Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Medium Beviar.eu - Odkryj cudowny świat magii!


.imaguś.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer zapowiada się dobrze lecz poczekam na uzupełnienie  zapowiedzi ( prezentacji ).

 

Ten piesek jako wierzchowiec jest zajeb.ty :).

 

Pozdrawiam,

80905622020518233637.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakies dungeony sa? Z czego dropia dodania i zmianki? Truta tylko z ripa? Jakies jutubery beda nagrywac?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Jakies dungeony sa? Z czego dropia dodania i zmianki? Truta tylko z ripa? Jakies jutubery beda nagrywac?

 

Dungeonów jest wystarczająco dużo ( około 4+) 

Zmianki i dodania dropia z mobow oraz szkat serwerowych

Wlasnie zalatwiamy reklame :)

Opublikowano

Zwykły gotowiec na plikach lastivi 

 

Ale jak dobry team to można zagrać  B)

20005891622422024071.jpg


Ładowanie trwa...

Opublikowano

Zwykły gotowiec na plikach lastivi 

 

Ale jak dobry team to można zagrać  B)

 

Czy gotowiec, to bym nie powiedział...

 

Ogólnie weight się napracował, teraz czekamy na sponsora, start bety i niedługo official :) 

Opublikowano

Jakies dungeony sa? Z czego dropia dodania i zmianki? Truta tylko z ripa? Jakies jutubery beda nagrywac?

baronówna, razador, ww, wo, dt i mam zamiar dodać jeszcze pare.

truta aktualnie z ripera + niebieskiej śmierci (dropią dwie szkaty)

tak, postaram się, ale najpierw chcę wypuścić serwer w pełni gotowy. :)

dodania i zmianki dropią z mobów/metinów/bossów/szkatułek serwerówych + na stacie będą odpalone szkatułki świąteczne także 2x łatwiej wszystko będzie można zdobyć.

 

Zwykły gotowiec na plikach lastivi 

 

Ale jak dobry team to można zagrać  B)

to nie jest lastivia. ;-)

 

Polecam serwer ze względu na @Weight robi on na prawdę bardzo dobre serwery ;).

dzięki!

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

mmmm Alios2 <3 + chyba nie opłaca się stawiać serwera na tym guwnie , nieprawdaż? :)

Opublikowano

Weight miałeś już serwer i padł, więc skąd mam pewność że z tym nie będzie podobnie ? poza tym,  teraz startuje wiele innych lepszych bardziej rozbudowanych oraz ufnych serwerów, więc wątpię że akurat gracze wybiorą ten serwer.  no ale powodzenia. 

xD 

Opublikowano

Weight miałeś już serwer i padł, więc skąd mam pewność że z tym nie będzie podobnie ? poza tym,  teraz startuje wiele innych lepszych bardziej rozbudowanych oraz ufnych serwerów, więc wątpię że akurat gracze wybiorą ten serwer.  no ale powodzenia. 

bo nie ma w zespole nikogo trzeciego?

 

mmmm Alios2 <3 + chyba nie opłaca się stawiać serwera na tym guwnie , nieprawdaż? :)

złe info masz kolego. :)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

mmmm Alios2 <3 + chyba nie opłaca się stawiać serwera na tym guwnie , nieprawdaż? :)

Człowieku ty na pewno masz najwięcej do powiedzenia, nawet nie wiesz co to source -_-

Opublikowano

Polecam serwer bo Imaguś, ;) Ten chłopak wie co robi, i jeśli nikt inny mu nie będzie przeszkadzał to ten serwer będzie stał długo.

Opublikowano

Dużo dowiedzieć się z tej prezentacji nie da, mało opisane, mało obrazków itd

Napisane jest, że do 2 dni będzie edytowana :)

Opublikowano

Dużo dowiedzieć się z tej prezentacji nie da, mało opisane, mało obrazków itd

to może zamiast prosić innych o rzeczy do serwera przeczytaj dokładnie prezentacje? chyba wyraźnie napisałem że uzupełnie ją do 2 dni.

drop z piesków w m1 mam ci pokazać?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

4550714193615091221478.png


Chcesz wygrać darmowe Smocze Monety na starcie? Zasady losowania są łatwe.


Wystarczy polubić zapowiedź maksymalnie godzine przed startem. :)


--------------------------


forum.beviar.eu


Forum już jest dostępne, zapraszamy do rejestracji oraz udzielania się!


--------------------------


Prawdopodobnie jutro (25.12.14r) w godzinach popołudniowych zostanie otworzona beta, nie obiecuje ale spróbuję.


--------------------------

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

4550714193615091221478.png

Chcesz wygrać darmowe Smocze Monety na starcie? Zasady losowania są łatwe.

Wystarczy polubić zapowiedź maksymalnie godzine przed startem. :)

--------------------------

forum.beviar.eu

Zapraszamy serdecznie, powinno być dostępne już od jutra. (godziny poranne)

--------------------------

Prezentacja została uzupełniona o kilka screenów oraz opisów, belki zostały poprawione (za mała rozdzielczość)

jutro powinienem dodać kolejne informacje. :)

-------------------------

W teamie mamy również nowego Game-Admina jakim jest Feezy, będzie on również odpowiedzialny za forum.

 

 

 

 

Konkurs tego typu jest opatentowany przeze mnei i został zgłoszony do urzędu patentowego, więc albo zmieniasz zasady albo zgłaszam to i masz wjazd F.B.I na chatę w ciągu 48 godzin.

 

 

 

A ogólnie o serwerze nie wiem co myśleć, mieszane uczucia co do teamu... zobaczymy jak to sie potoczy :]

Opublikowano

Konkurs tego typu jest opatentowany przeze mnei i został zgłoszony do urzędu patentowego, więc albo zmieniasz zasady albo zgłaszam to i masz wjazd F.B.I na chatę w ciągu 48 godzin.

 

 

 

A ogólnie o serwerze nie wiem co myśleć, mieszane uczucia co do teamu... zobaczymy jak to sie potoczy :]

ok, czekam na Obame.  B):ninja:

cd. teamu, bo pewnie chodzi o mnie, nie ma tutaj nikogo typu Xray czy też Asfen, ja - i reszta osób wpisana w prezentacje.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Polecam, bo @Feezy
Takie pytanie:
+ ile są kd z tych skrzynek zimowych?

Zmieńcie czas czytania medali na 1h.
 

 

organizuje eventy oraz zajmuje się eventami.

To nie to samo?

tenor.gif

 

Opublikowano

Polecam, bo @Feezy

Takie pytanie:

+ ile są kd z tych skrzynek zimowych?

 

Zmieńcie czas czytania medali na 1h.

 

To nie to samo?

+4.

 

no faktycznie, mój błąd.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Konkurs tego typu jest opatentowany przeze mnei i został zgłoszony do urzędu patentowego, więc albo zmieniasz zasady albo zgłaszam to i masz wjazd F.B.I na chatę w ciągu 48 godzin.

 

 

 

A ogólnie o serwerze nie wiem co myśleć, mieszane uczucia co do teamu... zobaczymy jak to sie potoczy :]

Nie ma co się martwić o team, spokojnie ;-)

Zapraszamy!

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...