Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głosowanie, na najlepszą grę MOBA 2014r.


RevsPL

  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra powinna według ciebie wygrać?

    • Smite
      54
    • League of Legends
      40

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałbyś chociaż jeszcze DOTA2, tak to wybieram Smite, bo LoL to gówno.

 

Czemu tylko 2 gry skoro w Dote gra więcej ludzi niż w Smite?

 

Widzieliście głosy? Dota ma marne szanse na wygrane

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

W docie więcej ruskich dlatego tak mało głosów :|

9875585800_1434890712.png

A myśleć trza o tym, co naprawdę ważne.

O celu, co przyświeca. Nieustannie.

Nie rozpraszając myśli na jakieś tam faramuszki.

Wtedy, i tylko wtedy, cel zamierzony się osiąga.

Opublikowano

Smite - bo lol to gówno i powoli się kończy ;) Smite ma przyszłość 

Opublikowano

Dla mnie ten cały LOL to jedno wielkie gó***. Grałem kilka dni i kompletnie nie miałem ochoty grać dalej, a Smite wciągnęło mnie rok temu, i do dziś działa Magia.

Według mnie Smite jest bardziej dopracowany, twórcy bardzo się nim interesują i angażują w jego rozwój. Patrząc na całokształt Smite jest znacznie lepszy...

 

 

Głos na Smite! 

Opublikowano

Ankieta bez sensu... wiadomo, że Smite top1 :)

 

Oczywiście, ze smite : )

 

Smite - bo lol to gówno i powoli się kończy ;) Smite ma przyszłość 

 

Skoro lol sie konczy to czemu smite to dalej gówno które nie jest popularne?

 

A jeżeli ktoś twierdzi że lol sie skończy to ma wodogłowie i niech zobaczy ile ludzi oglądało worldsy sezonu 4 :P

 

 

 

ps. Głos na lola i dodaj więcej tych moba bo gatunek ten nie ogranicza sie do lola i smite

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Skoro lol sie konczy to czemu smite to dalej gówno które nie jest popularne?

 

A jeżeli ktoś twierdzi że lol sie skończy to ma wodogłowie i niech zobaczy ile ludzi oglądało worldsy sezonu 4 :P

 

 

 

ps. Głos na lola i dodaj więcej tych moba bo gatunek ten nie ogranicza sie do lola i smite

 

Widzieliście głosy? Dota ma marne szanse na wygrane

 

 

GZ Emo2

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Słaba ankieta, nie można nazwać wygraną ''najlepszą'' bo są tylko 2 gry, a gier z kategorii MOBA jest ostatnio coraz więcej ;/

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...