Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol wyrzuca z gry i włącza się Bugsplat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nadal nie działa. Nauczcie sie grać bez bola :D to nie koniec swiata

Ja gram tylko z bolem, gdy mój team w silverku jest tak słaby, ze nie potrafisz go wykerować bez tego bola :]

Opublikowano

I wszystko jasne:

Welcome back to the forums, we are updating.

There was a big update for 4.21, BoL is partially working and ..

Status: Updated. Free users have to wait until 15.12.2014.

Latest BoL Update: 12.12.2014-4.21 Hot Fix

Opublikowano

I wszystko jasne:

Welcome back to the forums, we are updating.

There was a big update for 4.21, BoL is partially working and ..

Status: Updated. Free users have to wait until 15.12.2014.

Latest BoL Update: 12.12.2014-4.21 Hot Fix

 

No, poczekamy zobaczymy ;)

Opublikowano

I wszystko jasne:

Welcome back to the forums, we are updating.

There was a big update for 4.21, BoL is partially working and ..

Status: Updated. Free users have to wait until 15.12.2014.

Latest BoL Update: 12.12.2014-4.21 Hot Fix

 

Wyraźnie napisane...

Opublikowano

A jak ktoś ma cracked wersje :P zawsze mi działał bol nawet jak dla free userów było np za 5 dni to mi działało zawsze a teraz  nie chce żal -,-

Opublikowano

Z tego co widzę teraz nie ma już failed download na BoL ale strona dalej nie hula.

 

Działa juz strona

 

 Niby tak ale i tak bol nie śmiga. Nie wiem jak to możliwe, że z takimi środkami jakimi dysponują z Vipów i paid scryptów nie są w stanie zabezpieczyć się przed DDOSEM. Śmiech na sali no chyba, że sobie wycieczki na wielbłądach po europie robią ;)

Opublikowano

je jebe dla Vipow dziala a dla nas mialo byc od 15... w kulki sobie leca ?

Kup Vipa to nie będziesz musiał narzekać. Jest mnóstwo pracy aktualnie pracujemy nad tym aby dla free było również. Jednak dzisiaj raczej nie wydamy nowego update

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...