Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głosowanie, na najlepszą grę MOBA 2014r.


RevsPL

  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra powinna według ciebie wygrać?

    • Smite
      54
    • League of Legends
      40

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słaba ankieta, nie można nazwać wygraną ''najlepszą'' bo są tylko 2 gry, a gier z kategorii MOBA jest ostatnio coraz więcej ;/

ankieta nie jest ważna, bo i tak nic nie zmienia, wstawiłem ją aby wiedzieć jak MPC forum głosuje ;)

najważniejsze są głosy tam

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Wiadomo że #Smite

 

Hi-Rez coraz bardziej się rozwija ( turnieje , patche )

 

i jak ktoś twierdzi że w tej chwili Smite jest mało popularny to jest w wielkim błędzie :)

Jasne, że nie jest mało popularny, ale do lola trochę mu brakuje.

 

Co do tematu - obie gry są równie dobre, ale to lol wciągnął mnie na dłużej, dlatego oddaje głos na niego.

Opublikowano

Wiem ze inni tez to mowili ale bez sensu ankieta, powinny byc wszystkie gry moba a.pozatym w dziale lola nie ma zadnej wzmianki o tej ankiecie (chyba), a na smicie to reklamujecie

 

 

Ale z tych 2 wybieram smite, bo lol to toksyczna gra

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Wiem ze inni tez to mowili ale bez sensu ankieta, powinny byc wszystkie gry moba a.pozatym w dziale lola nie ma zadnej wzmianki o tej ankiecie (chyba), a na smicie to reklamujecie

 

 

Ale z tych 2 wybieram smite, bo lol to toksyczna gra

W dziale smite nie ma założonego tematu ''Głosować''

ja mam tylko te grafkę w sygnaturze 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Jeszcze tylko 10 Godzin głosowania!


Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Wybrałem SMITE, bo jest to oryginalne MOBA, ale mimo wszytko powinno być więcej pozycji na liście, nawet jeśli by nie zgarnęły żadnego głosu to i tak, MOBA to więcej niż 2 tytuły.

Opublikowano

Wyniki (Top 5) :

 

1. Smite - 39231 głosów

2. League of Legends - 36203 głosów

3. DOTA 2 - 8742 głosów

4. Infinite Crisis - 2556 głosów

5. Heroes of the Storm - 1606 głosów

 

 

 

Temat zamykam

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...