Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] AvalonS2 - U nas się nie znudzisz - 26.12.2014 - Nie przegap!


bzykenss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu już nigdzie nie można znaleść odschoolowych serverów hard/medium z max 99 lvl  bez żadnych nowych itemkow itp przecież wiele osób na taki czeka.Czekam na start servera ale się jakoś specjalnie nie napalam bo sam max poziom +nowe itemy itp przecież tego teraz jest mnóstwo na każdym serwerze.Niech ktoś zrobi klasyka to przy dobrej reklamie grało by spokojnie ponad 600 os.Tymbardziej że administracje avalona stać na to pozdrawiam 

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu już nigdzie nie można znaleść odschoolowych serverów hard/medium z max 99 lvl  bez żadnych nowych itemkow itp przecież wiele osób na taki czeka.Czekam na start servera ale się jakoś specjalnie nie napalam bo sam max poziom +nowe itemy itp przecież tego teraz jest mnóstwo na każdym serwerze.Niech ktoś zrobi klasyka to przy dobrej reklamie grało by spokojnie ponad 600 os.Tymbardziej że administracje avalona stać na to pozdrawiam 

Każdy próbuje takie coś zrobić, ale to nie te czasy takie serwery szybko padają.

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Ciężko z takim serwerem się wybić, ponieważ za dużo serwerów startuje. Ale mogę polecić, ponieważ serwer będzie stabilny jedynym minusem zapewne będzie to ilość graczy. 

xD 

Opublikowano

6/7 BONY tylko exp rozumiem jak na klasy to serw bedzie bez sensu . kazdy znowu bd robil przez pol roku  / 6x eq /   1 wojny / 1 exp / 4x eq na klasy ./

 

prosze o wypowiedz glownego admina bo moja ekipa niewie czy jest sens czekac czy zaczac grac na med / hard ktory juz wystartował . see ya

Opublikowano

6/7 BONY tylko exp rozumiem jak na klasy to serw bedzie bez sensu . kazdy znowu bd robil przez pol roku  / 6x eq /   1 wojny / 1 exp / 4x eq na klasy ./

 

prosze o wypowiedz glownego admina bo moja ekipa niewie czy jest sens czekac czy zaczac grac na med / hard ktory juz wystartował . see ya

 

ref

Opublikowano

6/7 BONY tylko exp rozumiem jak na klasy to serw bedzie bez sensu . kazdy znowu bd robil przez pol roku  / 6x eq /   1 wojny / 1 exp / 4x eq na klasy ./

 

prosze o wypowiedz glownego admina bo moja ekipa niewie czy jest sens czekac czy zaczac grac na med / hard ktory juz wystartował . see ya

Prawdopodobnie zostaną usunięte. 99.5%.

Opublikowano

no ja mam nadzieje ze k***a 100 % bo inaczej nikt tu nie przyjdzie a serwer fajny klimatyczny macie ta przewage nad nowymi ze was kojarza mimo tego ze was znaja z tej zlej strony to jednak was znaja i przyjda ze wzgledu na klimat avalonu ;>  nie wazne co pisza byle by pisali ale te bony to tylko exp bo odstraszycie 70 % osob see ya .

Opublikowano

V2* Został połączony z obecnym serwerem z powodu niewielkiej ilości graczy online.

Na serwerze jest więcej rozrywki i minigames, niż na 95% serwerów, a w planach jest jeszcze parę kolejnych urozmaiceń.

 bzyqu nie pierdol glupot bo dobrze wiesz jak było serwer nie upadl z powodu malej ilosci graczy tylko z  powodu braku zainteresowania ze strony administracji mastah'a (bo tylko on ogarniam tam technicze rzecz)  pojechal na wakacje na miesiac niebylo zadnego patcha wszystko co mozna bylo osiagnac bylo zdobyte , pozniej wrocil byly ankiety co dodac an avalon v2 ludzie chodzili sie dogadywali itp . mastah postanowil wprowadzic patch ale na serwer s1 avalon mt2 , bo powiedział ze to jest jego dziecko . wiec prosze mi tu nie pierdolic ze na serwerze jest wiecej rozgrywki niz na 95 % innych bylo by 500 % wiecej gdyby wtedy nie pojechal na wakacje za hajs ze startu .... taka jest cala prawda ... i prosze nie wypisuj glupot bo jak chesz mam pelno screenow z forum filmiki z rozmowy na tsie rozne rzeczy dotyczace Haliego i przekretow . jesli chesz mozemy pojsc na wojne argumentow .     MAM NADZIEJE ZE PO RAZ DRUGI NIE SPIERDOLI TEGO SERWERA

