Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TeamSpeak - jak to funkcjonuje, tworzenie serwerów?


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z funkcjonowaniem serwerów TS. Dokładnie chodzi mi o samą strukturę ich powstawania, o zbudowanie "serwerowni", czy jest to dobry interes i czy jest opłacalny oraz jak to w ogóle zorganizować na szerszą skalę, aby był na tym jakiś zarobek?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Pierwsza i najważniejsza sprawa to jest zakupienie serwera dedykowanego z dobrą ochroną Anty-DDoS jak chcesz mieć klientów.

Następnie musisz zakupić licencję Authorized TeamSpeak Hosting Provider (ATHP) wtedy na jedną maszynę możesz mieć 5000+ slotów.

Popyt jest bardziej moim zdaniem na serwery VPS/Dedykowane, hostingi też są oblegane, ale nieco mniej. Żeby zachęcić ich musisz mieć dobrą ofertę, rozszerzoną o dobre funkcje. Polecam przeanalizować rynek po przez zapytanie o dane statystyczne firmy, niektóre powinny mieć na stronie lub udostępnisz, jeżeli odpowiednio zagadasz :)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Jeżeli chcesz postawić cos szerszego to musisz mieć sporo kasy... Na licencję, maszyny, opłaty techników, pracowników oraz inne gówienka. Wiem tylko, że home.pl w 2010 roku miało przepływ 6mln zł w ciągu całego roku, więc myślę, że to jest grubsza kasa do zdobycia oraz wydania ;)

Opublikowano

W Polsce jest bardzo popularny Team Speak. Wybić się, mieć tanią ofertę, dobre zabezpieczenia i jeszcze na tym zarobić będzie bardzo trudno.

Raczej jeśli byś miał duży nakład finansowy to mógłbyś spróbować na rynku zagranicznym, raczej udałoby się to.

Opublikowano

W hosting serwerów TeamSpeak 3 jest opłacalne wbić się lecz musisz na to wydać sporo kasy. Lepszą propozycją byłoby np abyś zrobił hosting gier wraz z serwerami TeamSpeak 3 wtedy możesz dawać jakieś promocje itd aby się lepiej sprzedawały serwery :) Jeśli chcesz mogę Ci dać zarys tych promocji i jak to wyglądać ma mniej więcej bo byłem Administratorem w hostingu i mniej więcej wiem jak to wszystko wygląda. Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowany.

Opublikowano

Pierwsza i najważniejsza sprawa to jest zakupienie serwera dedykowanego z dobrą ochroną Anty-DDoS jak chcesz mieć klientów.

Następnie musisz zakupić licencję Authorized TeamSpeak Hosting Provider (ATHP) wtedy na jedną maszynę możesz mieć 5000+ slotów.

Popyt jest bardziej moim zdaniem na serwery VPS/Dedykowane, hostingi też są oblegane, ale nieco mniej. Żeby zachęcić ich musisz mieć dobrą ofertę, rozszerzoną o dobre funkcje. Polecam przeanalizować rynek po przez zapytanie o dane statystyczne firmy, niektóre powinny mieć na stronie lub udostępnisz, jeżeli odpowiednio zagadasz :)

 

 

W tych czasach nie ma czegoś takiego jak anty-ddos.

 

Zarobić na TSie nie zarobisz, bo szczerze mówiąć - jak? Sprzedawanie kanalów? Przestań. Jedynie współpraca z jakimiś sieciami gier i sprzedawalbys im nw strefe na ts-ie czy cos

Opublikowano

W hosting serwerów TeamSpeak 3 jest opłacalne wbić się lecz musisz na to wydać sporo kasy. Lepszą propozycją byłoby np abyś zrobił hosting gier wraz z serwerami TeamSpeak 3 wtedy możesz dawać jakieś promocje itd aby się lepiej sprzedawały serwery :) Jeśli chcesz mogę Ci dać zarys tych promocji i jak to wyglądać ma mniej więcej bo byłem Administratorem w hostingu i mniej więcej wiem jak to wszystko wygląda. Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowany.

Okej, poszło PW ;) Dzięki.

 

W tych czasach nie ma czegoś takiego jak anty-ddos.

 

Zarobić na TSie nie zarobisz, bo szczerze mówiąć - jak? Sprzedawanie kanalów? Przestań. Jedynie współpraca z jakimiś sieciami gier i sprzedawalbys im nw strefe na ts-ie czy cos

Nie nie, chodzi tu o hosting serwerów.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Okej, poszło PW ;) Dzięki.

 

Nie nie, chodzi tu o hosting serwerów.

 

A jezeli chodzi o hosting to jak najbardziej się opłaca, tylko ciezko by ci sie bylo wybic

Opublikowano

A jezeli chodzi o hosting to jak najbardziej się opłaca, tylko ciezko by ci sie bylo wybic

 

Jeśli oferty dobre zrobisz to sami się zlatują. Do tego dasz kilka reklam i wszystko.

Opublikowano

Przed zabraniem się, musisz też dać wkład SEO strony internetowej, no chyba, że chcesz reklamować się po forach :mellow:

Jeśli ktoś spamuje po forach, to dla mnie znak, że TS nie jest za bardzo udany.

 

Są przecież inne sposoby reklamy, znacznie lepsze.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...