Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

▪ Xen-TS.pl ▪ [Darmowy|Bezpieczny|Publiczny] ▪


ЯоKат

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


xen.png
☆-☆-☆-☆-☆ ☆-☆-☆-☆-☆

Serwer głosowy stworzony dla graczy,klanów,serwerów oraz większych spoleczności graczy.Naszym zadaniem jest skupianie graczy,klanów z wielu gier oraz organizowanie konkursów,turniejów z realnymi nagrodami.Nasz serwer oferuje Wam darmowe kanały,strefy vip,strefy svip oraz przyjemną atmosfere na serwerze. Xen-TS ulokowany jest na maszynie z Hosteam,która oferuje bardzo dobre zabezpieczenia oraz male opóźnienie(ping).

☆-☆-☆-☆-☆ ☆-☆-☆-☆-☆

▪▪ Oferujemy : ▪▪

× Darmowe Kanały
× Polską Lokalizacje
× Zabezpieczenia Anty-DDos
× Licencje AAL(platna)
× 512 slotów
× Własną range(dla gildi,klanów +10 os)

▪▪ Poszukujemy : ▪▪

× Klanów
× Gildi
× DJ,Opiekunów Tyralni itp.
× Serwerów,Serwerowni
× Partnerów

☆-☆-☆-☆-☆ ☆-☆-☆-☆-☆

IP/Adresy Serwerowe :

178.217.185.79
Xen-TS.pl
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbiłem do was i tak przeglądałem co ciekawego macie do zaoferowania.

 

Po dłuższej chwili namysłu mogę powiedzieć tyle .. " Rang to macie optymalnie , Brak Botów " (może ja jestem ślepy), estetycznie ładnie wygląda.

 

Kończącym słowem ... Polecam  ze względu na Płatną Licke i Ogarniętych Głównych adminów.

80905622020518233637.png

Opublikowano

Nie polecam w powodu na Administrację :)

PS: Tworząc nowy temat z reklamą tylko robi się to coraz bardziej śmieszne ^^

[boty]Boty zostaną wkrótce dodane.Aktualnie posiadamy MusicBota.

[Administracja]Staramy się dobierać jak najlepszą Administracje,która będzie pomocna.

Opublikowano

Polecam TS ogarnięty, licencja płatna administracja wporządku :)

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Dziękuje za pozytywne i negatywne komentarze.Negatywne opinie pozwalają nam polepszyć serwer.

 

@ dodano :

- nowy regulamin

- opisy do podkanalow w centrum pomocy

- wiele więcej!!

 

@ wkrótce planujemy dodać lub zakupić mbota ^^

 

 

Opublikowano

Zabezpieczenia poziomek widzę fajny :)

 

 

Pozdrawia osoba, która pobanowała Ci tsa.

Banowanie przez *.*.*.* ciekawe idioto.. Tylko tak się umiesz wybic
Opublikowano

nie interesuj si skad wiem ale jak z was takie k***a hakery co bawia sie w ddosy to nauczcie sie wyciagac ip a nie ej wejdz na tsa hahahaha

--

Opublikowano

TS3 taki sobie. Administracja powinna trzymać jakiś poziom, tutaj niestety go nie trzyma.

Oj Cannzas Hakerze weź wyjdź ts jest spoko z administracja da się pogadać dają strefy serwerą itd. : >
Opublikowano

 

WItam. Nie polecam ze względu na bandę bachorów w składzie  z ЯоKат   

Pozdrawiam

 

No kto tu jest Bachorem kolego chcesz wyjaśnić kilka spraw wbij na teamspeak'a i powiedz nam to prosto w twarz a nie  na mpcforum cwaniaczysz

Opublikowano

No kto tu jest Bachorem kolego chcesz wyjaśnić kilka spraw wbij na teamspeak'a i powiedz nam to prosto w twarz a nie  na mpcforum cwaniaczysz

 

Przecież już przerabialiśmy ten temat u mnie na serwerze nie pamiętasz jak podszedłeś do rozmowy jak typowy dzieciak rzucając we mnie błotem. Chciałem wyjaśnić sprawy związane ze spina aczkolwiek z Twojej strony były tylko słowa obelg i wyzwisk w moją stronę. Co do kolegi  ЯоKат  również przeprowadziłem rozmowę na poziomie, on podszedł do sprawy nie co bardziej karygodnie odgrażając się i podchodząc do życia realnego.

Dlatego też moja opinia na temat serwera jest negatywna, zasiada tam banda dzieciaków jeden lepszy od drugiego skoro nie potraficie zachować się w gościach to zapewne u siebie macie taki sam syf jaki reprezentujecie na innych serwerach.

 

Pozdrawiam. I oczywiście NIE POLECAM!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...