Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny czas na MPCforum.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej! Hej! Hej! Czy użytkownicy byli grzeczni w tym roku? :)

Ho ho ho! Caly rok bylem nie grzeczny, wiec chcialbym dostac Cs Go! xD ( Vac Ban OP )

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

:angry: ELFY I MIKOŁAJE NIE ISTNIEJĄ!  :angry: 


potwierdzone info mama od dawna mi mówiła że elfy i mikołaje nie istnieją mieszkałem w biednej rodzinie i co roku sie modliłem i pisałem listy , zostawiałem ciasteczka i mleko pod choinką i nigdy ale o nigdy od 17 lat ani razu nie dostałem nawet jednego cukierka jak mam uwierzyć że ten elf jest prawdziwy skoro napisałem 17 listów od urodzenia i ani jednego cukierka nie dostałem ?


NA PRAWDE WAM MOWIE ONE NIE ISTNIEJA !


xmMfHrm.png
Opublikowano

Liczę na pomyślność i realizację planów, bo z Panią Kasią do końca to się nie udało :( (Losowania nie było, ani ostatniego obrazka).

 

 

Panu Elfowi życzę powodzenia^^ 

Pozdrowienia dla Św. Mikołaja. Oczekujemy Cię!!!

Opublikowano

 

:angry: ELFY I MIKOŁAJE NIE ISTNIEJĄ!  :angry: 

potwierdzone info mama od dawna mi mówiła że elfy i mikołaje nie istnieją mieszkałem w biednej rodzinie i co roku sie modliłem i pisałem listy , zostawiałem ciasteczka i mleko pod choinką i nigdy ale o nigdy od 17 lat ani razu nie dostałem nawet jednego cukierka jak mam uwierzyć że ten elf jest prawdziwy skoro napisałem 17 listów od urodzenia i ani jednego cukierka nie dostałem ?

NA PRAWDE WAM MOWIE ONE NIE ISTNIEJA !

 

Istnieją, istnieją. Zobacz na MPC. ^^ Poza tym napisz do elfa, być może się pierwszy raz coś wygrasz. ;)

 

 

Nie, ale czekam na moje maszynki do golenia.

 

Jak niegrzeczni, to nie wysłałem! :p

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Istnieją, istnieją. Zobacz na MPC. ^^ Poza tym napisz do elfa, być może się pierwszy raz coś wygrasz. ;)

 

 
 

Jak niegrzeczni, to nie wysłałem! :P

Napisałem teraz tylko czekać ! Zobaczymy czy można ci zaufać !

xmMfHrm.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...