Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]ANEXIS.PL | HARD | Start: 23.12.2014 godzina 17:00


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 
 
Dawno, dawno temu po upadku miasta Feniks, zaczęło
się odradzać nowe miasto które zwało się Anexis.pl
Bogowie którzy przepowiedzieli odrodzenie się miasta
nie byli mylni jednakże to wiązało się z pewną klątwą.
Osoba która nie osiągnie poparcia miasta zginie.
Bądź królem świata anexis i stan na jego czele,
prowadź lud do wygrania walki z klątwą.
Walcz i podbij świat Anexis już dziś.
 
 
 
 
 
linki_54931b2108562.png
 
 
bez-nazwy-2_5493157851edb.png

Anexis.pl
 
12_549316d7dbcbb.png

anexis.pl/rejestracja.php
 
123_54931755f3ada.png

Anexis.pl/forum
 
1234_54931755f3b8d.png

Anexis.pl/pobierz
 
12345_54931755f3c0a.png

fb.com/anexispl
 
123456_54931755f3c82.png

Support.Anexis.pl
 
 
 
 
 
informacje_54931b59e04e1.png
 
 
Typ serwera: Hard
Max poziom: 99
Statystyki: 90
6/7 bonusy: Brak
 
 
 
 
 
eq-stat_5493233784ddc.png
 
 
zdj-na-start_54933d7f06a4f.png
 
Na start Otrzymujemy:
-200 potek niebieskich
-200 potek czerwonych
-buty wiatru
-miecz +3
 
 
 
 
 
odnowiony-wyglad-miast_549323378518b.png
 
 
zdj-miast_54933c8285d0a.png
 
 
 
 
 
handlarze_5493233784feb.png
 
 
handlarze-zdj_54933baf6d9be.png
Eq które znajduje się u handlarzy jest +0 i koszt jego wynosi tyle co na serwerze globalnym
 
 
 
 
 
system-ulepszen_54932337855cb.png
 
 
system-ulep_54933b09ece27.png
 
Itemy na przedmioty epickie wydropimy z każdego metina.
Ulepszacze wymagane na nowy set:
- 5 Białych pereł
- 5 Czerwonych Pereł
- 5 Niebieskich Pereł
 
 
 
 
 
drop-itemow-z-is_5493233784e9e.png
 
 
drop-z-is_54933a91933bf.png
 
Przedmioty wyżej wymienione zostały dodane do dropu
aby umilić każdemu grę. Przedmioty te wydropimy z metinów
od 1 poziomu do 90,jak i z skrzynek eventowych i różnego
rodzaju Eventów ZUO.
 
Staraliśmy się aby przedmioty które będą dostępne w "IS"
były także możliwe do zdobycia w grze, aby ci którzy nie
chcą wydawać pieniędzy na serwer mogli je zdobyć.
 
 
 
 
 
wymiana_54954df64de65.png
 
 
mt21396884242111px-alchemist_54954df64dd
 
U alchemika możemy wymienić itemy które wydropiliśmy z metinów na pelerynę męstwa.
 
 
 
 
 
nowe-iteamy-na-serwerze_5493233785216.pn
 
 
nowe-itemki_549339e41f2a6.png
 
Wprowadziliśmy na serwer możliwość dropnięcia 6 ksiąg z Metinów.
Ilość wydropionych Ku zmienia się wraz z poziomem metina.
 
Szkatułka Żółta - Jest to skrzynka w której znajduje się fryzura.
W każdym tygodniu można dropnać 7 fryzur dla profesji męskiej i damskiej
 
Szkatułka Czerwona - Jest to skrzynka w której znajduje się kostium.
W każdym tygodniu można dropnąć 7 kostiumów dla każdej profesji męskiej lub damskiej.
 
Skrzynie z fryzurami/kostiumami wydropimy z metinów:
30 poziom
60 poziom
90 poziom
 
 
 
 
 
mounty_5493233785429.png
 
 
wierzchowce_54933940e6b67.png
 
Na serwer dla graczy i wyjadaczy wprowadziliśmy mounty czyli wierzchowce
standardowe z Metin2.pl co za tym idzie możemy je dostać z "IS" ale także z metinów
powyżej 60 poziomu co 2 weekend.
 
Bonusy które otrzymujemy:
Wilk - Zwiększa jeźdźcy atak o 100
Lew - Zwiększa jeźdźcy obronę o 100
Dzik - Zwiększa jeźdźcy HP o 550
 
 
 
 
questy_5493233785654.png
 
 
questy_549338c24b81f.png
 
Wprowadziliśmy ponad 100 misji fabularnych autorskich i z globalnego metin2.pl. Staraliśmy się Wam
umilić gre w postaci wykonywania zadań, także stworzyliśmy questy dla gildi, aby mogły razem podjąć
wyzwanie w określonej misji.
 
