry-pewnej-osoby-rekrutuje-do-gildii/

 

Wracając do sprawy serwera, to jeżeli miałbym pójść na jakiś serwer trudniejszy, to nie byłby to USA, a LC PL. Inna  atmosfera, o ile dobrze kojarzę, content inny. ;s

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Grałem pewnego czasu na lc usa i moge powiedzieć że bardzo dbają o graczy nie to co na pl.Bardzo tani cash, za doładowanie cashu chodź by  za 5 zł sms, dostaje się bardzo obfity pakiet esek o 200 sztuk, po 20 platynek, covery,  butle z castem i 2x prs +27 na 30 dni, ale te nagrody sie zmieniają. Na pewno gra tam mało polaków, można policzyć na palcach u rąk. 

Ogól nie serwer niczego sobie, ale bardzo się różni do lc pl.

Deus vult

Opublikowano

Wojciech wprowadzasz w błąd

Na Pl nie warto grac bo pazernosc polakow jest wysoka i to widac na obecnym evencie

Usa choc jest teraz bod wladza gamigo to wato grac mamy lepszych gm niz na pl ( wiecej eventow i jak cos ma byc typu konserwa to zapowiadaja a na plu nie )

Zapraszam do gry siedze na ch 5 24/7 cien z gildia Buff zaraz kolo kola xD

Opublikowano

 

 

Wojciech wprowadzasz w błąd

Na Pl nie warto grac bo pazernosc polakow jest wysoka i to widac na obecnym evencie

Usa choc jest teraz bod wladza gamigo to wato grac mamy lepszych gm niz na pl ( wiecej eventow i jak cos ma byc typu konserwa to zapowiadaja a na plu nie )

Zapraszam do gry siedze na ch 5 24/7 cien z gildia Buff zaraz kolo kola  xD 

 

Bo na globalu zobaczyć GM to cud Chyba że jest jakiś event bezsensowny "Znajdź mnie a dostaniesz potkę speeda z IS " Żenada 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Bo na globalu zobaczyć GM to cud Chyba że jest jakiś event bezsensowny "Znajdź mnie a dostaniesz potkę speeda z IS " Żenada 

Wy tylko potraficie narzekać. 

Nie każdy może być dla ciebie w grze przez 24h, bo ma życie prywatne. A co do tego "bezsensownego eventu", to chyba lepiej dostać coś za darmo, niż nic, nie? ;-)

Poza tym na globalu jest masa innych ciekawszych eventów, na których można się ładnie dorobić, więc nie wmawiaj, że jest inaczej.

Opublikowano

To zalezy od tego czy ktos lubi poswiecic czas na gre lub kupic cash i miec frajde z kazdego wbitego levela albo inny wola isc na priva i wbic cap w pare godzin i cieszyc sie na arenie :)

Opublikowano

Wojciech wprowadzasz w błąd

Na Pl nie warto grac bo pazernosc polakow jest wysoka i to widac na obecnym evencie

Usa choc jest teraz bod wladza gamigo to wato grac mamy lepszych gm niz na pl ( wiecej eventow i jak cos ma byc typu konserwa to zapowiadaja a na plu nie )

Zapraszam do gry siedze na ch 5 24/7 cien z gildia Buff zaraz kolo kola xD

Pokaz mi, gdzie wprowadzilem w blad ?

Deus vult

Opublikowano

Aeria juz nie ma usa a g

 

amigo 5euro to jest marne 900cashu ( 2platyny) i nie ma dodatkow :)

Na plu i tez na usa jest serafin i lvl leci sam bezsens priv nie polecam...( priv ktory naciaga na strate kasy za drogo jak na taki serwer)

Opublikowano

Aeria juz nie ma usa a g

amigo 5euro to jest marne 900cashu ( 2platyny) i nie ma dodatkow :)

Na plu i tez na usa jest serafin i lvl leci sam bezsens priv nie polecam...( priv ktory naciaga na strate kasy za drogo jak na taki serwer)

To juz nie ma tych prezentow, jprdl jaka porazka.

Deus vult

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...