Skocz do zawartości

Wasza kolekcja mang

Polecane posty

Siema, jakie macie mangi? Chodzi mi o wersje tomikowe. Ja osobiście lubię coś kolekcjonować, ale na razie mam bardzo mało, bo 5, ale nie mam za dużo kasy, i zacząłem kupować od nie dawna. 

WIęc tak:

1x all you need is kill (calkiem fajna manga)

2x atak tytanow (czekam aż dojde do momentu kiedy nie znam historii. Wtedy będzie ciekawie)

1x istota zła (to chyba jest jednotomówka. Nie przeczytalem jeszcze calego tomu)

1x exitus letalis (nie bede chyba kontynuował zbieranie tej mangi, bo ma miec chyba 6 tomów, kupujac myslalem, ze 2)

Jak mozecie to dawajcie zdjęcia.

XrgAYyk.png

Pani Kasia

Chętnie się podzielę moją skromną kolekcją (72 tomy + All you need is kill, czyli light novel).

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0BxfwJorKK8kuM2JobGpEbG14ODQ&usp=sharing

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Autor tematu Napisano (edytowany)

Fajnie by też było jakbyscie dawali krótkie opinia odnośnie swoich mang, ale nie musicie :) Za kazdy post w temacie daje lajka.

Edytowano przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Pani Kasia

Mam:

• Death note 1-12(całość) -> Anime z*******e, więc stwierdziłem, że po mangę też sięgnę, która okazała się tak samo dobra :3
  • Doubt 1-2 -> W sumie to do zakupu i przeczytania tej mangi skłoniła mnie po części moja siostra, okazała się dobra, chociaż w niektórych momentach trochę jak dla mnie "dziwna"
  • Abara -> Niedawno kupione, jeszcze nieprzeczytane, ale słyszałem, że jest w miarę dobra + ma świetną kreskę :)
  • Residen Evil 1-5(całość) -> Kocham te klimaty, więc ta manga też jak najbardziej przypadła mi do gustu... :3 
To wszystko, w opisywaniu posysam, ale coś tam naskrobałem :D Edytowano przez Facecheck

Autor tematu Napisano (edytowany)

Mam:

• Death note 1-12(całość) -> Anime z*******e, więc stwierdziłem, że po mangę też sięgnę, która okazała się tak samo dobra :3
  • Doubt 1-2 -> W sumie to do zakupu i przeczytania tej mangi skłoniła mnie po części moja siostra, okazała się dobra, chociaż w niektórych momentach trochę jak dla mnie "dziwna"
  • Abara -> Niedawno kupione, jeszcze nieprzeczytane, ale słyszałem, że jest w miarę dobra + ma świetną kreskę :)
  • Residen Evil 1-5(całość) -> Kocham te klimaty, więc ta manga też jak najbardziej przypadła mi do gustu... :3 
To wszystko, w opisywaniu posysam, ale coś tam naskrobałem :D

Też chcialem kupic Abara, ale okazalo sie że w empiku juz nie ma, no i slyszalem, ze kreska mimo tego, ze dobra to nieczytelna podczas scen walk. Nie lubie nieczytelnosci w kresce mangi, lubie wszystko rozumieć. 

@top mam pytanie, otóż czy w empiku Atak tytanów 3 będzie jeszcze tak za 2 tygodnie? Przedwczoraj jeszcze byl, ale nie kupowalem, a za 2 tygodnie kupilbym od razu z mangą all you need is kill 2.  Pytanie ogólniejsze - Jak długo w empiku jest jakiś konkretny tom mangi, jeśli następny nie zostal jeszcze wydany? (bo 4. będzie w 2015)

@Ariness jeśli nie będzie to będę musiał zamówić kiedyś kilka tomów przez internet, bo 1. tomu się chyba nie opłaca. Mam nadzieje w każdym razie, że za te 2 tygodnie będzie, dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Kaanashi

XrgAYyk.png

Ręki uciąć sobie nie dam, ale mangi w Empikach traktuje się jak czasopisma, więc pewnie do wyczerpania zapasu. Być może będzie dostępna za te dwa tygodnie, a być może nie będzie jej już jutro.

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Pani Kasia

Też chcialem kupic Abara, ale okazalo sie że w empiku juz nie ma, no i slyszalem, ze kreska mimo tego, ze dobra to nieczytelna podczas scen walk. Nie lubie nieczytelnosci w kresce mangi, lubie wszystko rozumieć. 

