Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by schittset (rw3) - Dla początkujących!


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Fajny by było jakbyś przeczytał jeszcze raz główny post :)

 

6. Aby client od Linke nam działał trzeba wgrać diffa na nową binkę:

http://www.mpcforum.pl/topic/914187-co-zrobic-aby-dziala-nowa-binka/

Tego difa znajdziemy w spoilerze Game r2089M_32, bo takie game mamy  ;)

Po wgraniu diffa do naszego game, wrzuceniu na serwer można zalogować się z binki Like lub z linki tego tematu, który znajduje się w paczce  :)

 

 

 

I tak własnie zrobie

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@boooooo, Zrobiłem wszystko jak jest tam napisane ( Podmieniłem pliki w rootach, uiscript i wgrałem difa) a efekt końcowy to - Zostaniesz połączony z serwerem...

Opublikowano

@boooooo, Zrobiłem wszystko jak jest tam napisane ( Podmieniłem pliki w rootach, uiscript i wgrałem difa) a efekt końcowy to - Zostaniesz połączony z serwerem...

Odpalasz przez nową binkę ? 

Opublikowano

Odpalasz przez nową binkę ?

Nie mam tego clienta na kompie, robilem coś przy nim jedynie przez Tv, ale tam jest chyba nowa binka, a game potrzebuje diffa. Ale specjalnie robie nowego clienta i za jakiś czas go wrzucę.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 cd /usr/home/rw3 && sh start.sh
Shared object "libz.so.4" not found, required by "db"
Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"
Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"
Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"
 

wgrywałem libly ale chyba nie te macie jakies dobre FreeBSD 10

Kocham mpcforum.pl!

Opublikowano

 cd /usr/home/rw3 && sh start.sh

Shared object "libz.so.4" not found, required by "db"

Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

 

wgrywałem libly ale chyba nie te macie jakies dobre FreeBSD 10

http://www.mpcforum.pl/topic/1278334-stawiamy-serwer-freebsd-100-wszystkie-liby/

IDcncno.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam sprawę bo link do DL MI NIE DZAŁA  Masz może te pliki do podlinkowania

spróbuj tym linkiem (to jest to samo co z tematu)

chrome://mega/content/secure.html#!aBEE0DpY!0OXpxmJmykAfWgHOWQ9DekVe1olfsWoC-Q_m6fGb9AE

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Lajk™
Opublikowano

Pliczki całkiem spoko, zobaczymy jak będą się spisywać ..  :lenny:

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...