Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić tanie e-papierosy z allegro?


vUq.!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rozumiem... skoro nie palisz, to po jaką cholerę chcesz zaczynać?

Przecież nikotyna uzależnia, nawet jeśli kupisz sobie zerówki to przecież będziesz się tylko niepotrzebnie truł. E-papierosy wcale nie są nieszkodliwe, więc jaki jest sens?

 

Teraz już bardziej w temacie, jeśli to ma być Twoja pierwsza przygoda z e-paleniem, to możesz sobie takie coś kupić. Wydatek taki sam jak praktycznie na 2 paczki dobrych fajek.

W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego a jest to ta sama półka co zestaw Mild Master, a nawet i lepiej z racji mniejszej oporności grzałki co teoretycznie powinno wpłynąć na ilość chmury. Niestety ale chmura będzie się zmniejszać z racji braku stabilizacji napięcia na baterii.

 

Ogólnie rzecz biorąc nie opłaca się kupować taniego sprzętu, lepiej wydać raz a porządnie. 

819531478353821175209.gif

Opublikowano

To nie jest tak, że ja nie palę. Palę, ale bardzo mało, a elektryki wydają mi się trochę lepszym rozwiązaniem, nie śmierdzą, można palić w domu i wydaje mi się że wychodzi taniej, dzięki

Opublikowano

Jeśli palisz mało to nie kupuj go, bo e papierosy pali się zazwyczaj więcej, wiem to po sobie. 

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Jak mało palisz, to nie polecam kupować e-fajki, z 2 lata temu paliłem około 4-5 fajek dziennie (czyli bardzo mało), przerzuciłem się na e-fajke bo wydawało mi się że rzuce to cholerstwo i c**j, do tej pare e-fajke, bo mi smakuje i mało hajsu idzie.

Aha, i tak nawiasem mówiąc, to gdzieś czytałem że papierosy z e-Go są wadliwe, był gdzieś temat o tym że typ zaczął ładować taki model e-fajki i po godzinie ładowania fajka tak się rozgrzała że wystrzeliła wraz z ładowarką i podpaliło się łóżko, wrzuciłbym temat o tym, ale nie chce reklamować innych for.

Jeśli koniecznie chcesz kupić e-fajke, to dozbieraj 70 zł i kup z firmy Mild, mam ją już rok i zero problemów. 

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Jak mało palisz, to nie polecam kupować e-fajki, z 2 lata temu paliłem około 4-5 fajek dziennie (czyli bardzo mało), przerzuciłem się na e-fajke bo wydawało mi się że rzuce to cholerstwo i c**j, do tej pare e-fajke, bo mi smakuje i mało hajsu idzie.

 

Aha, i tak nawiasem mówiąc, to gdzieś czytałem że papierosy z e-Go są wadliwe, był gdzieś temat o tym że typ zaczął ładować taki model e-fajki i po godzinie ładowania fajka tak się rozgrzała że wystrzeliła wraz z ładowarką i podpaliło się łóżko, wrzuciłbym temat o tym, ale nie chce reklamować innych for.

 

Jeśli koniecznie chcesz kupić e-fajke, to dozbieraj 70 zł i kup z firmy Mild, mam ją już rok i zero problemów.

To chyba mój post czytałeś. :p

 

Ładowałem sobie kiedyś tą właśnie "bazarową" baterię na oczywiście "bazarowej" ladowarce pseudo-firm eGo.

Bateria nie wybuchła, tego nie można powiedzieć.

Ona wyp****oliła podpalając mi narzutę.

Więc jeżeli masz zamiar bawić się w ruskie epapki - stanowczo odradzam.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...