Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas włączenie Minecraft


ulbier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 dy włączam mc to mi pisze błat 0000.70000 itp...  niewiem co robić ?? pomocy

 

Podaj coś więcej. Ten błąd pojawia się na konsoli czy jako dialog (okno)?

 

Popracuj jeszcze nad językiem polskim, ponieważ pisze się "błąd" zamiast "błąt" i "gdy", nie "dy" ;)

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To mi sie wydaje ze to moze byc blad - bad pixels

 

1. Jak masz java 8 to instalujesz java 7 z racji kompaktywnosci minecraft

2. Instalacja sterownikow do karty graficznej lub aktualizacja

3. Pelna reinstalacja mc. ( jak nie dziala sprobuj inne launchery)

Opublikowano

1. Jak masz java 8 to instalujesz java 7 z racji kompaktywnosci minecraft

Java jest kompatybilna wstecz. ;)

 

2. Instalacja sterownikow do karty graficznej lub aktualizacja

Wtedy by się sypała biblioteka LWJGL.

 

3. Pelna reinstalacja mc. ( jak nie dziala sprobuj inne launchery)

Już tyle razy była ta odpowiedź w tym wątku...

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

Java jest kompatybilna wstecz. ;)

 

 

Wtedy by się sypała biblioteka LWJGL.

 

 

Już tyle razy była ta odpowiedź w tym wątku...

1, Dobra moze popelnilem blad ale po co piszesz i nabijasz posta? 

 

a do tego pelna reinstalacja napisalem w nawiasie jak nie umisz czytac, sprobuj inny launcher!

 

wogule niewiem po co wogule ten twoj post byl potrzebny, a za moj najdrozej przeprosze.

 

Ps: to ze jestes zly za piractwo to na mnie nie nadawaj bo juz chyba klotnia o to byla

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...