Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Podniesienie wartości postów w tym dziale.


Janusz.

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za?

    • Tak.
      6
    • Nie.
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że będzie to trudne, ale błagam, spróbujcie to chociaż zrobić. Od bardzo długiego czasu w tym dziale jest straszny spam postami "Tak." bądź "Nie." Takie posty nic do tematu nie wnoszą. Wątpię również w to, że osoba która pisze taki post czyta sugestie. Nie raz widzę jak jakiś członek moderacji (tak, głównie to osoby z moderacji tak spamują. w sumie mnie to nie dziwi) przeleci cały ten dział wypisując w każdym temacie "Tak", "Jasne!" "Nie, niepotrzebne" itd itd...

 

Moja propozycja jest taka aby:

 

1. Dodać obowiązkowe ankiety

2. Zabronić pisania tak głupich postów, jeśli użytkownik nie ma nic do dodania a chce zagłosować to niech głosuje w ankiecie

3. Warnowanie bądź ukrywanie takich postów.

 

 

Ps. Jeśli masz zamiar napisać bezsensowny post, to go nie pisz. Tam wyżej masz ankietę, użyj jej.

Opublikowano

Nie.

Jest dobrze tak jak jest. A jeżeli ktoś pisze NIE/TAK to się zgadza lub nie, więc wnosi, a nie każdy temat ma ankietę. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie.

Jest dobrze tak jak jest. A jeżeli ktoś pisze NIE/TAK to się zgadza lub nie, więc wnosi, a nie każdy temat ma ankietę. 

Czytając takie posty jest mi na prawdę smutno.

 

Wiesz do czego służy "Lubię to!" obok posta? Wiesz do czego służy ankieta? Poza tym, jesteś jedną z tych osób która właśnie napierdala takie posty.

Opublikowano

Czytając takie posty jest mi na prawdę smutno.

 

Wiesz do czego służy "Lubię to!" obok posta? Wiesz do czego służy ankieta? Poza tym, jesteś jedną z tych osób która właśnie napierdala takie posty.

Jesteś na tym forum długi czas i nadal nie wiesz, że lajki nic nie znaczą? Jeden post może mieć 50 lajków tylko dlatego, że autorowi obiecali limit za coś lub jest to kółko wzajemnej adoracji.

 

Nadawanie jakiś obowiązków będzie najgorszym posunięciem w tym dziale. Przykładowo obowiązkowa ankieta - ankiety nie ma, czas na dodanie jej mija i sugestia ląduje w koszu, gdy może być akurat przydatna.

Głosowanie to głosowanie, ale administracja patrzy na posty, które coś wnoszą, bo wtedy może to zmienić punkt widzenia czytającego. "Tak/nie" jest właściwie wyznacznikiem tego, czy ludzie chcą wprowadzić sugestię w życie, ale i tak wynik jest zależny tylko i wyłącznie od global moderatorów oraz tych wyżej.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Jesteś na tym forum długi czas i nadal nie wiesz, że lajki nic nie znaczą? Jeden post może mieć 50 lajków tylko dlatego, że autorowi obiecali limit za coś lub jest to kółko wzajemnej adoracji.

 

Nadawanie jakiś obowiązków będzie najgorszym posunięciem w tym dziale. Przykładowo obowiązkowa ankieta - ankiety nie ma, czas na dodanie jej mija i sugestia ląduje w koszu, gdy może być akurat przydatna.

Głosowanie to głosowanie, ale administracja patrzy na posty, które coś wnoszą, bo wtedy może to zmienić punkt widzenia czytającego. "Tak/nie" jest właściwie wyznacznikiem tego, czy ludzie chcą wprowadzić sugestię w życie, ale i tak wynik jest zależny tylko i wyłącznie od global moderatorów oraz tych wyżej.

f

Opublikowano

A po co to komu, nie to nie.

Ty tak na poważnie?

 

 

Dzień dobry, może być to bardzo cieżkie do zrealizowania. Neutral. 

 

 

 

Jesteś na tym forum długi czas i nadal nie wiesz, że lajki nic nie znaczą? Jeden post może mieć 50 lajków tylko dlatego, że autorowi obiecali limit za coś lub jest to kółko wzajemnej adoracji.

 

Nadawanie jakiś obowiązków będzie najgorszym posunięciem w tym dziale. Przykładowo obowiązkowa ankieta - ankiety nie ma, czas na dodanie jej mija i sugestia ląduje w koszu, gdy może być akurat przydatna.

Głosowanie to głosowanie, ale administracja patrzy na posty, które coś wnoszą, bo wtedy może to zmienić punkt widzenia czytającego. "Tak/nie" jest właściwie wyznacznikiem tego, czy ludzie chcą wprowadzić sugestię w życie, ale i tak wynik jest zależny tylko i wyłącznie od global moderatorów oraz tych wyżej.

 

 

Jeśli chcecie poprzeć odpowiedź innego użytkownika kliknijcie lubię to, zagłosujcie w ankiecie albo co innego. Wysilicie się trochę..

Opublikowano

Ach, mentalna gimba tego forum teraz będzie bronić swojego sposobu na powiększenia e-penisa ilością postów na liczniku.

Sytuacja ma się tak że jakiś moderatorek, nie czytając co autor sugestii ma do przekazania, pisze nie, następnie gimby głodne posta na liczniku go cytują, również nie czytając treści sugestii, bo mają free posta, i myślą że jak zacytują moda to ten ich zauważy i będą mieli fejm w c**j.

http://www.mpcforum.pl/topic/1336432-podniesienie-wartości-postów-w-tym-dziale/?p=11383812w tym poście pożal się boże "moderator" który ma rzekomo świecić przykładem robi to, żałosne.

Jeśli ktoś ma coś do dodania to niech pisze, jeśli ma ochotę streścić swoją opinie na dany temat, chociaż w jednym zdaniu to niech to robi, ale niech zostanie zakazane pisanie pojedynczych słów, lub cytowanie innych bez dodania nic sensownego od siebie. Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...