@top mam pytanie, otóż czy w empiku Atak tytanów 3 będzie jeszcze tak za 2 tygodnie? Przedwczoraj jeszcze byl, ale nie kupowalem, a za 2 tygodnie kupilbym od razu z mangą all you need is kill 2.  Pytanie ogólniejsze - Jak długo w empiku jest jakiś konkretny tom mangi, jeśli następny nie zostal jeszcze wydany? (bo 4. będzie w 2015)

@Ariness jeśli nie będzie to będę musiał zamówić kiedyś kilka tomów przez internet, bo 1. tomu się chyba nie opłaca. Mam nadzieje w każdym razie, że za te 2 tygodnie będzie, dzięki za odpowiedź.

Jeśli chcesz jakiś sklep internetowy to od siebie polecam mangarden ;)

Jak z tymi walkami w Abarze to nie wiem, nie czytałem, jak przeczytam to się wypowiem na ten temat...

Odnośnie empiku to tak jak @Ariness pisze, do wyczerpania zapasu jest, potem można(chyba)zamówić :)

Edytowano przez Facecheck

2x Bleach

2xDeadman Wonderland

2xMadoka Puella Magic The magic diffrent story 

4xPandora Hearts

1xAtak Tytanów

i ogólnie moja kolekcja sie powiekszy na swieta :D

Ja kupuje tylko kompletne wydania lub takie, które niedługo się skończą. Aktualnie posiadam:

• Neon Genesis Evangelion
  • Death Note

Te tytuły są rewelacyjne. Przynajmniej dla mnie. Nie ma sensu ripować, więc wpiszcie nazwy w google i dowiedzcie się sami. Zabawa gwarantowana.;) 

Kolejne na celowniku to FMA i DB.

Mam:

2 tomy tokyo ghoul

1,2,4 i 5 tom shingeki no kyojin

Jednotmówkę od waneko czyli Istota Zła

Pierwszy tom all you need is kill

Pierwszy tom polskiego komiksu insprirowanego mangami, czyli Exitus Letalis. Mam to juz chyba z rok, a przeczytalem moze z 20-40 stron max ;)

Generalnie kupuję w empiku, ale nie udało mi się kupić drugiego tomu all you need is kill i 3 shingeki no kyojin, będę musial przez internet zamówić te tomy, ale cóż, nei mam za bardzo możliwości, bo na mangarden, czy komisklandii nie mozna robić przelewów pocztą, a konta bankowego nie mam.. W kazdym razie kiedys bede musial dokupic te tomy ;)

Niedługo pójde do empiku i mam zamiar kupić: trzeci tom tokyo ghoul i 6 ataku tytanów. Mam nadzieje, ze uda mi się oba te tomy znaleźć tego samego dnia, ale powinienem, bo premiere mają blisko siebie, ze tak powiem.

Co do mang, które planuję kupić kiedyś w przyszlosci (nie licząc tych, ktorych kupowanie juz zaczalem, a są nadal nieskonczone, jak tokyo ghoul, czy snk, bo to oczywiste, ze bede je kupowal) to :

Pluto, Welcome to the nhk, nie wiem, może The Breaker?

Fajnie by tez bylo jakby jakies light novelki byly wydawane (dxd bym kupil np.) oprocz sao i all you need is kill, niestety nie ode mnie to zależy. 

Edytowano przez Ardina

Pani Kasia

@Ardina odświeżył temat, to ja odświeżę swoją kolekcję. Tym razem jest 85 (albo 86) mango i 5 LN + 4 tomy mango i 9 tomów LN w prenumeracie. :3

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0BxfwJorKK8kufjFoZDFkVGZGYmQzWTNFMW1PRVJycXRyeVFsWWFLczk2WHo0THhzU1JYV1k&usp=sharing

Fajnie by tez bylo jakby jakies light novelki byly wydawane (dxd bym kupil np.) oprocz sao i all you need is kill, niestety nie ode mnie to zależy. 

Toradorę zapowiedziało Studio JG, a we wrześniu Kotori wydaje Gekkou.

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

@Ardina odświeżył temat, to ja odświeżę swoją kolekcję. Tym razem jest 85 (albo 86) mango i 5 LN + 4 tomy mango i 9 tomów LN w prenumeracie. :3

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0BxfwJorKK8kufjFoZDFkVGZGYmQzWTNFMW1PRVJycXRyeVFsWWFLczk2WHo0THhzU1JYV1k&usp=sharing

sporo masz tych ln z tego co piszesz, one są po polsku? Mi sie wydawalo, ze tylko sao i all you need is kill zostaly wydane w polsce. Co do tych zapowiedzi to dzięki za info, chyba będe kupował toradore, ale zastanawiam się, czy mi sie to spodoba tak samo w formie ksiazki jak w anime, w koncu juz raz widzialem tą historie.. no nie wiem. 

sporo masz tych ln z tego co piszesz, one są po polsku? Mi sie wydawalo, ze tylko sao i all you need is kill zostaly wydane w polsce. Co do tych zapowiedzi to dzięki za info, chyba będe kupował toradore, ale zastanawiam się, czy mi sie to spodoba tak samo w formie ksiazki jak w anime, w koncu juz raz widzialem tą historie.. no nie wiem. 

