Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol wyrzuca z gry i włącza się Bugsplat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahhahahah beka w c**j . Kup vipa to bedziesz mial ciagniecie hajsu proste :) zrobicie update dla free za trzy dni jakies wmawiajac ludzia ze jest duzo pracy tylko po to zeby duzo ludzi kupilo Vipa proste :) i ze ludzie jeszcze na takie cos sie nabieraja .

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hahahahhahahah beka w c**j . Kup vipa to bedziesz mial ciagniecie hajsu proste :) zrobicie update dla free za trzy dni jakies wmawiajac ludzia ze jest duzo pracy tylko po to zeby duzo ludzi kupilo Vipa proste :) i ze ludzie jeszcze na takie cos sie nabieraja .

Czyli wg ciebie nie jest norma platnosc za usluge?

Opublikowano

A Ty placisz za seks ? bo wiesz idziesz do dziwki i to tez jest usluga ; )

PS Podobno prawdziwy mezczyzna nie placi za seks ;) 

pozdrawiam a Ty dalej rob sie w c***a i plac za bola ; 3

Opublikowano

Poruszyles temat ktory cie nie dotyczy, napisz jak podrosniesz tu i tam ;)

 

Jestes typowym Polakiem ktory chce wszystko za darmo a za kazde swoje kiwniecie palcem oczekujesz cudow 

Opublikowano

A Ty placisz za seks ? bo wiesz idziesz do dziwki i to tez jest usluga ; )

PS Podobno prawdziwy mezczyzna nie placi za seks ;)

pozdrawiam a Ty dalej rob sie w c***a i plac za bola ; 3

Za to co robimy, uważamy, że zwyczajnie w świecie się nam należy. Mamy też swoje życia a jednak poświęcamy je na naprawianie dla innych. To chyba oczywiste, że jeżeli ktoś zapłacił za naszą usługę pieniądze to staramy się dla nich naprawić to szybciej, a dopiero później zająć się resztą?

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

Za to co robimy, uważamy, że zwyczajnie w świecie się nam należy. Mamy też swoje życia a jednak poświęcamy je na naprawianie dla innych. To chyba oczywiste, że jeżeli ktoś zapłacił za naszą usługę pieniądze to staramy się dla nich naprawić to szybciej, a dopiero później zająć się resztą?

Robicie ?  to czemu bol jest takim gownem ? LeagueSharp to mozesz nazwac czyms i robia w c**j wiecej i jakos pieniedzy za to nie chca :) Bol przy LeagueSharp to gowno nadajace sie do wyjebania :)

Opublikowano

Robicie ?  to czemu bol jest takim gownem ? LeagueSharp to mozesz nazwac czyms i robia w c**j wiecej i jakos pieniedzy za to nie chca :) Bol przy LeagueSharp to gowno nadajace sie do wyjebania :)

To co nazywasz gównem nadającym się do wyjebania w chwili obecnej działa, L# wciąż nie. To chyba najlepsza odpowiedź. Poza tym to kwestia wyboru jeśli chcesz wspierać L#, proszę bardzo. Klient ma wybór co woli.

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

To co nazywasz gównem nadającym się do wyjebania w chwili obecnej działa, L# wciąż nie. To chyba najlepsza odpowiedź. Poza tym to kwestia wyboru jeśli chcesz wspierać L#, proszę bardzo. Klient ma wybór co woli.

Dziala ? dzialac bedzie gdy normalny czlowiek bedzie mogl grac na bolu dla free userow ;3 wtedy mow ze cos dziala :) To ze zrobiliscie dla vipow dla hajsu to zmienia postac rzeczy  teraz zrobcie cos dla ludzi ktorzy nie placa a korzystaja :) powiesz ze jutro bedzie dzialal  to czemu nie wlaczycie bola dla free i bola vip w tym samym czasie  :) ? co hajs sie nie zgadza :) ?

Opublikowano

Dziala ? dzialac bedzie gdy normalny czlowiek bedzie mogl grac na bolu dla free userow ;3 wtedy mow ze cos dziala :) To ze zrobiliscie dla vipow dla hajsu to zmienia postac rzeczy  teraz zrobcie cos dla ludzi ktorzy nie placa a korzystaja :) powiesz ze jutro bedzie dzialal  to czemu nie wlaczycie bola dla free i bola vip w tym samym czasie  :) ? co hajs sie nie zgadza :) ?

Działa dla VIP userów każdy człowiek, który poświęcił na to swoje ciężko pieniądze oczekuje od nas, że udostępnimy mu to w jak najszybszym czasie.  Zrobiliśmy to dla zwykłej konsumenckiej uczciwości mimo, że i tak mieliśmy mocne opóźnienie. Nie mówię, że jutro będzie działał, a z każdym dniem jak widzę coś takiego zawsze jestem przeciwko szybszemu udostępnianiu tego za free. Gdybyśmy włączali w tym samym czasie subskrypcja VIP nie miałaby sensu, a tak jak powtarzam to Twój wybór czy zdecydujesz się wydać na coś pieniądze czy nie. Chcesz mieć szybciej/lepiej? Zapłać. Wolisz poczekać mieć mniejsze quality, nie płać. Witamy w XXIw. Dla Ciebie polecam poczytać na czym polega kapitalizm. 

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...