Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs - Wymyśl własną fabułę gry via WWW!


Adzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

676701417637885922683.png
Witajcie moi mili! Z okazji mikołajek został zorganizowany konkurs na wymyślenie fabuły do własnej gry via WWW!

966451417637937922683.png

  •  Akcja gry musi być wymyślona przez was. Zabrania się kopiowania fabuły z innych gier WWW(Kara taka sama jak w przypadku plagiatu).
  •  Należy się stosować do regulaminu globalnego forum
  •  W tym temacie wstawiamy jedynie prace. Dyskusje prowadzimy w tym wątku.
  •  Można oddać tylko jedną pracę
  • Zabrania się edycji pracy, po jej akceptacji
  •  W konkursie musi wziąć udział przynajmniej 5 osób.
  •  W pracy oceniane będzie: Kreatywność, pomysłowość,słownictwo,estetyka,ortografia,interpunkcja.
  •  Konkurs trwa od 6.12.2014 do 19.12.2014 włącznie.
  •  Regulamin może ulec zmianie w trakcje trwania konkursu.

813341417637885922683.png

Miejsce I
8-AwardImgMaster-1361138012.png
47-AwardImgMaster-1417877286.png
Miejsce II
9-AwardImgMaster-1361138078.png
47-AwardImgMaster-1417877286.png
Miejsce III
47-AwardImgMaster-1417877286.png
- 15%

Ponadto za każdą ZAAKCEPTOWANĄ pracę -5%
449471417637885922683.png

@Adzik
@Dektored
@Rzary.
@Dziobagg

Tak więc puśćcie wodze waszej fantazji i do dzieła!

Opublikowano

Igrzyska Trójcy Imaginacji


Od ostatniej dekady, zło narasta... Przez ostatnie liczone wieki powołuje się kandydatów do Trójcy Imaginacji, która ma powstrzymać zło, oraz chronić swoją rasę, oraz świat. Kandydaci są dobierani co ćwierć stulecia, kiedy poprzedni zaczynają słabnąć. Każdy z nich jest przygotowany na nagły atak złych mocy, każdy dzień, każda godzina, każda sekunda, może być pułapką. Złych mocy nie wolno lekceważyć, bardzo, bardzo dawno temu, istniała jeszcze jedna nacja - był to Oddział Szturmowców, choć mieli ostre strzały, ciężkie zmodyfikowane kusze i łuki, nie udało im się uciec przed Władcą storn ciemnych - jeźdźcy Czarnego Smoka; Niezwyciężonego Bonzo! Od tamtej chwili nacje połączyły się w jeden naród, podzielony na wioski i sposoby nauczania, prowadzące do jednego celu ... Likwidacji Bonza, bowiem on chce zawładnąć światem, niestety ostatnimi czasy opanował potężną moc technologii. Podobno tworzy własną armię komputerów z zaprogramowaną płytą główną, by siać kres i zamęt.

Nie zwlekaj.. Zostań jednym z Trójcy Imaginacji, zostań wybawcą, zostań bohaterem, a w zamian otrzymasz bogactwo, nie tylko pieniężne ale intelektualne!



Urodziłeś się w jednej z wiosek... Nie była to najzwyklejsza wioska, zaraz zaraz!? Przecież to wioska Większych Adeptów [...] Siły zbrojnej / Szczwanej przebiegłości / Nadprzyrodzonej Mocy !


[Po wybraniu jednej z trzech nacji trafiamy do naszej wioski, w której poznajemy Twojego przewodnika, Mieczysława Armora / Karola Assasyna / Szymona Magistra. Masz około 15 lat, jesteś nastolatkiem, pora zacząć Twoją naukę od podstaw, więc na co czekasz? Przygotowaliśmy dla Ciebie test, który udowodni nam, że to właśnie Ty powinieneś zostać przedstawicielem w kwalifikacjach Trójcy Imaginacji.]





Droga Siły zbrojnej - [Pierwszym zadaniem, któremu musisz stawić czoła jest zapoznanie się z nauką Likantropii i zapolowanie na watahę wilków. Pamiętaj, wilk alfa zazwyczaj jest nekrofilem i może się wskrzesić po śmierci. Przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowe przedmioty podróżnika Sił zbrojnych, składa się on z : Ciężkiego Pancerza, Broni białej. Pamiętaj, o tym że za każdy zdobyty przez Ciebie cel z kwalifikacji, otrzymasz podarunek od zleceniodawców. Nowe przedmioty możesz kupić od innych kandydatów na bazarze, lecz musisz wiedzieć że posiadasz liczną konkurencję, staraj się !]



Droga Szczwanej przebiegłości - [Jako pierwszą solucję wyznaczoną, jest pewien cel. Jest to zwykły opryszek, który nieregularnie okrada bazar, przechytrz go i schwytaj, władze naszej wioski na pewno Cię wynagrodzą za Twoją lojalność i współpracę. Pamiętaj o tym, że łotry zawsze mają "Asa" w rękawie, więc możesz się spodziewać jego szajki. Przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowe przedmioty zwolennika Szczwanej przebiegłości, składa się on z : Lekkiego ubrania, oraz Sztyletów. Pamiętaj, o tym że za każdy zdobyty przez Ciebie cel z kwalifikacji, otrzymasz podarunek od zleceniodawców. Nowe przedmioty możesz kupić od innych kandydatów na bazarze, lecz musisz wiedzieć że posiadasz liczną konkurencję, staraj się !]



Droga Nadprzyrodzonej Mocy - [będąc wysłannikiem bogów, musisz udowodnić im, że to właśnie Ty jesteś ich najlepszym kandydatem, na pewno masz potencjał! Na pierwszy ogień, kwalifikacji do Trójcy Imaginacji przydzielono Ci za przeciwnika Iluzjonistę Kopershielda. Musisz być czujny, na pewno ma w zanadrzu jakieś "sztuczki", ktoś kiedyś widział że potrafi się przenieść w inne miejsce, na szczęście jest to nie mała odległość, a z tego co wyczytaliśmy w księgach wymaga to dużo energii. Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowe przedmioty wysłannika Nadprzyrodzonych Mocy, składa się on z : Magicznego ubrania, oraz Pomniejszego berła. Pamiętaj, o tym że za każdy zdobyty przez Ciebie cel z kwalifikacji, otrzymasz podarunek od zleceniodawców. Nowe przedmioty możesz kupić od innych kandydatów na bazarze, lecz musisz wiedzieć że posiadasz liczną konkurencję, staraj się !]







( Nasze postępy zwiększają naszą rangę, co 10 nabitych poziomów doświadczenia )


Droga Siły Zbrojnej

Podróżnik (1-10) -> Adept (10-20) -> Szeregowy (20-30) -> Żołnierz (30-40) -> Zbrojny (40-50) -> Ciężkozbrojny (50-60) -> Wartownik (60-70) -> Rycerz (70-80) -> Gwardzista (80-95) -> Szlachic (95-100)


Droga Szczwanej Przebiegłości

Łotrzyk (1-10) -> Rekrut (10-20) -> Zręczny (30-40) -> 'Szybki cios' (40-50) -> Monument niewidzialności (50-60) -> Nieuchwytny (60-70) -> Ninja (80-95) -> Asasyn (95-100)


Droga Nadprzyrodzonej Mocy

Kuglarz (1-10) -> Młody czarownik (10-20) -> Iluzjonista (30-40) -> Kleryk (40-50) -> Zaklinacz (50-60) -> Czarodziej (60-70) -> Mag (70-80) -> Prestidigitator (80-95) -> Szaman (95-100) 




[Nasz poziom doświadczenia możemy zwiększać poprzez :

a) Pomniejsze misje - Garść złota, mała ilość punktów doświadczenia, przedmiot zwyczajny, słaby przeciwnik. (1-20 )

B) Podróż - Worek złota, średnia ilość punktów doświadczenia, przedmiot zwyczajny lub unikalany, przeciętny przeciwnik. (20-40)

c) Wyprawa - Plecak złota, większa ilość punktów doświadczenia, przedmiot nadzwyczajny lub unikatowy, średni przeciwnik. (40-60)

d) Wędrówka życia - Sztabka złota, duża ilość punktów doświadczenia, przedmiot unikatowy lub zaklęty, oporowy przeciwnik. (60-75)

e) Długa wyprawa - Bardzo duża ilość punktów doświadczenia, dwa losowe przedmioty zaklęte lub epickie, silny przeciwnik. (75-80)

f) Wojenna wyprawa - Losowa ilość sztabek złota [1-5], Ogromna ilość punktów doświadczenia, losowa ilość przedmiotów [1-2] ; epicki lub legendarny, elitarny przeciwnik. (80-95)

g) Ostateczna walka - Skarbiec złota, największa ilość możliwych do uzyskania punktów doświadczenia, przedmiot legendarny, największe stadium zagrożenia. (95-100)

*h) Finał igrzysk o świadectwo przedstawiciela Trójcy Imaginacji - Przedstawiciel wioski, maksymalny poziom doświadczenia, przedmiot : artefakt, przeciwnik : alter ego.]





