Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2mod2012sf - Problem


RaVersoN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam kamer moda ja już dzisiaj musiałem zrobić format :)

 

Między innymi dlaczego nie polecam kamer moda

 

kamer mod posiada

- Wykonywanie zrzutu ekranu
- bezpośredni dostęp do pamięci fizycznej twojego komputera
- Dostęp do miejsc przechowywanych przez ciebie hasła
- Zatrzymywanie i włączanie procesów jakich mu sie tylko podoba

To chyba Ci powinno wystarczyć,  jest tego znacznie więcej . Odrazam korzystanie z kamer moda i pobierania z jego strony jakich kolwiek cheatów :)

Opublikowano

Nie polecam kamer moda ja już dzisiaj musiałem zrobić format :)

 

Między innymi dlaczego nie polecam kamer moda

 

kamer mod posiada

 

- Wykonywanie zrzutu ekranu

- bezpośredni dostęp do pamięci fizycznej twojego komputera

- Dostęp do miejsc przechowywanych przez ciebie hasła

- Zatrzymywanie i włączanie procesów jakich mu sie tylko podoba

 

To chyba Ci powinno wystarczyć,  jest tego znacznie więcej . Odrazam korzystanie z kamer moda i pobierania z jego strony jakich kolwiek cheatów :)

 

Nie proszę o opinię Cheata, tylko o pomoc z nim. Co robi z moim laptopem, mam na to ...

 

Co do up, dalej nie pomaga.

Opublikowano

Nie proszę o opinię Cheata, tylko o pomoc z nim. Co robi z moim laptopem, mam na to ...

 

Co do up, dalej nie pomaga.

Rób jak uważasz tylko żebyś się nie zdziwił pewnego dnia , jak na twoim konice nie będzie eq :) Pozdrawiam

Opublikowano

Rób jak uważasz tylko żebyś się nie zdziwił pewnego dnia , jak na twoim konice nie będzie eq :) Pozdrawiam

 

Bo KaMeR Pragnie mojego eq XDD Teraz to trochę się ośmieszasz.. Mam go dobry rok i tylko wyszedlem 200 zl na plus.

 

Poinstaluje te Frameworki i dam znac.

 

Zainstalowałem 4.5, dalej nic. Innych nie mogę, odmawia mi i mówi, że już mam 4.5 Zainstalowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...