Biolog na serwerze zaczyna się od 30 poziomu, ponieważ ekwipunek dostajemy +6 z nowych misji
które możemy znaleźć na serwerze.
 
 
 
 
 
questy-gildi_549541d768989.png
 
 
Anexis.pl - nie zapomniał o graczach, którzy są w gildi. Pracujemy nad questami dla gildi, aby umilić grę
każdemu na serwerze nie zapominając o nikim, także chcemy wporwadzić nową mapę specjalnie dla
gildii aby mogły ze sobą wsółpracować.
 
 
 
 
 

nowa-mapa_5493233785301.png

 

 
 
nowa-mapa_54943b969bd9b.png
 
Nowa Mapa - Piekielna dolina, stworzona na potrzeby nowego QUESTA dla graczy na Poziomie +80, jest
to mapka tylko z kamieniami metin. Aby się dostać na tą mape trzeba wykonać szereg trudnych zadań.
 
 
 
 
 
nowy-npc--newsy_549328c7a92bc.png
 
 
new-npc_549335e075947.png
 
Wprowadziliśmy na serwer NPC "NEWSY ANEXIS"
Jest to pomoc dla ludzi którzy dosyć często nie wchodzą na stronę główna lub na forum.
Tutaj możemy zobaczyć nadchodzące eventy lub ogłoszenia,
 
 
 
 
event-swiateczny_549323378507c.png
 
 
mikolaj_5493321492399.png
 
Event świąteczny przygotowaliśmy dla was wraz ze startem serwera.
Święty wyrzucił prezenty i przez przypadek także skarpety.
skarpeta_5493344e5f26e.png
Pomóżcie mu znaleźć i odebrać cenne nagrody.
 
Prezenty dropią z każdego metina:
prezent_5493344e5f31a.png
 
Skarpetki dropią z potworów:
skarpeta_5493344e5f26e.png
 
 
 
 
 
nagrody-top3_549323378538d.png
 
 
Administracja serwera przeprowadza dla was konkurs!
Do wygrania kasa, sprzęty do komputerów, koszulki,
smocze monety i wiele więcej.
 
Dla osób które osiągną TOP 3 zostaną obdarzone prezentem za wbicie najwyższego poziomu na
serwerze, osoba która wbije jako pierwsza najwyższy poziom na serwerze otrzymuje legendarną
zbroję której nikt na serwerze nie będzie posiadał.
 
Każda nagroda jest cenna i zachęca do gry.
Wbijając wysokie levele nagrody same do was przyjdą.
 
 
 
 
 
drop-broni-75-lvl_5493233784f39.png
 
 
bronie_549330c6b4af3.png
 
Bronie na 75 poziom można wydropić z takich bossów jak:
RIPER - DT
DOWÓDCA - V2
QUESTY NA 80LV - NOWE
 
 
 
 
 
krotki-komendarz-administracji_549328c7a
 
 
Stawialiśmy na szali serwera, postanowiliśmy postawić jeden z
lepszych serwerów HARD. Pracowaliśmy nad nim ciężko dniami i nocami,
aby serwer mógł zaistnieć w sieci gier MMO. Staraliśmy się
aby wszystko na serwerze było dopracowane, zapięte na ostatni guzik.
 
 
 
 
 
administracja_5493233785104.png
 
 
Community Manager [CM]
 
[CM]Yuui - Główny Administrator gry, zarządca serwera Anexis.pl
 
 
 
Developer [DEV]
 
[DEV]Ryplu - Osoba odpowiedzialna za pliki serwerowe, questy, klienta.
Główny technik serwera Anexis.pl
 
 
 
Sponsor
 
Lol3k - Członek zespołu, odpowiedzialny za sponsorowanie
strony internetowej, maszyny, zabezpieczeń.
 
 
 
Game Admin [GA]
 
[GA]Ergon - Główny administrator gry. Osoba pilnująca GameMasterów, pomocnik i pomysłodawca.
 
 
 
Game Master [GM]
 
[GM]Secretive - Osoba odpowiedzialna za sprawowanie porządku na serwerze, przeprowadzanie
eventów, banowanie i sprawdzanie graczy.
 
[GM]DeVcio - Osoba odpowiedzialna za sprawowanie porządku na serwerze, przeprowadzanie
eventów, banowanie i sprawdzanie graczy.
 