[Pamiętaj, możesz być samotnym wilkiem, lub posiadać własne 'stado', będzie to klan, który może cechować własne logo, unikalna nazwa, pozycja w Tabeli Chwał, możliwość wojen i paktów klanowych! Będąc w jednej z trzech nacji, możesz zapraszać swoich towarzyszy z innych ras, oraz dominować nad swoimi oponentami!]


Boska Wyrocznia :

[Ten kto wygra nominację do zostania jednym z Trójcy Imaginacji, musi dowieść swoją szlachetność, rycerstwo, odwagę i hart ducha! Na co czekasz? Staw czoła niebezpieczeństwu, zasiądź na tronie, bądź najlepszym i dbaj o dobro Twojego narodu Powodzenia zdobywco!]


Zaakceptowane //Adzik
eriosgkmk.gif

Opublikowano

Mała zmiana w nagrodach. Pomocnik Mikołaja - Elf @Neoxyh. postanowił, że zafunduje coś słodkiego!

 

 

Edit: Mała zmiana w regulaminie - "Zabrania się edycji pracy, po jej akceptacji"

Opublikowano

Oczywiście gra to jest Via WWW Action, taka jak się teraz robi ;-;

 

Saga dwunastu klejnotów

 

Gdy na Ziemi zapanował chaos, bogowie stworzyli dwanaście klejnotów by utrzymać porządek.

Każdy z klejnotów umożliwiał władanie jednym z atrybutów:

Życiem, Śmiercią, Ogniem, Wodą, Ziemią, Powietrzem, Światłem, Mrokiem, Silą, Błyskawicą, Ochroną oraz Czasem.

Każdy z bogów postanowił pilnować jednego z nich, jednak w ostatnim czasie kryształ światła został skradziony i zapanował wieczny mrok. Bogowie wzywają o pomoc, czy będziesz w stanie odzyskać klejnot i upilnować pozostałych? A może wręcz przeciwnie, postanowisz dobić aktualnych władców i przejąć kontrolę nad klejnotami?

Cały los świata zależy od ciebie!

 

Bogowie krainy:

 

Lajos - Bóg Światła, razem z Szejem pilnuje biegu dnia, poza tym zapewnia wzrost roślin razem z Plenem, pomaga kapłanom oraz bestiom dnia. Został mu skradziony starożytny kamień światła

 

Szej - Bóg Mroku, razem z Lajosem pilnuje biegu dnia, pomaga złodziejom oraz nocnym bestiom

 

Plen - Bóg Ziemi, tworzy całą planetę, razem z Lifem tworzy rośliny żyjące na planecie. Razem z Lajosem zapewnia wzrost roślin; zapewnia pokarm Inferowi, pomaga stworzeniom ziemnym, czyli golemom oraz entom.

 

Infer - Bóg Ognia, utrzymuje magmę wewnątrz płaszczyzny planety. Spożywa pokarm dostarczany przez Plena, pomaga ognistym żywiołakom oraz demonom

 

Aquos - Bóg Wody, utrzymuje wodę na powierzchni planety. Jest samotnikiem, żyje w otchłani oceanu, pomaga istotom wodnym, gardzi rybakami.

 

Infus - Bóg Wiatrów, pomaga w utrzymaniu życia stworzeń oddychających powietrzem. Pomaga istotom latającym. Gardzi ludźmi, lecz z racji na Boskie Przymierze musi utrzymywać ich przy życiu.

 

Lif - Bóg Życia, stworzył całe życie na planecie, pomaga większości innych bogów w utrzymaniu życia. Zapewnia pokarm Kaliemu

 

Kali - Bóg Demon Śmierci, gadzi wszystkimi, interesuje go jedynie cudze życie, otrzymuje pokarm od Lifa, w zamian za utrzymanie swoich żądz. Najpotężniejszy spośród wszystkich. Uważany przez demony za boga.

 

Ajtes - Bóg Siły, pozwala bestiom używać siły fizycznej.

 

Eles - Władca Błyskawic, razem z Infusem tworzy pogodę. Uważany także za boga pijaństwa.

 

Pretes - Bóg Ochrony. Według wierzeń ludzkich, to on nauczał tworzenia zbroi. Uważany za boga płatnerstwa. Razem z Plenem tworzył wszelakie rudy i metale.

 

Chrenes - Bóg czasu, jedyny potężniejszy od Kaliego. Nikt nie wie, czy naprawdę istnieje, bowiem nie przebywa razem z innymi bogami na planecie. Według wierzeń zabrał swój kamień do najdalszych czasów, jednak nikt nie wie czy to prawda.

 

 

Boskie przymierze

 

Bogowie tego świata zawiązali ważne przymierze, według którego razem muszą utrzymywać porządek wszechświata. Zmusza to ich to pokojowego życia, jednakże gdy pojawił się Kali, musieli ulec jego namowom.

Gdy ludzie osiągną odpowiedni wiek, w którym nie są w stanie normalnie funkcjonować lub będą śmiertelnie chorzy, zostają wysłani do Kaliego.

 

Cechy samej gry:

(jakby co xD)

 

Brak podziału na klasy, posiadamy limit 10 zdolności (spośród około 40) i 50 umiejętności (spośród około 1000)

 

Zdolności:

Dzielą się na poziomy z maksymalnym 1000, poziom rośnie w miarę używania

- Walka brońmi [Osobno do każdej: Miecze jednoręczne, Miecze dwuręczne (po osiągnięciu mistrzostwa w jednoręcznych I dwuręcznych walka dwiema brońmi), Laski, Różdżki, Topory, Łuk i inne]

- Walka magią [Osobno do każdej: Ogień, Woda, Powietrze, Ziemia, Życie, Śmierć, Światło, Mrok, Błyskawica, Ochrona, Czas oraz Magia Ogólna (Słabsze czary z każdej z wymienionych); każda magia wymaga wykonania odpowiedniego questa i zdobycia nauczyciela]

- Zbieractwo (Drwalnictwo, Zielarstwo, Górnictwo, Wysysanie Dusz)

- Przemysł (Alchemia, Płatnerstwo, Kowalstwo, Stolarstwo, Magia Krwi i wiele innych)

- Eksploracja i interakcja (Pisanie map, Złodziejstwo i inne)

 

Przykładowa umiejętność:

 

Przywołanie golema

Czar magii życia [w przypadku kulki magia życia + ognia]

 

Wymaga poziomu 400 magii życia (w przypadku kulki dodatkowy 200 magii ognia)

Wymaga [Metalowa Kulka] lub [Ruda żelaza]

 

W zależności od użycia:

[Rzucasz kulkę na ziemię, ta zaś zmienia się w człekopodobną istotę] - tworzy miniaturowego golema, który pełni rolę wabika, po przyjęciu odpowiedniej ilości obrażeń topi się i blokuje poruszanie się przeciwnika

 

[Rzucasz czas na rudę żelaza, która podnosi się i tworzy człekopodobną istotę] - tworzy średniego golema, który pełni rolę tanka. Posiada dużą ilość HP i przyciąga uwagę przeciwników z zasięgu 20m

 

 

Zaakceptowane //Adzik

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Szpan na wsi


W tle strony wieś, i paru kłócących się gości (kłótnia o to kto więcej wódki wypije i załatwi)

Wybierasz gościa np. będą Wacław, Zygfryd i Leopold.

Teraz musisz załatwić wódkę co nie jest takie proste, ponieważ jesteś nachlany i baba z sklepu ci nie sprzeda.

Idziesz na chwile do domu i prosisz syna żeby kupił ci wódkę (syn ma z 13 lat),

on mówi że jesteś zbyt bardzo spity...

próbujesz wszystkimi metodami, a to wyprosić sąsiada itp..

W końcu się poddajesz!

Napisy końcowe: TRZA SIĘ UBEZPIECZYĆ W WÓDE PRĘDZEJ xD

(pomysł kitowy, wiem ^_^ )


Zaakceptowane //Adzik

:P  :P  :P .:!THIS IS PRANK BRO!:.  :P  :P  :P 


Ul6W6ZA.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy nie ma czegoś takiego :D

Zaczynamy gre i mamy mały samochodzik/motorek z pistoletem, po pokonaniu wrógów, poexpieniu zbieramy Gold i rózne itemy, które pomogą wzmocnic pojazd.

