Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklama serwerów Metin2 - YouTube 2600+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

-Uczciwość

-Staranność "nie na odpierdziel"

 

Coś jeszcze?

 

A CZY TUTAJ PISZE O GM'owaniu ? :) Czy nagrywaniu filmików ?

To jest podanie na GM czy YTbera aha i dlaczego EthoriaV2 beze mnie padła tak jak się włączyła ? :3 a przecież gracze byli a mnie nie ?

Serio to ja staje za upadkiem ? nie sądzę.

OFERTA DALEJ AKTUALNA.

2i29cae.png

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A CZY TUTAJ PISZE O GM'owaniu ? :) Czy nagrywaniu filmików ?

To jest podanie na GM czy YTbera aha i dlaczego EthoriaV2 beze mnie padła tak jak się włączyła ? :3 a przecież gracze byli a mnie nie ?

Serio to ja staje za upadkiem ? nie sądzę.

OFERTA DALEJ AKTUALNA.

A czy ja mówie o GM'owaniu? Jak nie można Ci zaufać w takiej odpowiedzialności jak bycie GMem na serwerze, to jak Ci będzie można zaufać w takiej drobnostce?

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

A czy ja mówie o GM'owaniu? Jak nie można Ci zaufać w takiej odpowiedzialności jak bycie GMem na serwerze, to jak Ci będzie można zaufać w takiej drobnostce?

Proszę Pana na serwerze na którym byłem GM'em robiłem wszystko co w mojej mocy stwierdziłem nie ma szans żeby serwer stał to zrobiłem co zrobiłem każdy dobrze wie że serwer przeze mnie nie padł... a jeżeli niby "padł przeze mnie" to v2 gdzie mnie nie było też padło dzięki mi ? 

 

Oferta dalej aktualna.

2i29cae.png

Opublikowano

Oglądając twoje filmy jestem pozytywnie zaskoczony. Na początku myślałem, że to kolejny z typu "nakręci 1 odc na 2 tygodnie xD ", a teraz widzę jak się myliłem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! 

da270045f997aed311b13ea95ec42bb9.gif


 


[50] - [100] - [150] - [200]  - [250] - [300] - [350] - [400]

Opublikowano

Nagram:

Zapowiedź,

gameplay,

let's play.

 

 

 

 

 

Odświeżam szybciej bo nie będzie mnie potem na kompie.

2i29cae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...