Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na tym sprzęcie pójdzie mi Minecraft?


Zaid17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Chciałbym się zapytać czy pogram bez spadków fps w minecraft;)

Mój nowy komputer ma takie parametry

Procesor intel i3 3450 3,5ghz(Nie wiem czy dobrze napisałem xD)

Karta Radeon x280 club 3d 3gb

Zasilacz 500vat 

Dysk ssd 280gb 

Płyta msi nie pamiętam nazwy

ram 8gb

Czy pogram na 200fps ?
 

Opublikowano

Again, again, again ludzie zrozumcie proszę ;-;

 

 

Ty się nie pytaj ile wyciągnie tylko pobierz mc z optifinem i sprawdź na najniższych i na najwyższych. Widząc takie pytanie to tylko ja się zastanawiam, co Ci dopiszą. Np, pytałem się na innym portalu ile na moim sprzęcie, powiedzieli 60fps max, mhm 100% prawdy, na luzie to ja mam 300fpsów. na średnim dystansie. Chcesz to się pytaj dalej, tylko, że 95% odpowiedzi będą błędne i nie trafne.

 

Opublikowano

Siema.

Chciałbym się zapytać czy pogram bez spadków fps w minecraft;)

Mój nowy komputer ma takie parametry

Procesor intel i3 3450 3,5ghz(Nie wiem czy dobrze napisałem xD)

Karta Radeon x280 club 3d 3gb

Zasilacz 500vat 

Dysk ssd 280gb 

Płyta msi nie pamiętam nazwy

ram 8gb

Czy pogram na 200fps ?

 

A po co 200 fpsów?Podejrzewam że koło 90 powinno być na spokojnie ale to czy je zobaczysz zależy tylko od monitora... chociaż i tak w zupełności wystarczy Ci  stałe 60.

Opublikowano

A po co 200 fpsów?Podejrzewam że koło 90 powinno być na spokojnie ale to czy je zobaczysz zależy tylko od monitora... chociaż i tak w zupełności wystarczy Ci  stałe 60.

po dzieciom w podstawowce staje jak maja wiecej jak 60 fps ...

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

90 - 120 FPS masz gwarantowane bez lagów, na jakiś średnich ustawieniach, ale potwierdzę zdanie @WrednyKapucyn na oko się FPS nie patrzy ;)

Opublikowano

Siema.

Chciałbym się zapytać czy pogram bez spadków fps w minecraft;)

Mój nowy komputer ma takie parametry

Procesor intel i3 3450 3,5ghz(Nie wiem czy dobrze napisałem xD)

Karta Radeon x280 club 3d 3gb

Zasilacz 500vat 

Dysk ssd 280gb 

Płyta msi nie pamiętam nazwy

ram 8gb

Czy pogram na 200fps ?

 

 

i3? Kiedy była jego premiera? Za Gierka?

 

Co to za komputery ludzie budują xD

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

i3? Kiedy była jego premiera? Za Gierka?

 

Co to za komputery ludzie budują xD

a patrz nizej

zasilacz 500 VAT 

radeon x280 

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

Czy pojdzie: tak

Czy bedzie wiecej niz 200: 150 - 250, wiec trudno powiedziec

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

Ludzie wasze odpowiedzi mnie rozwalają :/ Zależy od ustawień i zawalenia systemu.Na czystym systemie po formacie i na ustawieniach na słabe kompy na 100% będzie te 200fps a tak wogóle to minecraft nie zżera za bardzo procesora bo to jest na javie.. Tak jak dużo gier przeglądarkowych.. :/ jedynie ramu pożera.

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

K***a jego mać . Zapytać się nie można ? 

Pytam się bo kurwa od czasu do czasu chce sobie pograć nie tylko w minecrafta.

Ps kurwa jego mac jak widze wasze odpowiedzi to mnie krew jasna zalewa -.-

monitor 28 cali więc 60 fps to jak może 30? 

Słaby procek ? wczoraj testowałem i procek jest dobry więc nie słucham takich odpowiedzi.

@1361622928-U485574.pngMakaPaka666 Cos ci powiem te twoje 666 okazują twoją nietolerancje do Jezusa .

C**j mnie to obchodzi, że warna dostane trudno ...

Chce na najwyższych ustawieniach.

Ja sie zapytałem dla beki.

Dysk mam SSD więc fps jest jeszcze więcej 

procek 3,5ghz To dużo i też fps boostuje .

Koniec tematu można to zamknąć i się nie pytam co do tego działu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...