Po wbiciu paru następnych leweli np. od 5 levelu dostajemy już większego Jeepa, który jest bardziej wytrzymały i szybszy + ma jakies działko, dalej dropimy jakieś itemy, sprzedajemy, kupujemy, są 2 królestwa i zawsze w pierwszą niedziele miesiąca jest WOJNA ! Wstęp dajmy na to od 10 lvl'a, dla wygranego królestwa/państwa jakieś ciekawe nagrody. Po wbiciu kolejnych 5 leveli otrzymujemy jeszcze lepszego i ładniejszego Jeepka, a potem dalej jakieś nowe pojazdy, czołgi itp.

Według mnie była by to bardzo ciekawa gra :)

 

Odrzucam - Należy wymyślić fabułę //Adzik

Opublikowano

7580114179843411244311.png

7306314179843961244311.png

 

A więc, gra opiera się na starożytnych wojnach antycznych w Grecji ponad Pierdyliard lat temu, a właściwie był to wiek

XIV p.n.e, akcja otwiera się po założeniu naszego unikalnego awataru, mamy do wyboru jedną z trzech klas, którymi będziemy

podążać do wykonywania czyhających na nas problemów, misji, oraz przeciwników. Im większy poziom naszego awatara tym większa szansa

na wymiar endziowy. Wymiar Endziowy to starożytny system pojedynków (czyt. Arena EnderWorld) gdzie gracze mogą się spotykać, i

prowadzić masowe mordy. Gra jest własnością EnderGames a na czele stoi @eNdz*. W grę można zagrać w dowolnej chwili przez przeglądarkę internetową. Wersja na tablety i smartfony także jest.

Zapraszamy do lektury :)

EnderGames.ew!

 

6464714179847161244311.png

 

Jest rok 1593 p.n.e., jesteś prawdopodobnie synem Zeusa. Masz tej nocy koszmary, które śnią ci się od paru dni.

Niestety, takie same.. Śni ci się demon, którego nie znasz. Było wiele demonów o, których wiedziałeś, lecz takiego nigdy..

Ten demon nazywał się End, z języka potężnych wojowników oznaczał Koniec. Pochodziłeś z małej wioski u granic Grecji,

a właściwie z Eropolis. Byłeś popychanym chłopcem przez większość swojego żywotu. Nikt nie chciał uwierzyć w prawdę jaką w sobie

kryłeś. Widziałeś jako jedyny na ziemi swojego Ojca - Zeusa. Dał ci energię, którą gromadziłeś w Sobie przez 8 lat. Pamiętasz to dokładnie.

Dostałeś moc władania czarem potężnej, Sofolikysy. Żony demona End. Niestety nie spodobało mu się To, i porwał właśnie Ciebie do ogromnej krainy - EnderWorld. Właśnie tu masz szanse pokazania na co Cię stać! Dał ci pewną szansę.. Im więcej wygrasz, tym lepiej dla Ciebie, im więcej Przegrasz, tym gorzej dla wszystkich. Poczułeś się dziwnie, od razu wtargnął się na Arenę byś poczuł smak krwi..

 

6356714179854091244311.png

 

Na EnderWorld są 3 bogowie.

 

1466314179859601244311.png

Wszechpotężny Zeus

Odpowiada za ulepszanie mocy swoich synów

 

 

7941314179859601244311.png

Demoniczny End

(Odpowiada za równowagę pomiędzy światami ludźmi a światem enderworld.

Jest także głównym antagonistą gry.)

 

 

4136114179859601244311.png

Pomocnik

(Będzie ci pomagał bardziej zrozumieć o Co chodzi w tej grze,

jest także dobrym handlarzem)

 

 

8218514179863331244311.png

 

Poniżej przedstawię lokacje gry EW

 

 

Wymiar Centurionów - dostępny na 0 poziomie postaci, w lidze I.

można tam trenować swoje umiejętności, zdobywać pieniądze za misje oraz ulepszać itemy.

W tym wymiarze, można zaatakować gracza aż 3 razy dziennie.

 

Wymiar Mistyfikacji - dostępny na 30 poziomie postaci, w lidze I.

można robić tam to co w wymiarze Centurionów, lecz można zdobywać i pieniądze i klejnoty enderu.

Ponadto pojawia się tu nowy przeciwnik:

Walgijski Łucznik, Walgijski Wojownik, Lider Walgijski Łucznik, Lider Walgijski Wojownik

W tym wymiarze, można zaatakować gracza aż 6 razy dziennie.

 

Wymiar Karmazynowy - dostępny na 60 poziomie postaci, w lidze II.

Wioska zostaje zastąpiona miasteczkiem, w którym można liczyć na większe wsparcie.

Dodano następujące sklepy: Handlarz zbroją 60lvl, Handlarz bronią 60lvl, Handlarz wierzchowcami

Można kupić pierwszego wierzchowca: Skrzydlata Świnia

W tym wymiarze, można zaatakować gracza aż 9 razy dziennie.

 

Wymiar Trupiej Czaszki - dostępny na 105 poziomie postaci, w lidze III.

Miasto zostaje zastąpione jaskinią, w której można liczyć na większe wyszkolenie.

Pojawia się tutaj możliwość przejścia do poprzednich lokacji, oraz do teleportacji na wszystkie z Aren co były wstecz.

Dodano handlarzy na 105 poziom, i można kupić przedostatniego wierzchowca: Smoczy Klaudiusz

W tym wymiarze, można zaatakować gracza aż 20 razy dziennie.

 

Wymiar Runiczny - dostępny na 780 poziomie postaci(za razem ostatnim) w lidze III.

Jaskinia zostaje zastąpiona Drzewem wysokich elfów, tutaj działasz już na swoją korzyść.

Tryb Pojedynku został włączony wszędzie w tym wymiarze.

Handlarze ze zbroją i bronią na nasz poziom, oraz wierzchowiec do nabycia War-Zhu-Shang

W tym wymiarze, można zaatakować gracza aż 50 razy dziennie.

 

 

6601314179873421244311.png

 

W naszej grze istnieje system lig:

 

7367814179873991244311.png

7010614179873991244311.png

 

Gracz otrzymuje takową odznakę:

2890614179874371244311.png

 

 

5452514179874711244311.png

9449914179874711244311.png

Gracz otrzymuje takową odznakę:

7347414179874711244311.png

 

 

8088014179875601244311.png

7561714179875601244311.png

Gracz otrzymuje takową odznakę:

2605914179875601244311.png

 

4809614179875601244311.png

Gracz otrzymuje takową odznakę:

9018814179875601244311.png

 

 

Zapraszamy do Rozrywki

(PS: Gra nie istniała nigdy i nie będzie)

Grafika by eNdz*


Zaakceptowane //Adzik

1033414194171291244311.png

Opublikowano

Chciałbym zaznaczyć, że w konkursie pod ocenę podchodzi tylko i wyłącznie fabuła! Reszta "dodatków" jest opcjonalna i nie podlega ocenie.

Opublikowano


The Dark Lord

 









Powiadają, że świat jest okrutny i zabija człowieka z biegiem czasu, a los, działający jak powolna trucizna, która od czasu do czasu wywiera ból. Zło panujące na świecie, czynem świata się stało. Lecz nikt nie zmienił świata, a on był dobry... Tylko, gdy pojawił się człowiek, świat mu uległ, a człowiek wywołał zło i mu się oddał. Świat nie istnieje bez dobra i zła, ale czasem w sercach wielu pojawia się tylko zło...

 
 

   W czasach II ery światłości, ludzie byli bardzo wyjątkowi. I choć nie różnili się znacznie od nas wyglądem, ich serca były z kamienia. Ustawione tylko na jeden rozkaz i wołanie. W tych czasach nie istniało słowo wolność, choć i każdy uważał, że ją miał.

   […] i była tam wielka wioska. Z pozoru zwyczajna i wcale nie wielka, ale średnia. Powiadał on, że miała rozmiar trzech ogni, a nie było to wcale takie wielkie. Mieszkańcy żyli w spokoju i zgodzie. Każdy dobrze znał sąsiadów i ich problemy. Jednym słowem był to zaciszny kąt wśród zła i wojen na świecie. Tylko tam tętniło życie i pokój. Jedyny i ostatni „dom” dobra.

   Mieszkał tam również pewien chłopak, w sumie niewiele starszy od teraźniejszego gimnazjalisty. Jako jedyny był uznawany za anonimowego, bo nikt go nie znał, a rodziny nie miał. Okoliczna ludność proponowała mu schronienie, jedzenie i pomoc, ale ten zawsze mrocznym spojrzeniem odwracał się do nich, po czym odchodził... Wiele osób uznawało go za posłannika diabła.

