Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

▪ Xen-TS.pl ▪ [Darmowy|Bezpieczny|Publiczny] ▪


ЯоKат

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potwierdzam to co napisał @1373230489-U611928.pngGanji . Ts nawet dobrze nie zabezpieczony , mało tego przy instalacji serwer Ts3 standardowo dostajesz słabe zabezpieczenia Querego a ty je odblokowałeś broni cię tylko nowa wersja Ts3 3.0.11.2 :D I ty mi mówisz o boterach , śmiech na sali ! 

 

Pogratulować ! Nie polecam :P

 

Ps. Haha nie mogę już z ciebie

 

77604224369258801123.jpg

Opublikowano

@OneMC

Możesz siedzieć na guest server query,ale nic nie zrobisz..Nie interesują mnie twoje zabezpieczenia,gdyż każdy ma inną opinie ...

 

 

@Edycja

 

Po co mam zabezpieczać port query przez iptables lub zmianę go?Ty możesz sobie zabezpieczyć,ale ja mam inną opinie o tym!

 

 

 

--

Dziekuje za opinie ^^

Opublikowano

Potwierdzam to co napisał @1373230489-U611928.pngGanji . Ts nawet dobrze nie zabezpieczony , mało tego przy instalacji serwer Ts3 standardowo dostajesz słabe zabezpieczenia Querego a ty je odblokowałeś broni cię tylko nowa wersja Ts3 3.0.11.2 :D I ty mi mówisz o boterach , śmiech na sali ! 

 

Pogratulować ! Nie polecam :P

 

Ps. Haha nie mogę już z ciebie

 

77604224369258801123.jpg

ahahahaha OneMC... A twój taki zabezpiecozny że xMateo sprzedaje twoją baze hahaha .

skan zzz

Baza zzz

Opublikowano

Potwierdzam to co napisał @Ganji . Ts nawet dobrze nie zabezpieczony , mało tego przy instalacji serwer Ts3 standardowo dostajesz słabe zabezpieczenia Querego a ty je odblokowałeś broni cię tylko nowa wersja Ts3 3.0.11.2 :D I ty mi mówisz o boterach , śmiech na sali !

 

Pogratulować ! Nie polecam :P

 

Ps. Haha nie mogę już z ciebie

 

Dodany obrazek

Miszczu^^ chyba bede musiał atakować tych debilów z guesta od Ciebie ^^

 

@ TOPIC

 

Zapraszam Serdecznie! Wkrotce Konkurs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...