Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do wspólnej gry


Venti.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzór


Nick: LirGet

Klasa: Manipulujący Czarodziej

Poziom: 38

Serwer: Dragon

Kontakt: skype: oskar15413

Dodatkowe informacje: Poszukuję osób do wspólnej gry najlepiej Gildii. Mile widziany ts3, ew. Skype ;)

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: ArteS


Klasa: Spec broni dwuręcznej


Poziom: 5 zacząłem od nowa, mam czarodzieja 39 bodajże.


Serwer: Dragon


Kontakt: gg 304674 lub pw forum.


Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej gry od początku, tak 15+ z mikro. Chętnie porozmawiam na skype/ts3 grając długie noce w neverwinter:)


Opublikowano

nick : Hidan

klasa : Manipulator Mag

Poziom : 38+

Serwer : Dragon

Kontakt : 13292627 gg

Dodatkowe informacje : hmm, wiek... sam mam 18, ale nie mam żadnych zastrzeżeń co do wieku, najważniejszy jest poziom oczywiście psychiki :DD i w miarę ogarnięta ortografia ^^

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano
Nick: Arturo1906

Klasa: Zbrojny strażnik

Poziom: 9/10

Serwer: Dragon

Kontakt: PW tutaj ;)

Dodatkowe informacje: TS3/skype można rozmawiać i grać ;)

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

Nick: Hertz

Klasa: kaplan

Poziom: 9+

SERWER: Dragon

Kontakt: pw forum

<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

Nick: pawlo94pl

Klasa: Healer

Serwer: Beholder

Poziom: 1

Kontakt GG:18452125 bądź PW

Dodatkowe informacje: Mogę grać rozmawiając przez skype/ts3, dopiero zacznę grę.

Opublikowano

Nick: Shakers

Klasa: Spec broni dwuręcznej

 

 

Poziom: 2 dopiero zaczynam


Serwer: Dragon

Kontakt: pw/ gra

Dodatkowe info: szukam zgranej ekipy lub gildi najlepiej z ts3

Opublikowano

Nick: Miszcz@miszczu7

Klasa: Manipulujący Czarodziej

Poziom: 32

Serwer: Dragon

Kontakt: PW/GG

Dodatkowe informacje: Mogę komuś w misjach pomóc

Opublikowano

Nick : Mayder

klasa: Manipulujący czarodziej

Poziom: 60

serwer: Dragon

Kontakt : gg - 13 29 26 27

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano
Nick: TheCasbeal

Klasa: Manipulujący czarodziej

Poziom: 22 (rośnie)

Serwer: Dragon

Kontakt: PW na MPC

Dodatkowe informacje: Ogarniam grę , chętnie służę pomocą , chętnie pogadam na ts3 / skype :)

itr0fv.png

Opublikowano

Nick: SzRaMa

Klasa: Manipulujący czarodziej

Poziom: 41

Serwer: Ten pierwszy xD Nie pamiętam nazwy

Kontakt: GG: 315803 bądź PW na MPC :)

Dodatkowe informacje: Cześć :) Jestem Patryk mam 17 lat. W grze prowadzę z kolegą z reala polską gildię " Svantevit " :) Rekrutacja ON ! Wszyscy posiadający program do komunikacji TeamSpeak3 oraz min. level 30 mogą do nas dołączyć ! Z chęcią przyjmiemy :) Robimy wyjątki dla graczy z niższym lvl'em ale muszą jakoś pokazać, że im zależy :) Ta Polska gildia opanuje cały świat :) Zapraszam !

Opublikowano

Nick: Shichi

 

Klasa: Oddany Kapłan

 

Poziom: 33 (rośnie)

 

Serwer: Dragon

 

Kontakt: PW/GG (24284054)

 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto pokieruje mną w tej grze, kto podpowie co i jak, czy dobrze robię czy źle. Można powiedzieć że szukam swojego "Mistrza" :D, kontakt PW lub GG a potem przenosimy się na Skype/TS3

 

Q3JhdXNlcjY2Nl9fX2V1bmVfX181NTBfX19OVUxMX19fM19fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Nick:MaTe

Klasa:Łotrztyk

Poziom:22+

Serwer:Dragon

Kontakt:pw.

Dodatkowe informacje:

Szukam ekipy, która chętnie pogra razem i pogada na ts3/skype.

Opublikowano

Nick: Aseth

Klasa: Niziołek - Specjalista broni 2 ręcznej

Poziom: 5+ (przed chwilą zacząłem)

Serwer: Dragon

Kontakt: PW

 

Dodatkowe informacje:

Szukam osób do wspólnej gry. Ts3 (skype raczej nie)

Opublikowano

Nick:

Klasa: Wizard

Poziom: 16
Serwer:Dragon

Kontakt: skype: kynamite997

Dodatkowe informacje:duży fan :D

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano
Nick: Norros

Klasa: GWF (pół ork)

Poziom: 12+

Serwer: Dragon

Kontakt: Gra lub forum

Dodatkowe informacje: Mam 14lat jeśli by to komuś przeszkadzało

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano
Nick: USEMKOWSKI

Klasa: GWF

Poziom: 55

Serwer: Dragon

Kontakt: Forum

Dodatkowe informacje: Szukam gracza do questow/dungeonow :) tylko nie cleric :D
Opublikowano
Nick: Vess

Klasa: Specjalista Dwurecznej/Pol Ork

Poziom: 60

Serwer: Beholder

Kontakt: Forum/GG

Dodatkowe informacje: Jestem juz wiekowym graczem i znudzilo mi sie granie samemu ;)

...Vess/4Gen/VanBoogie...


30ab0c774b1bc1d2dac36c06cbfe2c37.png


...WHAT?...


Opublikowano
Nick:denw0rk.

Klasa:Łotrzyk

Poziom:41

Serwer:Dragon

Kontakt:MPC-Skype

Dodatkowe informacje: Potrzebuje pomycy do ubicia prajaszczura, za cholere nie moge ubic go solo.

rsdgx1.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...