Ciekawość to pierwsza cecha do piekła, a mieszkańcy bardzo pragnęli dowiedzieć się kim on jest. Próbowali tłumaczyć swoje nędzne czyny prześladowania i śledzenia, jako działanie w sprawie ochrony własnej. Było to jednak bardzo tajemnicze i nawet on nie wiedział: co on robi...?

Zawsze w nocy znikał gdzieś, a tak kręcił się obok opuszczonej kopalni. Czasem słychać było tylko straszne odgłosy, kiedy księżyc osiągał pełnie. Wiele osób chciało go zabić, ale on nigdy się nie dał. Czujność to jego największa zaleta.

   Nastały trudne czasy dla ludzi. Władca śmierci zaczął podbijać świat, niszcząc wszystko, co napotkał na drodze, zabijając każdego, kogo zobaczył... Prowadził on armię tak potężną i wielką, że góry na południu zaczynały się sypać, a do południa im było daleko. Nikt nie znał jego dokładnego celu, ale zawsze sprawiał wrażenie, że czegoś szuka. Na imię mu było Darken. Jego stój, imię, pałac, armia i wszystko czym władał i co posiadał, było symbolem tego jednego. Ciemności... Ale nie takiej zwykłej, bo ta ciemność to śmierć i męka. Wyjątkowo zagadkowe słowo to, a jeszcze bardziej jego myśli...

   Był bardzo wysoki, dobrze zbudowany i ciemnego zabarwienia skóry. Oczywiście nie był to odpowiednik rasy afrykańskiej, lecz ciemny jak węgiel i szary jak popiół. Nie miał on twarzy, a czarną nicość, bo była to dziura martwa i ciemna: bez końca, ale i bez początku. Cały czas nosił kaptur od swej szarej szaty, zdobionej złotem i klejnotami, niczym czarne ognie zamknięte w pudełku prześwitującym. Na jego rękach widniały symboliczne znaki, wyryte w jego skórze ogniem. D – jak Dark i L – jak lord. A w dłoni prawej trzymał kawałek pieruna czarnego, który był jego berłem, a zarazem różdżką. Gdzieś z tyłu nosił pod szatą miecz, a w szarych butach miał z boku dwie kieszonki, w których nosił sztylety otrute śmiercią.

   A był mrocznym panem swego królestwa, lecz nikt tam nie mieszkał. Dowodził tylko armią podobną do niego; czarną bez twarzy z mieczami potrutymi śmiercią. Dziwne to były stworzenia, bo nieśmiertelne, póki nie przebiło ich duszy ostrze z krwi ludzkiej.

   Jego armia zmierzła przed siebie i podbijała wszystkie wioski. Nie potrzeba im było drabin, ani maszyn oblężniczych, bo jako upiory potrafiły przenikać ściany.

   […] Kilkadziesiąt lat trwał podbój świata, ale w końcu cel był prawie osiągnięty. Została jeszcze tylko ta jedna, pełna pokoju wioska...

   Nad rankiem, gdy mieszkańcy zbudzili się, ich domy i cała wieś, była otoczona przez jego armię. Jednak nie był to powód do radości, nawet, że stali, bo trwało to kilka sekund... Wtedy zerwali się, jakby z bicza uderzeni i rzuciwszy na ludzi, zabili wszystkich. Potem rozpalili ognisko, które w ich rękach było czarne i spalili wieś. Wtedy tylko Darken powiedział jakieś słowa w swoim języku i opuścił ich. Zostali sami, kilka milionów upiorów w świetle pełni...

   […] trwała długa noc, a one nawet nie drgnęły, tylko stały w szeregach i nie ruszały się.

W pewnym momencie z opuszczonej kopalni usłyszeć dał się dziwny dźwięk. Jeszcze bardziej mroczny i przerażający niż okrzyki bitewne armii pana ciemności. Wnet zbudziła się potężna armia i ruszyła w kierunku, skąd dobiegały odgłosy. Zanim dotarli do wrót ogromnej i opustoszałej kopalni, usłyszeli trzaski, pisk i wrzask. Ktoś jakby był jedzony żywcem i biczowany jednocześnie. Ich to nawet nie ruszyło, a wręcz zaczęło gonić do wnętrza.

   Nikt jednak nie dowiedział się co tam było, bo nastąpił czerwony błysk i każdy upiór leżał martwy bez duszy.

   […] Gdy Darken się dowiedział, zrozumiał wszystko i zdenerwowany, a zarazem przestraszony zaczął znów coś mówić w swoim języku. A potem tylko znikł w ciemności i przepadł.

   Na świecie nie było już żywej duszy, bo lord był upiorem, a czerwony błysk... On wiedział i zapisał to w księdze:

„Był to bowiem jego brat, zrodzony z krwi, którą niegdyś pił. Potężniejszy od niego, bo rodzina go kochała, a on chciał tylko zemścić się na nim. Nie był ani upiorem, ani duchem. To było wcielone zło... - męka.”

   Świat przepadł i nie istnieje już żaden człowiek, lecz wiele upiorów depczę po tej ziemi, ale bracia mają wiele mocy. Stworzyć mogą wszystko, zaczynając od armii upiorów lub demonów. Dlatego wejdź do świata mroku i cierpienia, do II ery światłości, i wybierz swoją stronę. Wciel się w rolę jednego z braci i pokonaj przeszkody czyhające na drodze do wyrównania rachunków... Zarządzaj mądrze i strzeż się przeciwnika, bo tutaj nie ma żadnej zasady...





Fabuła by Α i Ω,

 

 


na potrzeby MPC forum.

 

 

Zaakceptowane //Adzik
Opublikowano

Jest rok 792. Miesiąc Narodzin Demona Istvaaha. Budzisz się na podłodze. Od razu orientujesz się, że coś tutaj nie gra. Sprawdzasz kalendarz. Jest dzień 13 cyklu Oriona, boga wojny. Dzień Krwi. Wyglądasz przez okno. Słońce dopiero zachodzi. Twoje oko przykuwa pewna rzecz - łuna. Czerwień widać na całym horyzoncie. Wychodzisz na dach. Całe miasto Issos stoi w płomieniach. Słychać krzyki kobiet i płacz dzieci. Tracisz przytomność.

   Gdy odzyskałeś przytomność jest już po wszystkim. Ogień dogasa. W mieście nie słychać żywej duszy. Przeszukujesz ciała i pozostałości domów w poszukiwaniu czegoś, co nie zostało zgrabione. Przypadkiem natrafiasz na glinianą tabliczkę, na której jest namalowany człowiek wbijający miecz w serce demona. Człowiek niesamowicie podobny do ciebie. Nagle zdajesz sobie sprawę, że jest to dom twojego ojca, którego nie widziałeś od dawna. Nagle słyszysz jęk. Szybko idziesz w jego kierunku. Znajdujesz swojego ojca na podłodze w innym pokoju. Krwawi z dziesiątek ran. Uklękasz przy nim, a on mówi "Ty nim jesteś". Nagle zdajesz sobie sprawę, że umarł. Jeszcze raz przyglądasz się tabliczce. Gdy odwracasz ją na drugą stronę spostrzegasz napis "Zabij go". Teraz już wiesz. Twoim przeznaczeniem jest zabić sprawcę tego wszystkiego. Tylko czy ci się uda? Tylko od ciebie zależy czy wyzwolisz całe królestwo od napastnika, o którym nie wiesz dosłownie nic.

 

Zaakceptowane //Adzik

tenor.gif

 

