Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] AvalonS2 - U nas się nie znudzisz - 26.12.2014 - Nie przegap!


bzykenss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Client będzie jakiś nowy czy z mt2 będzie, 5 bon tak jak mt2 w is  ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klient ten co na obecnym serwerze, tylko przed startem trzeba będzie pobrać aktualizacje. 5 Bon w IS, jak i ze szkat bossów.

Opublikowano

a jak ma się sprawa z mieczami diabła itp? 

Tak jak na S1, do wygrania w eventach, na początku takowych nie przewidujemy (tzn takich w których do wygrania będą bronie).

Opublikowano

s1 byl fajniejszy... ale no tamte czasy to co innego ...

powodzenia z serverem ale nie zawitam, narazie thespia króluje ;)

P4hS6w.png

Opublikowano

Serwer polecam w 100% ! Na pewno zawitam z ekipą :D  :rolleyes:

 

AinoKusabi powraca  <3

Forza Juventus !

2a7zhuc.png

 

Opublikowano

Zagrałbym ale te hwangi oraz 6/7 bon? To chyba już nie te czasy.

Właśnie o to chodzi by były te 6/7 i hwangi bo to maja być stare czasy, czyli 6/7 klasowe i hwangi ♥. Ludzie jeśli macie coś pier**lić o 6/7 klasowych to lepiej wyjdźcie z prezentacji bo avalon właśnie się tym charakteryzował i nigdy w życiu administracja nie zmieni tych 6/7 bonów ♥.

Opublikowano

To chyba dobrze, że są 6/7 ? Przecież bez nich to w 3/4 miesiące ludzie mają full eq i koniec funu, a z 6/7 zrobić eq w 7 miesięcy to też nie tak łatwo. No oczywiście zależy jak kto gra ... jak ktoś graz 2 godziny dziennie to te 7 miesięcy to może być na podstawowe eq :P 

Opublikowano

To chyba dobrze, że są 6/7 ? Przecież bez nich to w 3/4 miesiące ludzie mają full eq i koniec funu, a z 6/7 zrobić eq w 7 miesięcy to też nie tak łatwo. No oczywiście zależy jak kto gra ... jak ktoś graz 2 godziny dziennie to te 7 miesięcy to może być na podstawowe eq :P

Jeśli ktoś ma siedzieć 7 miesięcy nad eq to mu współczuje :). Jeśli tak będzie to nawet nie zawitam na serwerze xD

Opublikowano

6/7 będą tylko bonusów klasowych nie będzie tzn 10silny i 5 odp

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...