Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje poradnika na granie z farmieniem.


aniomel22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku robisz dużo piknierów,którzy mają dużą pojemność łupu po to żebys mógł farmić barbarzyńskie wioski.Jak masz jakieś dobre farmy to wal wszystko na jedną wioskę a jak słabe to rozsyłaj np po 20 na kilka wiosek i jak wrócą to masz już w miare pokaźny zapas surowców.Potem robisz stajnię ,lekką kawalerię i taki sam schemat. Wcale nie musisz jakoś bardzo rozwijać kopalni,farmienie powinno zapewnić ci rozwój a nie eko.

Opublikowano

@Pakman gówno prawda, chyba że zamierzasz grać na duńskich plemionach.

 

1. Tartak i Cegielnia na 1 lvl

2. Gdy budynki się stawiają robimy questy pokroju "wyślij wiadomość", "nazwij wioskę", "zmień profil" by zebrać trochę surki.

3. Stawiamy ratusz na 3lvl i budujemy koszary. Otrzymamy za to 10pik i 10miecz, które szybko ślemy na najbliższą barbarkę / wioskę koczowniczą.

4. Stawiamy statuę i rekrutujemy rycerza.

5. Rozbudowujemy eko do stanu 4/3/1 (drewno / glina / żelazo)

6. Stawiamy spichlerz na 3 lvl (dostaniemy za to ładną nagrodę - 500/300/200 surki)

7. zrekrutuj 10pik - w nagrodę dostaniesz 10 top i 10 pik, więc nasza armia będzie wyglądała: 30pik 10miecz 10top. Pamiętaj by ciągle farmić. Wojska nie mogą stać w wiosce!

8. Użyj Asystenta farmera, którego otrzymasz w nagrodę. Odblokuje to zadanie z przeczytaniem raportu i sprawdzeniem symulatora - czyli surka za prawie nic :)

9. Postaw ratusz na 5lvl i postaw kuźnię, oraz proponuję też i rynek (da to jakieś zadania)

10. Potem zrekrutuj 10 miecz - nagroda 10 mieczy :) Poza tym odblokuje to parę prostych zadań typu - Sprawdź budynek farma :D

11. Możesz sobie postawić mur by mieć zadanie z głowy. Nagroda zrewanżuje koszty, a nawet wyjdziesz minimalnie na plus pod względem żelaza.

12. Ok teraz pozostaje nam rozwój eko (tartak / cegielnia / huta żelaza). Jeżeli zamierzasz grać w centrum świata to będzie spory ścisk graczy i mało wiosek barbarzyńskich to preferuję podniesienie eko do min. 13/13/15 zanim pociśniemy w stajnie. Osobiście preferuję do 15/15/17 by mieć wykonane zadanie za eko, którego nagroda wynosi po 5k każdego typu surki.

Opublikowano

@Pakman gówno prawda, chyba że zamierzasz grać na duńskich plemionach.

 

1. Tartak i Cegielnia na 1 lvl

 

2. Gdy budynki się stawiają robimy questy pokroju "wyślij wiadomość", "nazwij wioskę", "zmień profil" by zebrać trochę surki.

 

3. Stawiamy ratusz na 3lvl i budujemy koszary. Otrzymamy za to 10pik i 10miecz, które szybko ślemy na najbliższą barbarkę / wioskę koczowniczą.

 

4. Stawiamy statuę i rekrutujemy rycerza.

 

5. Rozbudowujemy eko do stanu 4/3/1 (drewno / glina / żelazo)

 

6. Stawiamy spichlerz na 3 lvl (dostaniemy za to ładną nagrodę - 500/300/200 surki)

 

7. zrekrutuj 10pik - w nagrodę dostaniesz 10 top i 10 pik, więc nasza armia będzie wyglądała: 30pik 10miecz 10top. Pamiętaj by ciągle farmić. Wojska nie mogą stać w wiosce!

 

8. Użyj Asystenta farmera, którego otrzymasz w nagrodę. Odblokuje to zadanie z przeczytaniem raportu i sprawdzeniem symulatora - czyli surka za prawie nic :)

 

9. Postaw ratusz na 5lvl i postaw kuźnię, oraz proponuję też i rynek (da to jakieś zadania)

 

10. Potem zrekrutuj 10 miecz - nagroda 10 mieczy :) Poza tym odblokuje to parę prostych zadań typu - Sprawdź budynek farma :D

 

11. Możesz sobie postawić mur by mieć zadanie z głowy. Nagroda zrewanżuje koszty, a nawet wyjdziesz minimalnie na plus pod względem żelaza.

 

12. Ok teraz pozostaje nam rozwój eko (tartak / cegielnia / huta żelaza). Jeżeli zamierzasz grać w centrum świata to będzie spory ścisk graczy i mało wiosek barbarzyńskich to preferuję podniesienie eko do min. 13/13/15 zanim pociśniemy w stajnie. Osobiście preferuję do 15/15/17 by mieć wykonane zadanie za eko, którego nagroda wynosi po 5k każdego typu surki.

 

@-BANED-

Robienie zadań początkowych to chyba oczywistość.Ja mu napisałem jak farmic,także się nie stresuj koleżko. Zrobienie tych początkowych zadań to pare godzin gry,no oprócz eko na 15,bodajże 1000 żołnierzy i pałacu.

Opublikowano

jak dla mnie eq min 20/20/20 

 

Farmić ile wlezie 

ewentualnie rynek i koszary na poziomie 15+ no i ratusz wiadomo dalsze bdynki by pałac zrobić i pierwszą wioske przejąć

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

2r6o31y.jpg

Eko 4 3 1 i lecisz farmić.

 

 

Potem jak już i tak sporo się farmi możesz zrobić eko 15/15/15. 

Ciągle podwyższaj stajnie i koszary, zagro i spich kiedy trzeba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...