Opublikowano

Czas przetrwania


Około 1948r. p.n.e. nastąpił upadek świata, prawie wszystkie zwierzęta wymarły, rośliny uschły z braku wody, a populacja ludności drastycznie wymarła. Wszystko to się stało przez wywołanie złego ducha przez magów, którzy odkryli coś nieprawdopodobnego w zwojach, które zostały ukryte w świątyniach. Wywołanie tego ducha sprawiło, że cały świat legnął w gruzach. Dusza ducha tkwiła w świątyni od tysiąca lat, nikomu nie pozwolono wejść do świątyni, bowiem nikt z niej nie wyjdzie. Świątynia została zbudowana tak aby nikt do niej nie wszedł i nikt nigdy w życiu nie miał możliwości na dostęp do ukrytych zwoi, które były ściśle ukryte w ścianach, podłogach a nawet kilkanaście metrów pod ziemią. Świątynie uważało się za świętą z racji tego, jak o niej mówili. Przed upadkiem ludzie mówili, że każda osoba która próbowała tam wejść nigdy stamtąd nie wyszła a na ścianie było jasno i wyraźnie napisane "Odwagą nie zdobędziesz świata" co po dłuższym przemyśleniu sprowadza się do faktu, że nawet po wejściu do świątyni już się nie wyjdzie. Sekta magików niezwłocznie kombinowała nad sposobem dostania się do świątyni tak, aby nic nie zostało naruszone i wszystko było w takim stanie jakim było. Głównym powodem chęci wejścia do świątyni było zdobycie magicznych zwoi które były tak strzeżone przez mury świątyni, że nie dało się ich zdobyć. Magicy nie odpuścili, mieli również swoje sposoby magii, które pozwalały im na wiele różnych niewiarygodnych rzeczy o których nikt by w życiu nie pomyślał. Chcąc się douczyć bardzo wielkiej mocy zdecydowali się na zrobienie planu dostania się do świątyni. Zrobienie szczegółowego planu zajęło im około 3 lata, ale oczywiście nie poradzili by sobie samemu, musieli do tego wynająć wielu tajnych robotników którzy zrobią podkop pod świątynie. Organizacja wszystkiego była na poziomie profesjonalnym. Po trzech dniach trudnej pracy robotników udało się zrobienie podkopu, aczkolwiek to również nie było takie łatwe ponieważ mury były bardzo grube i były tam pułapki, aby prawidłowo zrobić podkop musieli bardzo na siebie uważać jeżeli chcieli przeżyć, stawka która dostali za zrobienie takiego czegoś była ogromna. Po wybraniu doświadczonych magików postanowili wybrać się do świątyni i odszukać zwoi, które podobno tam są bardzo mocno strzeżone przez dusze starych wojowników. Magicy trzymali się w grupie by czuć się bezpiecznie. Świątyni z zewnątrz wyglądała jak duży kościół, a po wejściu do środka okazało się że świątynia jest tak bardzo duża, że nie widać końca. Pierwszego dnia magicy niestety nie zdołali zdobyć zwoi na których im zależało, ale nie poddawali sie bo nie po to się tak trudzili aby tak szybko odpuścić, drugiego dnia znaleźli dwa zwoje na których pisało, że te zwoje to jedynie okruszek z chleba, aby wywołać ducha trzeba rozwalić całą świątynie, posortować wszystkie zwoje w odpowiednie kolejności oraz treść, magicy się zdenerwowali i nie wiedzieli co o tym myśleć. Oczywiście to była fikcja aby odstraszyć tych, co próbują się dostać do świątyni. Postanowili jeszcze poczekać, a jeżeli nic nie znajdą to wrócą ze smutkiem do swoich domów. Trzeciego dnia nic niestety nie znaleźli, postanowili wracać do domu bo i tak niczego nie znajdą. W drodze powrotnej okazało się, że świątyni to jeden ogromny labirynt a cała jego przestrzeń okryta jest różnymi znakami, które trzeba rozszyfrować aby wydostać się z niego. Była tylko jedna możliwość uratowania się z takiej sytuacji, grupa kapłanów zaczęła myśleć nad wyrytymi na ścianie znakami oraz szczegółami, byli bardzo zdesperowani a ich psychika zdawała się, że zaraz się stoczy, mając śmierć w oczach panikowali. Właśnie w tej chwili ukazał im się napis który na zewnątrz świątyni, a dokładniej "Nikt stąd nie wyjdzie". Na szczęście grupa tych ludzi to nie była banda matołów, byli to bardzo wykształceni ludzie którzy ciągle dążyli do celi a żeby coś osiągnąć robili praktycznie wszystko, ich motto to myśl o tym że wszystko jest do zdobycia i nie można się poddawać. Powoli zaczeli rozumieć obrazy wyryte na ścianach, były to znaki które tworzyły się w całość po dokładnym ich ustawieniu. Aby to rozszyfrować musieli użyć całej swojej mocy oraz inteligencji. Byli bardzo wyczerpani, ku ich śmierci było coraz bliżej z dnia na dzień. Piątego dnia udało im się rozszyfrować kod, z myślą że wrócą do domu i nigdy więcej nie wrócą do tego miejsca cieszyli się bardzo z tego powodu. A tuż po chwili przeżyli prawie szok, widząc że to dopiero początek. Wydawało im się, że to ta sama droga którą wchodzili ale jednak się mylili. Chodzili bezczynnie po całej świątyni nie wiedząc co robią, mieli już załamanie nerwowe a ich chęci stawały się coraz słabsze, lecz po kilku godzinach bezczynnego chodzenia po świątyni dostrzegli złotą szkatułkę, która promieniowała prawie jak słońce, błyszczała się cała i dawała światło na kilkanaście metrów. Z początku nie mieli pojęcia co to jest bo nigdy wcześniej nie spotkali się z takim czymś i tez nie mieli pojęcia co z tym zrobić, bali się że może się coś stać po dotknięciu tego. Myśleli chwile i jednak pewien odważny magik zgłosił się na ochotnika, bowiem to może być jego historyczny dzień, albo zginie albo będzie bohaterem do końca świata. Po dotknięciu tej szkatułki nic się nie stało, a on był w szoku. Postanowił otworzyć szkatułkę, z niepewnością powoli otwierał i dostrzegł coś srebrnego w środku, był to kluczyk a pod kluczykiem wyryty napis "5 kroków w lewo, 3 kroki do przodu, 1 krok w tył" po chwili zastanowienia zdecydowali się na wykonanie tego "polecenia" zrobili tak jak tam pisało i dostrzegli w ziemi szparę, było bardzo dużo kurzu i ten schowek był praktycznie nie widoczny dla oka. Po zdjęciu kurzu dostrzegli dużą dźwignię oraz miejsce na mały kluczyk, dokładnie taki jaki był w szkatułce. Po włożeniu kluczyka nic się nie stało, próbowali go przekręcić ale najwidoczniej to nie do tego służyło, po po przeciągnięciu dźwigni na północną stronę świata zostali oświeceni, wyłoniło się tak mocne światło ze skrypty, że kompletnie nic nie widzieli na oczy, po zniknięciu rozbłysku przez krótki czas dalej nic nie widzieli bo promieniowanie było za mocne aby oczom nic się nie stało. Po otrząśnięciu się zauważyli, że zmienił się układ ścian a w ścianach są dziury, tylko w jednej ścianie był zwój którego dostrzegli. Szybko podbiegli do niego i główny magik kapitan zaczął go czytać, niestety nie zauważyłem bardzo małego szczegółu na którym pisało, że przeczytanie tego zwoju zrobi bardzo okrutne działania na ziemi a świat będzie pogrążony na wieki. Po przeczytaniu tego tak się stało, nikt nie wiedział co się dzieje, wszystkich opętała panika oraz strach. Tak jak pisało, na świecie staną się same najgorsze rzeczy. Po chwili na całym świecie zaczęły się robić tornada, wichury, powodzie, burze, trzęsienia ziemi. Po dziesięciodniowym kataklizmie ze świata nie zostało nic, pozostała tylko pustka na ziemi a cały świąt przestał istnieć. Cały świat opętał smutek, tragedia, nienawiść. Wszystko co było motywacją do życia przestało istnieć, wszystkie marzenia zostały rozsypane jak upuszczona garść ziaren, cała nadzieja stworzona przez wszystkie istoty na ziemi przestała istnieć, wszystkie serca przeistoczyły się w kamień.. Tylko trudu ludzie włożyli w stworzenie całego świata, a wszystko się zepsuło po upływie dziesięciu dni. Po bardzo długim okresie czasowym, zaczęły rosnąć nowe roślinki, drzewa, trawa. Pierwsza istota żywa powstała na nowo z niewiadomych przyczyn, potem druga. Świat zaczął funkcjonować dla dwóch osób oraz paru roślinek. Z czasem wzrastała populacja ludzi oraz roślinności oraz zwierząt a świat był w takim stanie choćby funkcjonował od początku. W 1926r. p.n.e. została założona pierwsza rodzina po wielkim upadki świata. Oczywiście dotychczasowi bohaterzy nie wiedzieli o takim zdarzeniu i żyli w niewiedzy. Nasi bohaterzy gry to Eva, małżonka drugiego bohatera Edwarda. Jest to rodzina, która stara się utrzymać byt rodziny na porządku dziennym, robią wszystko aby przeżyć. Muszą wszystko od nowa robić, aby ich przyszłe pokrewieństwo miało lepiej w życiu. Muszą się sami nauczyć pisać, mówić, czytać, dostrzegać różnicę między przedmiotami, jeść oraz wiele innych rzeczy. Ta rodzina jest inna od wszystkich, które były przed upadkiem świata. Ta rodzina zachowuje się jak dzikie zwierzęta, a tak na prawdę to można powiedzieć że to są zwierzęta z racji tego w jakim środowisku żyją i z kim. Rodzina, żyje dalej, cała gra skupia się do tego momentu. Bo to właśnie ty masz do wyboru kim chcesz grać, Eva lub Edward. Musisz poprowadzić ich rodzinę tak, aby żyli godnie a także długo i szczęśliwie. A żeby funkcjonowali pozytywnie to trzeba ich nauczyć robienia własnych domów z tego co mają do dyspozycji, czyli drzewa, patyki, liście, trawa, kwiatki. Okres ten jest najtrudniejszy w całym istnieniu świata a to od Ciebie zależy co się dalej stanie! Musisz przetrwać, taki jest cel tej gry. Uważanie na różne dzikie zwierzęta, uciekanie przed różnymi stworzeniami, robienie czegoś z niczego to właśnie największa atrakcja tej gry a urozmaicenie jej oraz liczba możliwości do wykonania do bohaterów, zależy od autorów gry.