Opublikowano

 bzyqu nie pierdol glupot bo dobrze wiesz jak było serwer nie upadl z powodu malej ilosci graczy tylko z  powodu braku zainteresowania ze strony administracji mastah'a (bo tylko on ogarniam tam technicze rzecz)  pojechal na wakacje na miesiac niebylo zadnego patcha wszystko co mozna bylo osiagnac bylo zdobyte , pozniej wrocil byly ankiety co dodac an avalon v2 ludzie chodzili sie dogadywali itp . mastah postanowil wprowadzic patch ale na serwer s1 avalon mt2 , bo powiedział ze to jest jego dziecko . wiec prosze mi tu nie pierdolic ze na serwerze jest wiecej rozgrywki niz na 95 % innych bylo by 500 % wiecej gdyby wtedy nie pojechal na wakacje za hajs ze startu .... taka jest cala prawda ... i prosze nie wypisuj glupot bo jak chesz mam pelno screenow z forum filmiki z rozmowy na tsie rozne rzeczy dotyczace Haliego i przekretow . jesli chesz mozemy pojsc na wojne argumentow .     MAM NADZIEJE ZE PO RAZ DRUGI NIE SPIERDOLI TEGO SERWERA

Rozumiem że masz informacje z pierwszej ręki (z wołaj). Dokładnie wiem jak to wyglądało od strony technicznej (pisząc takie rzeczy tylko widać jak mało wiesz co się działo), więc jeżeli chcesz, załóż sobie temat AvalonV2 wiem wszystko najlepiej i opisz ludziom jak było (przecież wiesz wszystko co się działo). Prezentacja (topic) dotyczy nowego serwera.

 

A co do tego że jest ciekawszy niż większość serwerów to nie mam wątpliwości:

  • Wojny Królestw (obecnie jest jedna mapa, będzie więcej w zależności od ilości ludzi które będą dołączać na wojne)
  • DeathMatch (wraz z nową mapą oraz listą ostatnich zabójstw, największą ilością zabójstw, oraz bonami do rozdawania podczas eventu)
  • System Zwierzaków (Każdy pet ma statystyki do rozwijania, oraz dodatkowo jeden unikalny bonus do postaci)
  • Handel Postaciami
  • Auction House
  • Wiele innych ciekawych rozwiązań

Dużo "minigames", eventów oraz urozmaiceń gry mamy w planach, serwer jest aktualizowany/poprawiany na bieżąco.

Opublikowano

ziomek powiem Ci u was w teamie byl starszy typ mial GM'a siedzielismy z nim na ts 24/7 (to on przyjmowal caly flejm na klate i uspokajal wszystkich jak nie bylo cb i mastaha ) wiec wiem co sie dzialo mam duzo nagran z tsa itp .i prosze nie rozstrzasajmy tu tego bo tez chce zeby ten serwer wypalil bo avalon ma to cos w sb .

Opublikowano

ziomek powiem Ci u was w teamie byl starszy typ mial GM'a siedzielismy z nim na ts 24/7 (to on przyjmowal caly flejm na klate i uspokajal wszystkich jak nie bylo cb i mastaha ) wiec wiem co sie dzialo mam duzo nagran z tsa itp .i prosze nie rozstrzasajmy tu tego bo tez chce zeby ten serwer wypalil bo avalon ma to cos w sb .

No jego nick to Radex70, wiem co robił, mówił i pisał ludziom, ale nie zawsze wiedział o wszystkim co się dzieje, bo nie miał za bardzo technicznego pojęcia.

Opublikowano

to była jedyna osoba która jak cos powiedziała to tak było ... powinieneś byc mu wdzieczny za to co robil jak was nie było . moze technicznie nie ogarnial ale wstawial sie za graczami (bo przez pewien okres czasu nie bylo z wami kontaktu) i wszystkie uwagi przekazywal wam . czego efektem był patch ktory mial byc na v2 . a był na mt2. było mineło miejmy nadzieje ze tym razem bd wiecej zaangażowania w serwer .

 

btw kiedy start bd jakas prezka w publikacjach duzo ludzi nie wie o starcie serwera .

Opublikowano

to była jedyna osoba która jak cos powiedziała to tak było ... powinieneś byc mu wdzieczny za to co robil jak was nie było . moze technicznie nie ogarnial ale wstawial sie za graczami (bo przez pewien okres czasu nie bylo z wami kontaktu) i wszystkie uwagi przekazywal wam . czego efektem był patch ktory mial byc na v2 . a był na mt2. było mineło miejmy nadzieje ze tym razem bd wiecej zaangażowania w serwer .

 

btw kiedy start bd jakas prezka w publikacjach duzo ludzi nie wie o starcie serwera .

Rozumiem że wiesz, że nie jesteśmy mu wdzięczni albo wywnioskowałeś tak z mojego posta.  Prezentacja będzie przed startem.

