Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile teraz na oko gra ludzi na xenoxie ?


vUq.!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej,

nie gram tam, pytam z czystej ciekawości pamiętam że tam zawsze była masa luda, nadal tyle jest? Całe m1 zawalone ? ile na oko oceniacie teraz ludzi jest ?

Co tam wgl teraz słychać na tym serwie ? Jakieś nowe skandale może ? xD

Opublikowano

Tylko ?! Dlaczego ? Byl jakis update moze czy cos ? tam zawsze byla masa ludzi, warto tam wracac?

Opublikowano

Jesli bug na kd+5 nazywac update...

Istnieje jakiś bug?

Czyli już eq nie sprzedam...

 

A co do tematu, to jak ja grałem (5 miesięcy temu) grało z 900 osób ;-)

Teraz jest ich na pewno mniej, skoro piszecie tutaj o jakimś bugu...

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Istnieje jakiś bug?

Czyli już eq nie sprzedam...

 

A co do tematu, to jak ja grałem (5 miesięcy temu) grało z 900 osób ;-)

Teraz jest ich na pewno mniej, skoro piszecie tutaj o jakimś bugu...

Juz zablokowali, o dziwo usuneli zbugowane kd,kamienie duszy stracily rowniez osoby,ktore z niego nie korzystaly :D

Nawiasem mowiac xenox to jeden wielki bug.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

700 osób to pewne jest, jeśli ktoś chce to może grać, chociaż bardziej poleciłbym serwer na tych samych plikach odbugowany - argentus, w dodatku ma 1k online.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Nie polecam nie wyrobisz od nowa szyscy juz maja topowe eq i po 250 ze full is klasowka,biolog itp w pvp nie masz szans tam graja starzy gracze ... 

Jak zrobi dobre eq to będzie miał szanse... 

To, że ktoś gra np 2 lata i ma full eq zrobione nie oznacza tego, że jego nie da się zabić. 

Opublikowano

To lipa kiedyś tam nie dało się przez m1 przejść przecież, a o xenox s2 nic nie wspominali ? albo resecie czy czymś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...