Zaakceptowane //Adzik
Opublikowano

Wiem że krótkie ale nic nie mam na myśli :D

 

 

                                                1000 lat po Ziemi

 

 

 

Pewnego dnia Ziemie objeła kwarantanna, a więc ludzie zostali ewakuowani na planetę o nazwie "Jupiter 001".

Nie wszystko szło po myśli wojsk, ponieważ ukrywali się tam kosmici, którzy wypuścili potwory wyczuwające strach

tzw. "Urny" Lecz był pewien człowiek oraz jego syn. Nadano im miano ducha, ponieważ nie mieli strachu, niczego

się nie bali. Kilka dni po ataku Urn mieli rozkaz poprowadzenia ćwiczeń na Marsie. Podczas lotu wpadli w deszcz

meteorytów, w wyniku czego musieli uciekać przez czarną dziurę. Kilka godzin mineło od wlecenia do czarnej dziury,

statek rozdzielił się na 2 części tył i przód, a prawie cała załoga zgineła oprócz ciężko rannego ojca oraz

wytrwałego syna...

 

 

Bohaterowie:

 

- Ojciec (Joey)

- Syn (Dee)

 

 

 

 

 

 

Po tym wypadku syn musiał wyruszyć w podróż.

 

 

 

Teraz ty możesz im pomóc! Nie zwlekaj i zacznij grę w świecie, gdzie są przeróżne dzikie i ludożerne zwierzęta

jak i przeszkody, przez które trzeba przebrnąć mając broń o kilku właściwościach!

Odrzucone - Plagiat //Adzik

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

                         Mokasyny Rozboju

Jesteś mężczyzną o imieniu TondoRondo Lubisz klasycznie, ale się do tego nie przyznajesz #korwinkrul. W mieście zwanym dust2 wybucha wojna przeciwko działaczom volvo. Od razu bierzesz cezetke w dłoń i wychodzisz na double doors. Niby jest wszystko ok, ale po drodze dostajesz smoke'a i jesteś zafleszowany. Cofasz się do mida i po drodze masz wybrać, czy pomóc mieszkańcowi dust2, czy zabrać jego kałacha. Jeśli:

-wybrałeś pomoc, to dajesz mu apteczke(+10 leczenie), ale i tak gość dostaje head'a z awp, i zabierasz jego kałacha

-wybrałeś zabranie kałacha, to nie dostałeś +10 punktów za leczenie ani nie odkryłeś easter egg'a od volvo

No ok, idziesz dalej. Kampisz na gali, bo przecież janusze ct stoją przy skrzynkach. Masz znowu wybór: wbić z kałachem i liczyć na farta albo bezbeka obrzucić smokiem i decoy'em oraz zabić go. Jeśli:

- wybrałeś rambo style, masz pecha, bo akurat za tobą szedł ct z asiimovem m4, czyli END GAME

- wybrałeś na taktykę, masz farta, bezbek usłyszał tt na ich spawnie i zszedł oraz zabił się upadkiem(volvo plz)

Idziesz na bombsite A, uzbrajasz bombe, A TU TAKI! NIE MASZ BOMBY! Nagle od tylca spotyka cię ON. Dostajesz paraliżu i lądujesz w szpitalu. Ofc przy ładowaniu mapy występują reklamy google(hehe, odchudze się tymi tabsami od hamburgerów ;_; )

Budzisz się w dolnej trupiarni. Boli cię głowa. Ale patrzysz obok... tak, to one, to MOKASYNY ROZBOJU +9 od volvo. Wkładasz je, czujesz moc niczym po walnięciu macha z bongo i słyszysz ten komunikat przez radio: ALL UNITS, WE HAVE AN ENEMY TANGO WITH SECRET WEAPON OVER. Trochę się cykasz, ale masz przy sobie awp. Wychodzisz z trupa i...  THE END!!!

 

           ABY ODBLOKOWAĆ DALSZĄ CZĘŚĆ FABUŁY, KUP JUŻ TERAZ

                                   MOKASYNY ROZBOJU: PREMIUM

 

                                           ZA JEDYNE 299,99 PLN

W SKŁAD WCHODZĄ:

- UNIKALNY SKIN TT I CT

- UNIKALNE WYPOSAŻENIE( AWP ASIIMOV / AK RED LAMINATE / M4 KRWAWY TYGRYS)*

- 5 SUPER ULTRA HIPER MEGA DODATKÓW( POWRÓT DO INFERNO, WOJNA NA NUKE, DOGRYWKA, TRZECIE UDERZENIE, FINAL BATTLE AT DE_TRAIN)**

- UNIKALNE ŻETONY I NAKLEJKI

 

*w zależności od regionu zamawianego produktu

**osobne dodatki niedostępne w sprzedaży, w skład dodatków mapy, skiny i noże

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  

                OFERTA SPECJALNA!!!         #MISTRZOWIEMARKETINGU

                                MOKASYNY ROZBOJU: PREMIUM EDITION

                                                  ZA JEDYNE 249,99 PLN

 

 

 

W SKŁAD WCHODZĄ:

- GRA MOKASYNY ROZBOJU Z DOSTĘPEM DO NOWOŚCI MIESIĄC WCZEŚNIEJ

- ZAWARTOŚĆ PREMIUM

 

Odrzucam - Należy wymyślić fabułę //Adzik

Opublikowano

Cebulandia


Dawno, dawno temu, a dokładnie w 2007 r.n.e. do władzy w jakże pięknym jak i wspaniałym kraju, potocznie zwanym Krainą Kwitnącej Cebuli do władzy doszedł szlachetny rycerz - Donaldinho. Po kilku latach zaciętych bojów jego podwładni bardzo sprytnie wykorzystali bardzo przypadkowe przypierdolenie tupolewa w brzozę, w której poniósł klęskę jeden z jego największych wrogów - Leszek krótki. Gildia mężnego rycerza bez problemu objęła władzę w całym królestwie, a na ich reprezentanta wybrano Brona Analfabetę. Pomimo olbrzymich starań odzyskania władzy przez brata Leszka - Jarosława Zbawiciela, gildia Donaldinha pozostała przy władzy. ZEUS - bóg kradzieży i wielki przeciwnik życia ludzkiego odbierał ludności wszelkie środki do życia, bezrobocie sięgnęło szczytu, w pięknej stolicy powstał symbol miłości do ludzi o tym samym sprzęcie pomiędzy kopytami, czarni jeźdźcy z południa zaczęli eliminować rasę panów...


...CZAS TO ZMIENIĆ !

Do wyboru masz 4 klasy postaci które zadecydują o losie Cebulandii. Zadecyduj czy chcesz stanąć po stronie króla Kewina Łysego u boku Przema Vipa który dąży do wytępienia pustych podludzi - femidebilek. Jeśli chcesz wzbogacić siebie oraz swoich najbliższych zdecydowanie wybierz Donaldinha. Jak jesteś facetem i odpowiada Ci czochranie kolegi po boberku, również nie powinieneś się wahać i wybrać Zjaranego Kota. Ostatnią, najbardziej neutralną postacią jest Jarosław Zbawiciel. Jeżeli go wybierzesz będziesz miał możliwość poprawienia życia ludu swojego kraju.


Nie wahaj się i zagraj już teraz, zanim wielki Put In zapanuję nad wszechświatem !