[GM]MrPanNocy - Osoba odpowiedzialna za sprawowanie porządku na serwerze, przeprowadzanie
eventów, banowanie i sprawdzanie graczy.
 
 
 
Test Game Master [TGM]
 
[TGM]Tyczka - Osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku na serwerze.
 
 
 
 
 
tabela-bonusow_5493233785544.png
 
 
tabela_54932ff12d3dd.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ss-weryfikacyjne_54932337854b3.png
 
zdj_54932e814b4a9.png
Opublikowano

Szczerze, będzie grało maks 50-200 osób. Kolejny nużący hard, który nie ma nic w sobie nowego, wszystko stare. Nie polecam.

Opublikowano

Powodzenia , lecz osobiście mi do gustu nie przypad :)

Dzięki za opinie :)

 

 

Tyle serwerów startuje, że nie warto grać na twoim, ale życzę powodzenia.

Powiedzmy szczerze, startuje Twój serwer pod koniec grudnia i dlatego mówisz że nie warto.

 

 

Szczerze, będzie grało maks 50-200 osób. Kolejny nużący hard, który nie ma nic w sobie nowego, wszystko stare. Nie polecam.

Jest to odwzorowanie Metin2.pl z roku 2009-2010 więc nie mogliśmy za dużo dodać do niego. Jeśli tak myślisz że będzie grało tylko 50-200osób to dobrze lecz będziemy się starać rozkręcić go dużo, dużo bardziej niż Ty myślisz.

Opublikowano

Fajnie że na czas wolny robicie harda ale powiem tak interfejsik nie pasuje,


ten wygląd m1 pasuje tylko do serwerów easy.


Życzę powodzenia :)


2i29cae.png

Opublikowano

Jak najbardziej polecam jedyny serwer który mi przypadł do gustu :>

Dziękuję za opinie :) Już we Wtorek zobaczymy się na serwie :)

 

 

 

Fajnie że na czas wolny robicie harda ale powiem tak interfejsik nie pasuje,

ten wygląd m1 pasuje tylko do serwerów easy.

Życzę powodzenia :)

 

Chcieliśmy aby nie był stary nudny wygląd więc uznaliśmy tą zmianę za stosowną.

Opublikowano

Powiem szczerze, nic ciekawego, takie serwery już dawno wyszły z mody. Poza tym prezentacja jest strasznie uboga, w ogóle mnie nie zachęciła. Ale powodzenia. 

xD 

Opublikowano

@GordOnix takie serwer wyszły z mody tak tylko zawsze ciekawi mnie to: znów ten hard znów ten medium easy i wg cały czas coś.zagrasz zobaczysz.ocenisz ;)

Opublikowano

Powiem szczerze, nic ciekawego, takie serwery już dawno wyszły z mody. Poza tym prezentacja jest strasznie uboga, w ogóle mnie nie zachęciła. Ale powodzenia. 

Oj tam :/ co ty bredzisz :/ nie wyszły napewno nie każdy fan metka by chciał żeby wróciły tamte czasy

 

 

 

Pamiętam tamte dobre czasy metina, nie mogę doczekać się startu. Do zobaczenia na serwerze ;).

<3 no taką wypowiedź ja rozumiem :> widzimy się :P

 

 

 

@GordOnix takie serwer wyszły z mody tak tylko zawsze ciekawi mnie to: znów ten hard znów ten medium easy i wg cały czas coś.zagrasz zobaczysz.ocenisz ;)

Owszem pan masz rację :>

xTabwwt.png

Opublikowano

Serwer bez nowości, to serwer bez przyszłości. 

 

Osobiście nie polecam, kolejny ''nudny hard'' dla ludzi z grubym portfelem. 

Opublikowano

Powiem szczerze, nic ciekawego, takie serwery już dawno wyszły z mody. Poza tym prezentacja jest strasznie uboga, w ogóle mnie nie zachęciła. Ale powodzenia. 

Jeśli dawno wyszły z mody to powiedz czemu najwięcej osób po 20 roku życia gra na hardach. Bo dzieci po prostu mają to zdanie co Ty i Pan up.

 

Serwer bez nowości, to serwer bez przyszłości. 

 

Osobiście nie polecam, kolejny ''nudny hard'' dla ludzi z grubym portfelem. 

Jeśli byś chciał wiedzieć to co w IS jesst jest też do zdobycia z metinów i bosów.

Opublikowano

Jeśli dawno wyszły z mody to powiedz czemu najwięcej osób po 20 roku życia gra na hardach. Bo dzieci po prostu mają to zdanie co Ty i Pan up.