Mam wszystkie jak dotąd zapowiedziane (część w prenumeracie), oprócz Gekkou, które też pewnie kupię.

Ja czytałem po obejrzeniu animu Toradory! mangę i była tylko trochę słabsza, ale to wynika ogólnie z trochę innej jej konstrukcji.

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

To same obwoluty? Czy może pudełka? Jeżeli pudełka, to gdzie kupowałeś?

To same obwoluty? Czy może pudełka? Jeżeli pudełka, to gdzie kupowałeś?

Nie rozumiem pytania. Jeśli chodzi ci o to wokół, to to jest szafka. A jeśli o mangi, wszystkie są w oryginalnym stanie, zależy, jak były wydawane - z czy bez obwolut. @Eftar

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Nie rozumiem pytania. Jeśli chodzi ci o to wokół, to to jest szafka. A jeśli o mangi, wszystkie są w oryginalnym stanie, zależy, jak były wydawane - z czy bez obwolut. @Eftar

Wydania mogą mieć pudełka kolekcjonerskie. - Oprócz obwoluty kartonik na nie. Twoje wyglądają jak pudełka, ale skoro ich nie masz, to ten efekt zawdzięczasz ciasnoście w półce. :P Ot co, czyli ich nie masz.

Może to być głupie pytanie, ale wolę zapytać.

Chcę kupić mangę na stronie empiku, czy te tytuły które tam podają, są przetłumaczone na polski ? Czy trafiają się po angielsku ? (angielski to nie problem, po prostu męczy mnie to)

giphy.gif

Może to być głupie pytanie, ale wolę zapytać.

Chcę kupić mangę na stronie empiku, czy te tytuły które tam podają, są przetłumaczone na polski ? Czy trafiają się po angielsku ? (angielski to nie problem, po prostu męczy mnie to)

Z tego co ja sam się orientuję to są tylko po polsku, chociaż sam nie licząc dwóch pierwszych tomów Kuroshitsuji nie brałem(reszta z mangarden.pl).

Spoxik. :D

W sumie tak odnośnie tematu to oprócz:

Mam:

• Abara -> Niedawno kupione, jeszcze nieprzeczytane, ale słyszałem, że jest w miarę dobra + ma świetną kreskę  :)
To wszystko, w opisywaniu posysam, ale coś tam naskrobałem  :D

Jak kupię telefon siostrze to w grudniu zgarniam calutkiego Fullmetal Alchemist, Doubt 3-4, Judge cały i to co mi się z punktów uzbierało, czyli: Zakładka Soul Eater, Bleach, Judge, Karty kolekcjonerskie z Bleach, Death Note, Doubt.

Edytowano przez sebasku√4

Co posiadam:

4 tomy Another. Bardzo podobają mi się okładki. A jeszcze bardziej kreska, w niektórych scenach po prostu się gapiłem na arty z parę minut :P  Wg mnie w mandze Mei jest o wiele ładniejsza :P W anime dodali parę scenek które nie pojawiły się w mandze, tak samo jak wyjazd na ten biwak 

W mandze pojechalo parę osób, natomiast w anime cała klasa (znaczy ci, którzy jeszcze żyli.

Szkoda, że są tylko 4 tomy. 

2 tomy Welcome to the NHK. Jakby porównać to z anime to akcja w paru momentach jest przyśpieszona albo zmieniona. Jednakże, nie uznaję to za minus. 

W drodze:

6 tomów NHK 

2 tomy Kokoro Connect

Walnę jeszcze zdjęcie. Sorry za jakość oraz za stan książek (długa historia)

LOSkSNQ.jpg

giphy.gif

Posiadam

• Soul Eater (tomy 1-5)
  • Black Lagoon 1-10
  • Another 1-4
  • Hellsing 1-5
  • Bleach tom 6 
  • Berserker tom 1
  • 6000 tomy 1-2
  • Neon Genesis Evangelion tom 1
  • Oh! My godess tom 1
  • Claymore tom 1
  • One Punch Man 1-2
  • Przekleństwo siedemnastej wiosny tom 1
  • Mushishi tom 1
  • Mirai Nikki 1-5
  • High School of Death tom 1
  • Hideout jednotomówka
  • + SAO light novel 1-3

Kiedyś wstawię fotografię mojego zbioru.

Uwaga! Zdjęcia robione dużym kartoflem

5LiSg4X.jpg

Edytowano przez N7Reny

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...