Zaakceptowane //Adzik
4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

Oasis, jest to niewielkie państwo leżące na południu półwyspu Bakai. W 738 roku doszło do przewrotu władzy w kraju i władzę objął Naczelnik Sił Zbrojnych. Rozpoczął swoje rządy od licznych reform militarnych, administracji oraz dyplomacji wewnętrznej jak i zewnętrznej kraju. Nowy ustrój, który zachowywał drobne elementy poprzedniego początkowo nie przeszkadzał mieszkańcom. Wręcz przeciwnie, byli z niego zadowoleni, gdyż w przeciągu kilu lat kraj w którym mieszkali, który był zależny od sąsiadów i chylił się ku upadkowi, teraz stał się potęgą militarną. Jednakże nic dobrego nie trwa wiecznie. Ogólna sytuacja dobrobytu jaki zapewniało państwo nie podobało się obywatelom. Otóż w świecie panuje zasada równowagi. Czegoś nie może być za dużo albo za mało. Kilka lat po tym jak Naczelnik Sił Zbrojnych podpisał z sąsiadującym krajem akt włączenia jednej z prowincji do Oasis, na jej terenach rozpętał się prawdziwe piekło. Historia głosi, że całe to wydarzenie było celowe. W prowincji Liast, która została włączona do Oasis wybuchło powstanie zbrojne, które zakończyło się totalną anihilacja regionu. Cały obszar zalało morze krwi, ludzkiej krwi. Rzeź ponad dziesięciu milionów ludzi spowodował jeden człowiek. Wzorowy żołnierz, który zastrzelił prowincjonalne dziecko. Wojsko od samego początku zaprzeczało temu ale ludzie wiedzieli jak było naprawdę. Nie wszyscy trzymali usta na kłódkę. Odkryto, że cała wyższa administracja kraju prowadzi tajne badania na ludziach. Nie wiadomo co dokładnie z nimi robiono ale jedyny ślad jaki po nich pozostawał to duża plama krwi. Tych, którzy zdradzili część tej tajemnicy spotkał ten sam los. Mieszkańcy państwa zaczęli się obawiać, że w niedługim czasie może ich to samo spotkać, jednakże nie mieli wystarczającej siły by postawić się Naczelnikowi. Również mniejsza część wojska zaczęła myśleć podobnie, ale nie próbowała otwarcie z tym walczyć. Postanowiła czekać i gromadzić coraz więcej informacji o tym co tak naprawdę szykuje Naczelnik Sił Zbrojnych. Co rok przyjmowano nowych rekrutów z których werbowano tylko kilku do tajnego ruchu oporu, który miał za zadanie infiltrować górę i w odpowiednim momencie gdy zbierze odpowiednią ilość ludzi, uderzyć w samo serce administracyjne kraju.

Kto wie? Może to właśnie Ty bedziesz tym, który zmieni los Oasis!

 

 

 

1) Proszę nie myśleć, że rok podany w fabule odnośni się do rzeczywistego czasu. Technologia, która istnieje w roku fabularnym jest taka sama jak w rzeczywistym 1917

2) Na półwyspie Bakai znajdują się takie państwa jak: Oasis (główne, fabularne), Drachma, Mavis, Voris i największe Aerugo

3) Różne umki żołnierzy, jak i ich podział itp, zostawiam tym, którym jest to potrzebne. Miała być tylko fabuła więc jest

 

 

 

Zaakceptowane //Adzik

Opublikowano

BullShOt

 

Jesteś małym dzieckiem budzisz się w czarnej ... zamkniętej zabitej dechami dziurze. Twój ojciec nie żyje a ty mieszkasz w USA. Po woli poznajesz złe toważystwo i zaczynasz się z nimi kupmlować dołączasz do gangu i zabijasz swoją rodzinę z biegiem czasu przechodzisz misje i twoje zaufanie leci do góry. W końcu zabijasz swoją rodzine.

 

Odrzucam - Należy wymyślić fabułę //Adzik

55aR3G.png

Opublikowano

The 100


Nadszedł czas wojny nuklearnej! Doprowadzono do totalnego wyniszczenia i przez najbliższe lata nie ma możliwości życia na Ziemi. Ludzie są zmuszeni do opuszczenia jej. Arka to statek który umożliwi im życie w przestrzeni kosmicznej. 

Po 97 latach powietrze na Arce zaczęło się kończyć, więc Rada szukała sposobu by przeżyć. Stu przestępców zostało zesłanych z powrotem na Ziemię by zobaczyć czy życie tutaj jest dalej możliwe. Stu przestępców musiało stawić czoła tym co czekało ich na Ziemi.

Po ich przybyciu, okazało się że są warunki do życia, jednak warunki pogodowe totalnie się zmieniły. Trujący smog, sztorm przed którymi ludzkość musi się ukrywać. Ludzkość? Dokładnie! W ciągu 97 lat okazuje się że życie na Ziemi cały czas istniało, jednak zdziczałe tzw. Tubylcy. Zabijali wszystkich którzy stanęli im na drodze, do czasu kiedy niektórzy z Setki chcieli spokoju i sojuszu z Tubylcami.

Lincoln - tak zwie się Tubylec który jako jedyny nie chciał robić krzywdy, jako jedyny ratował przestępców z tarapatów, jako jedyny przeszedł na ich stronę! 

Przestępcy zbudowali na Ziemi własną osadę, starali się przeżyć - i to zrobili! 

Pozostali z Arki postanowili więc dołączyć do nich i przetrwać, jednak nie spotkali tam wszystkich.

Mounth Weather gdzie musieli się dostać okazało się jeszcze gorszym miejscem niż im się wydawało. Ci co przeżyli z setki dostali się do kwarantanny. Clarke główna bohaterka, która od samego początku wiedziała że coś z tym miejscem jest nie tak, postanowiła się jak najszybciej stamtąd wydostać. Żyli tam ludzie niby normalni, ale stosowali medycynę o której nikt nie miał pojęcia. Tworzyli oni z ludzi, potwory! Tzw. program Celebrus miał za zadanie zrobić z nich Żniwiarzy, którzy byli o wiele bardziej groźniejsi od Tubylców.

Mówiono, że ucieczka z M.W. jest niemożliwa, jednak jej to się udało! Dołączyła do swojej mamy Abby, która była na Arce.

Postanowiła nie odpuszczać i zawrzeć pokój z Tubylcami, uwolnić swoich przyjaciół oraz zniszczyć Mounth Weather!



Wciel się w rolę Clarke i uratuj ludzi z Arki tak, by mogli przeżyć na Ziemi!

Rozbuduj swoją osadę, twórz sojusze, wydostań swoich przyjaciół, zniszcz Mounth Weather i PRZEŻYJ!


Główni bohaterowie

- Clarke

- Finn

- Bellamy

- Octavia

- Lincoln

- Jasper



Fabuła ta tworzona była z myślą o serialu "The 100" który po prostu bardzo lubię! :-)


Zaakceptowane //Adzik
Opublikowano

Ostra impreza...

908281418519321247466.png908281418519321247466.png
Środek wakacji, właśnie obudziłeś się w swoim pokoju hotelowym na lekkim kacu, idziesz do łazienki, aby ogarnąć swoją zmarnowaną twarz po wczorajszej imprezie, gdy już doprowadziłeś się do ładu, otwierasz drzwi balkonowe i wychodzisz na zewnątrz, żeby zapalić. Mieszkasz na trzynastym piętrze, w Bankoku, słońce osiąga swoje apogeum, a ty ćmisz swojego papierosa, jednak Twoja jeszcze ospała uwaga zwraca się na dół, na ulice miasta. Żadnego samochodu, wszędzie cicho, nawet na plaży po mimo 13 godziny i 40 stopni nie ma żywej duszy. Myślisz sobie "coś jest nie tak", ubierasz się w swoje ulubione ciuchy, zakładasz okulary i wychodzisz z pokoju. Pierwszym obrazem jakim zobaczyłeś to ściana zbryzgana krwią i chaos panujący na korytarzu. Twoim zdaniem jest to efekt twojego wczorajszego powrotu do domu jednak prawda jest całkiem inna...
Jedziesz windą, wychodzisz z niej prosto do pomieszczenia, które jeszcze wczoraj nazywałeś recepcją. Twoim oczom ukazał się obraz przedstawiający powybijane szyby, ludzkie ciała, krew i kawałki ciał. Twoje serce zaczęło bić jak szalone, stoisz w tej windzie i nie wiesz co robić, przecierasz twarz, aby zmyć owy horror z oczu, jednak to nic nie daje. Od razu odpalasz papierosa i wychodzisz na zewnątrz. Zimny pot oblał twoją skórę, zdejmujesz bluzkę, chociaż i tak nie masz się komu pochwalić swoją muskulaturą, siadasz na krawężniku i patrzysz na jeszcze większy burdel na ulicy, rozbite auta jeszcze więcej ciał i krwi, a z daleka widać wielką smugę dymu. Twoje załamanie i rozmyślanie nad tym co się mogło stać przerywa głośne ryczenie okręcasz się i widzisz potwora, to ZOMBIE! Wstałeś wystraszony i zaczynasz mu się przyglądać, myśląc czy ktoś Cię nie wrabia podchodzisz po woli, jednak po obejrzeniu go dokładniej, twój umysł zaczął wariować i zaczynasz uciekać, obracasz się, a twój przyjaciel udaje się w pogoń za tobą, co najgorsze jego ryczenie zwabiło innych, na karku siedzi ci już ponad tuzin potworów. Biegnąc zauważyłeś martwego policjanta, zatrzymujesz się i sięgasz po broń, szybko oddajesz ogień w te piekielne potwory, jednak amunicja szybko się kończy, a ty nie zabiłeś nawet połowy ich, uciekasz znowu. Braknie CI tchu, biegniesz co raz wolniej, gdy nagle... słyszysz auto, podjeżdża do ciebie wielki Hammer wysiada z niego dziewczyna i chłopak, bez wahania zabiją zombie i każą Ci wsiadać.
 

