Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Teskt] NopeDotAvi vs. Missbułgaria


NopeDotAvi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

Wyzywający: NopeDotAvi
Wyzwany: ktokolwiek
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: podaj dla obu
Notatka: jestem totalnym łakiem, dowolna ilość wersów

 
 
@@zawsze jak robię temat to zepsuję go
Opublikowano

Coś mi się udało wymyślić:

 

Byłem kiedyś tam, gdzie rodzą się marzenia,

Czas stanął bym mógł ujrzeć co najważniejsze ,

Przestraszyłem się tego mrocznego spojrzenia,

Wraz z ustami, które szeptały porwę Ci serce,

Przerażony byłem, gdziekolwiek bym nie był to się bałem,

Poszedłem na spotkanie z psychologiem, lecz mi nie pomógł,

Choć k***a w Boga nie wierzyłem, to się modliłem,

Prosiłem by ten Sprawiedliwy mnie wspomógł,

W końcu zrozumiałem, że tak się nie da,

Nie mogłem przecież żyć przeciw swojemu przekonaniu,

Zacząłem trenować, choć panowała u mnie bieda,

Gdy tylko wchodziłem na luzie na salę, wychodziłem prawie bez oddechu,

Po pierwszym sparingu zobaczyłem w lustro i ujrzałem jego,

Przestraszyłem się, lecz byłem w stanie stawić mu czoła,

Wtedy wszystko zrozumiałem – trening właśnie skradł mi serce,

A w mroku kryją się wszystkie marzenia.

 

Powodzenia :)

Opublikowano

Idąc krok w krok często spotykam się z mrokiem 
Mów mi Elimas Bar jestem fałszywym prorokiem 
Rok za rokiem nadal w mrokuktóry nie odpuści kroku 
Mrok jest brakiem światła w sercach ziomek zrozum 
Teraz przekaz dla tych co mroczni  na siłę 
Hitler chciał mroczny być- w mogiłę go zmieniłem 
Hajs trzeciej rzeszy przepiłemlecz nie mam rzeszy fanów 
Nochyba żeby liczyć blondowłosych Ssmanów 
A tak teraz na poważnie to w życiu masz dwie drogi 
Jasną pewną siebie pełną światła wyżeczeń srogich 
Istnieje również droga bardziej tajemnicza 
Mroczna i niepewna iście nią to hazard życia 
Jeśli chodzi o  drogę to jestem dobry w karty 
Więc wybieram mroczne życie mój sposób na bycie rozdartym 
Kiedyś do mnie ziom napisał weź odmień mrok słowami 
Mrok mroków mrokom mrokach mrokami yo 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Elimas Bar Jezus- Fałszywy Prorok (Stary testament)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Głos na NopeDotAvi. Dlaczego? Bo tak.

Dlaczego?. 

Bo zjechałem cię w statusie w którym nie miałeś racji po czym go usunąłeś.

90' rocznik a taka bieda umysłowa.

 

Przepraszam musiałem sprostować :)

 

Karawana jedzie dalej.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@bułgaria

O pięknie w końcu ci wypunktuję jaki jesteś słaby...

"Nie mam kolegów na forum" -> widać^^

technika:

rymy to jakaś kpina: mrokiem-prorokiem...

porównania: nie porównuj się gdy masz zamiar w dalszej części temu porównaniu zaprzeczyć... dla jasności: Elimas Bar-Hitler (kumaj mogiłę)

nic tam więcej nie ma co świadczy o twoim ubogim zasobie literackim i artystycznym

ostatni wers niech będzie podsumowaniem twojej bajecznej techniki...

 

@głos na tego pierwszego bo jest łakiem a i tak poziom równy z "królem działu"

Opublikowano

@s3y

Po 1: Proste rymy nawet w mainstreamie są stosowane więc? Cały tekst nie opiera się na prostych rymach.

Po 2: Co do Elimasa moja koncepcja mój projekt. ( Pewnie wikipedia zadziałała gdy szukałeś kto to :O)

3: Ostatnie 2 wersy są podobnej koncepcji jakiej raz kiedyś użył Tomb ale ty to pewnie byś poskładał go na free :D

 

/Czekam na pojedynek z tobą! B) B)

 

Co do kolegow na forum mi starczą ci realni.

 

Ps. O prostym rymie mówi człowiek który zrymował lola z hardcora (facepalm)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...