Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się używać WH na PL'u?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy opłaca się uzwać WH na plu? (waithack)

Szybko bym dostał bana czy da rade sie wyrobić + nie dostać bana?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

czy opłaca się uzwać WH na plu? (waithack)

Szybko bym dostał bana czy da rade sie wyrobić + nie dostać bana?

Szybko dostaniesz bana .. Nie polecam bo ( HS ) ;/


 

 

Legenda
Opublikowano

Możesz używać, ale szybko też można otrzymać bana. Teraz wszystko leci z logów.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Nie opłaca się, nawet jak się czegoś dorobisz to prędzej czy później stracisz, a później będzie płacz.

 

Co do od czasu do czasu to samo, zgarniesz bana i będziesz twierdzić że nie używałeś. Bez sens :) Lepiej dorobić się bez i mieć czyste konto.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

Opublikowano

Ale pytania zadajecie ostatnio... :P

Jeśli tylko Cię nie wykryją, będziesz używał z głową to można bardzo łatwo zarobić/nabić lvl(bardziej to pierwsze).

Oczywiście polepszono zabezpieczenia na PL'u więc teraz bardzo, bardzo łatwo o bana - logi, GM'i, jak kilka banów dostaniesz

to pod stałą obserwacją jesteś.

 

 

A jakbym tak od czasu do czasu na głównym koncie odpalił sobie do expa z kolegą?

 

Ja bym nie ryzykował jak masz spory lvl na tym głównym koncie lub fajne itemki. ;)

Opublikowano

No cóż wiem o co ci chodzi @Zagrajmarek ostatnio wyłapałem na 5 kontach bana za fishbota i cały majątek straciłem.

 

Teraz znowu od początku musze grać,.,.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Nie przesadzajcie z tymi logami, sami z siebie gdyby mieli eliminować boty w ten sposób dawno by tam wszyscy z teamu powariowali. Dostajesz bana ponieważ:
a) zostałeś przyłapany przez jakiegoś bardziej kumatego gracza i doniósł na ciebie w tickecie
B) bezpośrednie nakrycie przez GM'a
Gdyby jechali po logach serwer byłby naprawde czyściutki ...

W pierwszym przypadku gdy GM dostaje taki donos, dopiero wtedy ewentualnie może przejrzec logi, jeżeli dowody przedstawione przez donoszącego są niewystarczające. W drugim przypadku jeśli widzi bota na własne oczy, to nie musi się pierdzielić w logach, bo widać ewidentnie że cos nie gra :P

A prawda jest taka, że waithackiem lepiej nie expić w dungeonach typu v2, grocie i dalej ponieważ zawsze sie znajdzie ktos kto was sprzeda ... choćby po to żeby wyeliminować sobie konkurencje, oczywiście to wszystko kwestia rozgarnięcia i używania tego z głową, ale prędzej czy później popełni się błąd i wszystko w piździec.

Opublikowano

po co Ci wh ? 
prawie taki sam efekt jest na nieodpychaniu z konia + speed hack (nieduzo nawet).. 

gram tak jakos od roku - z przerwami. 

zadnych banow. Ale fakt , trzeba uzywac z glowa ;)

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...