Opublikowano

Tworzenie nowego servera powinno nieść ze sobą konsekwencje zamknięcia głównego servera ;) jeśli tak nie bedzie to padnie jak AvalonV2 który miałbyć hitem! ;d. Skoncentrowalibyście się wyłącznie na nowym serverze i jego rozwoju lecz jestem przekonany że tak nie bedzie więc znamy przyszłość servera S2. hm góra kilka miesięcy wypocicie z nim a pozniej bedzie wcielony do servera głównego i na tym się skończy. 

 

Za długo ciągniecie istnienie Avalonu (wiem wyrobiona marka i szacunek graczy wobec tej nazwy itd), ale to już było i nie wróci ;)

 

Czekam na całkiem nowy projekt Mastaha i całej administracji servera i wyrobienie nowej marki na całkiem nowym serverze. 

Servery są, istnieją i są zamykane - taka jest kolej rzeczy i gracze to rozumieją lecz boicie się zamknąć Avalon który i tak się nie podniesie.

 

pozdrawiam ;)

..w poszukiwaniu tego jednego Servera

;)

Opublikowano

No serwer nawet wygląda spoko, tylko te napisy... w chuy rażą po oczach :D może kiedyś wbije oraz powodzenia

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

zróbcie ankietę co do 6/7 klasowych gdy nie będzie 6/7 na klasy więcej ludzi zagra i 5bon za yang lub drop ze szkat wodza/królowej

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Tworzenie nowego servera powinno nieść ze sobą konsekwencje zamknięcia głównego servera ;) jeśli tak nie bedzie to padnie jak AvalonV2 który miałbyć hitem! ;d. Skoncentrowalibyście się wyłącznie na nowym serverze i jego rozwoju lecz jestem przekonany że tak nie bedzie więc znamy przyszłość servera S2. hm góra kilka miesięcy wypocicie z nim a pozniej bedzie wcielony do servera głównego i na tym się skończy. 

 

Za długo ciągniecie istnienie Avalonu (wiem wyrobiona marka i szacunek graczy wobec tej nazwy itd), ale to już było i nie wróci ;)

 

Czekam na całkiem nowy projekt Mastaha i całej administracji servera i wyrobienie nowej marki na całkiem nowym serverze. 

Servery są, istnieją i są zamykane - taka jest kolej rzeczy i gracze to rozumieją lecz boicie się zamknąć Avalon który i tak się nie podniesie.

 

pozdrawiam ;)

AvalonS1 (ten który teraz istnieje) jest prawie identyczny do tego co powstaje. Poza paroma rzeczami z których zrezygnowaliśmy na S2, oraz paroma których np już nie jest warto zmieniać na S1 (są zrobione głównie dla nowych graczy aby mogli w jakiś sposób rywalizować z graczami którzy grają dłużej). Dlatego jeśli będziemy dodawać coś nowego do gry, to nie jest to problemem aby robić to na obu serwerach bo będą to prawdopodobnie podobne rzeczy (a w większości takie same). Dodatkowo na obecnym serwerze nie gra dużo osób aby byo to serwer aż tak zajmujący żebyśmy nie mogli skupić się na obu naraz oraz na rozwijaniu ich.

Opublikowano

jak beda 6/7 na klasy to polowa nawet nie wejdzie z ciekawosci a druga polowa zrezygnuje po paru dniach znowu bedzie te sławne z s1 :D na pvp

"pfff. klasowe " :DD

Opublikowano

AvalonS1 (ten który teraz istnieje) jest prawie identyczny do tego co powstaje. Poza paroma rzeczami z których zrezygnowaliśmy na S2, oraz paroma których np już nie jest warto zmieniać na S1 (są zrobione głównie dla nowych graczy aby mogli w jakiś sposób rywalizować z graczami którzy grają dłużej). Dlatego jeśli będziemy dodawać coś nowego do gry, to nie jest to problemem aby robić to na obu serwerach bo będą to prawdopodobnie podobne rzeczy (a w większości takie same). Dodatkowo na obecnym serwerze nie gra dużo osób aby byo to serwer aż tak zajmujący żebyśmy nie mogli skupić się na obu naraz oraz na rozwijaniu ich.

 

AvalonS1 (ten który teraz istnieje) jest prawie identyczny do tego co powstaje. Poza paroma rzeczami z których zrezygnowaliśmy na S2, oraz paroma których np już nie jest warto zmieniać na S1 (są zrobione głównie dla nowych graczy aby mogli w jakiś sposób rywalizować z graczami którzy grają dłużej). Dlatego jeśli będziemy dodawać coś nowego do gry, to nie jest to problemem aby robić to na obu serwerach bo będą to prawdopodobnie podobne rzeczy (a w większości takie same). Dodatkowo na obecnym serwerze nie gra dużo osób aby byo to serwer aż tak zajmujący żebyśmy nie mogli skupić się na obu naraz oraz na rozwijaniu ich.

szykujecie jakąś reklame na yt itd?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...