Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Swiftshader, czyli omijanie wymagań sprzętowych.


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki Wielkie . Nie działało mi parę zakupionych gierek .. a teraz ... Cuudnie xDDee

 

Dzieki +

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

EJ a nawet na kompie gdzie mi crysis chodzil na najmniejszych ustawieniach hulał to BO też pujdzie ^^??

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nie działa przy Just Cause 2 :( Wklejam pliki do folderu z grą, odpalam i nie działa ... Brakuje mi bo mam słabą kartę.

To działa tak samo z XP jak i z Win 7 ?? Musi być 32 czy 64 bit ?? (mam 64)

 

Cały czas wyświetla mi się to:

01157904277390951521.png

Czytałem że jest to wina mojej karty graficznej a mianowicie Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family

 

~

Mam DX 11

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a czy omija slaby procseor :D bo ja mam w niektorych grach wszystko pieknie ale procesor mam dosc slaby 1,80 ghz a karte graficzna mam dobra miesci 2GM tak samo ram tez mam 2gb

Opublikowano

Na moim chomiku znajdziesz dużo programów które przyśpieszają kompa i nie tylko.

<p>zakaz umieszczania linków zewnętrznych</p>

 

Uczeń
Opublikowano

Witam.

 

Zrobilem tak jak mowilsice i dalej mi wyskakuje pixer shader 2.0 niewiem dla czego moze cos Źle Zrobillem?

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Upnie ktoś na jakiś hosting typu sendspace.pl?? Proszę bardzo ważne też mam low kompa

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mam problem, gdyż wklejam te pliki do folderu z grą, Chodzi o Prototype 2, odpalam i SZARY ekran, i pisze że przestało działać, Pomożecie?

                                                                                    76561198237615998.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pewnie wkleiłeś złego folderu

 

 

EDIT: Właśnie a jak użyć tego programiku do gry w katalogach Steam

Opublikowano

Ten program polega na tym ze zmiejsza wymagania gry czy po prostu je omija?

omija :}

 

Programik bardzo dobry, lecz szkoda, że w jakimś stopniu nie zwiększa wydajności.

Ej a jak użyć tego programu do gier w katalogu steam to znaczy do jakiego katalogu to dać.
Opublikowano

 

spróbuj C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\/nazwa konta/\/gra/

może coś poskutkuje ale chyba nie

spróbuj C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\/nazwa konta/\/gra/

może coś poskutkuje ale chyba nie

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

nie dziala a tak wgl to mam xp

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...