W czasie drogi po mieście Monika wyjaśnia Ci, iż  w ciągu nocy wybuchła epidemia ZR878

on wraz z swoim bratem Mattem przeżyli i chcą uciec z przeklętego miasta

twoje zadanie jest bardzo proste jako Tomas Forest musisz PRZETRWAĆ!



Zaakceptowane //Adzik
Opublikowano

Jest XII wiek n.e. Wielki władca Rewgljusz, który od ponad tysiąca wieków rządził światem, którego dostał od Boga był już w podeszłym wieku i postanowił podzielić świat i dać go swoim synom. Władał on wieloma królestwami.

 

Pierwszemu i najstarszemu synowi dał on bowiem królestwo leśne. Stanowiło wielką część świata, bo prawie połowę świata. Tam Woruigld pobudował swój zamek na leśnej polanie pośród sosen i dębów. Dosłownie obok płynnie rzeka. Każdy kto umieścił tam swój zamek miał zwiększoną ochronę, którą zapewniały odporne drzewa. Niestety wojska z tego królestwa nie poruszają się zbyt szybko oraz ograniczony teren przez drzewa  nie nadaje się do uprawy żywności. Dodatkowe bonusy to duża liczba ludności w mieście co przekłada się na produkcję oraz na daninę w Costach. (Costy – to waluta w grze dzięki, której możemy płacić w grze)

 

Średniemu synowi przekazał królestwo górskie. Rzadkie na świecie ale i bardzo trudne do zdobycie. Tylko osoby przebywające w tych terenach mogły świetnie walczyć. Drugie z synów – Anplisking – swój zamek pobudował wśród wielkiej kotliny z wszedąc otoczonej górami. Dawały one najpotężniejszą ochronę, ale niestety na litej skale nic nie urośnie dlatego nie liczne rośliny zamieszkiwały tam. Królestwo natomiast nie. Zamek nie zbiedniał od kamienia. Plusem było to, że jednostki były odporne i skutecznie radziły sobie z przeciwnikami. Bonusem jest szybkość jednostek oraz ich siła i umiarkowana liczba ludności.

 

Ostatniemu synowi – Izzalkowi – przekazał królestwo polan(nizin). Bardzo bogate w roślinności oraz dobrze rozwinięte. Królestwo miało bardzo mało kamienia. Wojska zostały obdarzone średnią mocą oraz prędkością poruszania się. Niestety zamek został narażony na dość łatwy cel. Jedyną obroną była dobrze rozwinięta fosa. Z powodu ataków mieszkańcy bali się mieszkać. Sprzyjające warunki wpływają na dużą produkcję żywności oraz średnio niskie zarośla leśne. Bonusami są wysoki poziom żywności oraz szybki rozwój zamków w obrębie królestwa.

 

Po śmierci ojca trzech synów królestwa zaczęły walczyć o dominacją nad innymi. Wybuchła wojna. Przez dwa tygodnie w każdym miesiącu bramy otwierają się i królestwa atakują się. Niektórzy połączyli się w pakty to umożliwia atakowanie 5 graczy na jeden zamek z innego królestwa. I tak to wszystko trwa trwa i trwa. Przyjdzie czas kiedy to trzej synowi będą musieli przekazać swoje królestwa swoim synom. Może wtedy dojedzie do reform.

 

Zaakceptowane //Adzik

4462514400953061278225.png

Opublikowano

UnSworted

Unsworted (2014)® - Spokojna rodzina żyjąca jak dotąd w spokojnym, małym miasteczku. Młody chłopiec o imieniu Safender jak co dzień rano wstał, zjadł 
pożegnał się z młodszym bratem oraz matką. Wyruszył na praktyki do mistrza Xenona. Po skończeniu wybrał się na grób ojca, położył kwiaty i poszedł do domu.
Zastał wystraszoną matkę, dowiedział się, że jego brat został porwany przez paru dziwnych typów. Wiedział, że musi po niego iść.
Odwiedził mistrza Xenona opwiedział mu co się stało, wiął od niego ekwipunek i wyruszył w świat pełen groźnych stworów i ludzi po to, żeby odzyskać brata z rąk tego złoczyńcy!

Zaakceptowane //Adzik

giphy.gif

Opublikowano

1408514189249511286964.png



Wierzysz w anioły i demony?


Ludzie już dawno przestali wierzyć w te bajki. Do czasu, kiedy na Ziemi narodziło się cudowne dziecko. Był to chłopiec, który wyglądał jak każdy inny ludzki potomek, ale miał w sobie potężną moc. Wyróżniał się nietuzinkową siłą, niesamowitą zwinnością i niewyobrażalną wytrzymałością. Plotki głosiły, że jest synem diabła. To zainteresowało aniołów, którzy w celu zbadania sprawy, zesłali na Ziemię swoich posłusznych herosów. Skutki były katastrofalne. W ludzkich umysłach na nowo narodził się lęk przed nadprzyrodzonymi istotami. Okazało się, że ów chłopiec faktycznie jest synem diabła. W dodatku demony, aby jeszcze bardziej obudzić strach i rozpętać chaos, zstąpili na Ziemię. Od tej pory rozpoczęła się walka między aniołami i demonami. Zniszczenia były ogromne i przelała się krew niewinnych ludzi. Po tak okrutnych incydentach, herosi przejrzeli na oczy i przestali słuchać się swoich mentorów dołączając do wojny.



Wcielasz się w jednego z trzech bohaterów : Herosa, Anioła lub Demona.

Wykonując misje, zdobywasz doświadczenie i monety, które możesz później wymienić na ekwipunek odpowiedni do swojej profesji. Od ciebie zależy jak potoczy się gra.
Ważnym elementem kampanii jest tworzenie portalu, który pozwoli ci przenosić się między trzema wymiarami (Niebem, Piekłem i Ziemią). Możesz go budować i rozwijać samemu lub przy pomocy swoich sojuszników.




Zdecyduj o losach świata!
Poprzez wieloletnią wojnę lub dobrą politykę możesz doprowadzić do totalnej zagłady świata lub pokoju.

 



 


WarHAD

 


Wojna Herosów, Aniołów, Demonów

 


Zaakceptowane //Adzik
Opublikowano

Miłego dnia życzę!

 

 

 

 

 

1408514189249511286964.png

 

 

Wierzysz w anioły i demony?


Ludzie już dawno przestali wierzyć w te bajki. Do czasu, kiedy na Ziemi narodziło się cudowne dziecko. Był to chłopiec, który wyglądał jak każdy inny ludzki potomek, ale miał w sobie potężną moc. Wyróżniał się nietuzinkową siłą, niesamowitą zwinnością i niewyobrażalną wytrzymałością. Plotki głosiły, że jest synem diabła. To zainteresowało aniołów, którzy w celu zbadania sprawy, zesłali na Ziemię swoich posłusznych herosów. Skutki były katastrofalne. W ludzkich umysłach na nowo narodził się lęk przed nadprzyrodzonymi istotami. Okazało się, że ów chłopiec faktycznie jest synem diabła. W dodatku demony, aby jeszcze bardziej obudzić strach i rozpętać chaos, zstąpili na Ziemię. Od tej pory rozpoczęła się walka między aniołami i demonami. Zniszczenia były ogromne i przelała się krew niewinnych ludzi. Po tak okrutnych incydentach, herosi przejrzeli na oczy i przestali słuchać się swoich mentorów dołączając do wojny.

 

 

Wcielasz się w jednego z trzech bohaterów : Herosa, Anioła lub Demona.

Wykonując misje, zdobywasz doświadczenie i monety, które możesz później wymienić na ekwipunek odpowiedni do swojej profesji. Od ciebie zależy jak potoczy się gra.
Ważnym elementem kampanii jest tworzenie portalu, który pozwoli ci przenosić się między trzema wymiarami (Niebem, Piekłem i Ziemią). Możesz go budować i rozwijać samemu lub przy pomocy swoich sojuszników.

 


Zdecyduj o losach świata!
Poprzez wieloletnią wojnę lub dobrą politykę możesz doprowadzić do totalnej zagłady świata lub pokoju.

 

WarHAD

Wojna Herosów, Aniołów, Demonów

 

Siema:D

 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...