Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Swiftshader, czyli omijanie wymagań sprzętowych.


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz minimalnie słabszą kartę graficzną, niż potrzeba do uruchomienia gry to już nie problem!

 

SwiftShader to 2 pliki dll, które wrzucasz do folderu z grą i najzwyklej w świecie uruchamiasz ją omijając wymagania sprzętowe.

 

Download:

http://www.megaupload.com/?d=8GD9AMO2

http://www.speedyshare.com/files/23774721/SwiftShader.rar

Don't feed trolls ;]

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z megaupload dziala... no, ale lap z hf ;)

 

http://hotfile.com/dl/40846137/27b6649/SwiftShader.rar.html

Opublikowano

Czy ominie mi to za przeproszeniem ''zjebany'' limit w GTA IV: EFLC? Bo chciałem sobie w full detalach popykać ;) A krzyczy mi ze moje karty maja za mało pamięci...

 

P.s. Daje reup na RS:

 

http://rapidshare.com/files/384224590/SwiftShader.rar.html

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/analisis/65ab12c97c261618f9b176b2ea005e6d09a7ea15f51a73a58f40b014d80ab49e-1273158411

 

Licze na delete.png

13658647.gif

 

32442.gif

32266.png

33526.png

 

Daj delete.png

Opublikowano

Dzieksik ;D

 

Daje moje uploady :D

 

http://www.multiupload.com/VYVUTIFRTX
http://eupload.pl/files/1K4QGIZ1/SwiftShader.rar
http://www.mirrory.pl/files/1DMVK9KE/SwiftShader.rar
http://www.pliko.eu/files/SwiftShader_cb4d7b9cab.rar
http://www.speedyshare.com/files/22422157/SwiftShader.rar

 

Skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/65ab12c97c261618f9b176b2ea005e6d09a7ea15f51a73a58f40b014d80ab49e-1273781759

Opublikowano

Fiu fiu ! Już takie technologie istnieją ^_^

Na pewno się przyda :)

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na starym kompie (Nie chce zasyfiać nowego ^^) mam limit bo grafa za słaba, wkleiłem to i nic, nadal to samo.. Chciałem pograć w Germany Truck Simulator..

+ to forma podziękowania za pomoc.

Opublikowano

to nie ulepsza ani nie obniża wymagań sprzetu co do gry, ma za zadanie tylko emulować efekty graficzne których nie obsługuje dana karta graficzna , żadne dodatkowe efekty czy wzrost wydajności nie bedzie zaobserwowany wcale , wręcz wydajnośc gry spadnie bo do emulacji jest wykorzystywana większa moc obliczeniowa procesora komputera . czasem potrzebny nawet lepszy sprzet niz minimalne wymagania gry by działało własciwie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dziwne bo mi działa na x64 bez problemu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

A może zadziałać w takim przypadku? : che zagrać w NFS Carbon ale on działa max na Windows XP a ja mam Vista Ultimate czy to zadziała ?

Powinno zadziałać mi bez tego działa na ultimate 32 bit i 7 ultimate 32 i 64 bit.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

a Mi to tak dziala 50/50 bo mam THAW i mi wogole nie odpalalo bo mam grafke gf 4 mx 440 64 mb bez shaderow i niby wlaczalo sie ale jednak stawalo w miejscu :/ Ale carbon dziala mi teraz jakos :) Plusik

Opublikowano

Jeśli masz minimalnie słabszą kartę graficzną, niż potrzeba do uruchomienia gry to już nie problem!

 

 

A takie pytanie ile wynosi to minimum???

 

Plus i tak leci ;)

 

 

Me gusta.

Opublikowano

Nie wiem, czy ominie ten limit.

Wiem, że omija zabezpieczenia przed włączeniem gry.

 

czyli jeżeli jest zabezpieczona płyta (jakaś gra) i ściągnąłem z neta to mi uruchomi?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

mi się gra nie wlączy dlaczego??

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

widać nie działa z bibliotekami to nie uzywaj

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Cześć. Wie ktoś może dlaczego nie działa to przy GTA IV? Nie mogę nic zrobić aby działało. Mam Nv GF FX 5500 wiem że to trochę bez sensu bo przy tej grafice nie ma sie co za to zabierać ale muszę jakoś to włączyć(bez zmiany sprzętu).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...