 

Jeśli byś chciał wiedzieć to co w IS jesst jest też do zdobycia z metinów i bosów.

Słuchaj, nie mam zielonego pojęcia jaki jest średni wiek osób którzy grają na Hardach i easy, i nawet mnie to nie obchodzi. ale wiem jedno że Easy z sporymi nowościami lepiej się sprzedają, niż klasyczne hardy. Można to dokładnie zauważyć po serwera Invoria s2 lub Thespia które startują, jest spory popyt na nie i ludzie nie mogą się ich doczekać i wiem, że będą one długo grywalne, natomiast na twoim hardzie na starcie będzie z 50 osób, ponieważ ludzie oczekują czegoś nowego i to jest normalne, ileż razy można grać na tym samym, metin ma swoich stałych graczy którzy grają od lat, i uwierz oni już mają dość serwerów które były popularne w 2010 roku. Takie czasy ;) 

xD 

Opublikowano

Słuchaj, nie mam zielonego pojęcia jaki jest średni wiek osób którzy grają na Hardach i easy, i nawet mnie to nie obchodzi. ale wiem jedno że Easy z sporymi nowościami lepiej się sprzedają, niż klasyczne hardy. Można to dokładnie zauważyć po serwera Invoria s2 lub Thespia które startują, jest spory popyt na nie i ludzie nie mogą się ich doczekać i wiem, że będą one długo grywalne, natomiast na twoim hardzie na starcie będzie z 50 osób, ponieważ ludzie oczekują czegoś nowego i to jest normalne, ileż razy można grać na tym samym, metin ma swoich stałych graczy którzy grają od lat, i uwierz oni już mają dość serwerów które były popularne w 2010 roku. Takie czasy ;)

Jeśli tych 50 graczy ma być stałych i ogarniętych to wolę ich niż mieć multum dzieci. Będzie myślę że więcej niż ty tego oczekujesz. Serwery Easy nie mają w sobie nic takiego szczególnego bo wbijasz te 250lvl'e, porobisz troszkę eq i po max tygodniu nudzi Ci się na tym max lvl. Na tym serwerze jak i na PL'u trzeba grać troszkę więcej aby osiągnąć coś lepszego :) A serwer nie jest robiony pod IS więc możesz chyba pomyśleć że to jest wielki +. Serwery które teraz startują są robione tylko po to aby właściciel się wzbogacił i po miesiącu go zamyka. Serwery zamykane są znów reaktywowane z inną nazwą aby znów zebrać $$$.

 

@Edit

Gord nie robimy tutaj już spamu. Każdy kolejny post z Twojej strony będzie raportowany.

Opublikowano

Serwer jest godny uwagi, zapraszam was wszystkich bardzo serdecznie tylko tutaj przypomnicie sobie dziecinstwo w którym to grało się i trzeba było się napracować żeby coś osiągnąć :)

Opublikowano

Serwer jest prowadzony przez doświadczoną administrację. Będzie dużo graczy jak i duża reklama serwera. Serdecznie zapraszam, bo mogę wam gwarantować zadowolenie z gry na tym serwerze. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do rejestracji na forum tego serwera. Niedługo odbędzie się losowanie VIP na forum!

Opublikowano

nie lubie hardów więc nie zagram , tak czy inaczej powodzenia.

 

jedna rzecz mnie cekawi : 

 

Do wygrania kasa, sprzęty do komputerów, koszulki,
smocze monety i wiele więcej
 
 
Dla osób które osiągną TOP 3 zostaną obdarzone prezentem za wbicie najwyższego poziomu na
serwerze, osoba która wbije jako pierwsza najwyższy poziom na serwerze otrzymuje legendarną
zbroję której nikt na serwerze nie będzie posiadał.
 
 
to wkońcu jak jest? ;)
Opublikowano
 

 

nie lubie hardów więc nie zagram , tak czy inaczej powodzenia.

 

jedna rzecz mnie cekawi : 

 

Do wygrania kasa, sprzęty do komputerów, koszulki,
smocze monety i wiele więcej
 
 
Dla osób które osiągną TOP 3 zostaną obdarzone prezentem za wbicie najwyższego poziomu na
serwerze, osoba która wbije jako pierwsza najwyższy poziom na serwerze otrzymuje legendarną
zbroję której nikt na serwerze nie będzie posiadał.
 
 
to wkońcu jak jest?  ;)

Osoba która wbije pierwsza 99 poziom dostanie legendarną zbroje, SM i nagrody w postaci Koszulek, sprzętu do komputerów itd. Kolejne osoby już nie dostaną legendarnej zbrojki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...