Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ao Kuang - Smoczy Król Wschodnich Mórz


Kaspian.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jakiś żart?

Co oni z nim zrobili ;_;

Nie mogli kukulkana zrobić tak, a smoczka przywrócić jako kukulkana.

Jak dla mnie postać mocna, lecz boli mnie ta nazwa i to jak stary ao kuang kosił i fajnie wyglądał. 

Z wyglądu też jest ok.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

@554461402688252517908.png The Phoenix

 

Nie żyjmy przeszłością. Podobna sytuacja była z Sunem i Hunem.

 

Jak dla mnie nowy Ao jest ok, potrafi skosić. ;)

Opublikowano

Taki trochę za szybki atackspeed na początek ma moim zdaniem, do tego - grid+polymonicon+fatalis + dwójka = hity po 700 AP  + smoki xD

Sygnatura.png
Opublikowano

Taki trochę za szybki atackspeed na początek ma moim zdaniem, do tego - grid+polymonicon+fatalis + dwójka = hity po 700 AP  + smoki xD

nowa postać tak jak każda dostaje potem nerfa

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

nowa postać tak jak każda dostaje potem nerfa

Wiem, wiem - chociaż, nigdy nic nie wiadomo z tym nerfem - często zdarza się, że postać jeszcze dodatkowo dostaje boosta xD

Sygnatura.png
Opublikowano

Jak dla mnie ta postać trochę zbyt przesadzona ;)

Potrafi skosić dobrze wykorzystanym ultem, lecz jak każdą postać trzeba ją ogarnąć i nauczyć się nią gry :)

Fajna Fajna :D

Opublikowano

ale c*****a ramka xD

 

@co do tematu - całkiem fajnie się nim gra, ale mógłby być ranged. :<

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

ale c*****a ramka xD

 

@co do tematu - całkiem fajnie się nim gra, ale mógłby być ranged. :<

@Baksiu jak dasz psd swojej ramki to i to będzie lepsze. ;-)

 

Ja tam myślę, że prędzej czy później dostanie nerfa

Opublikowano

ale c*****a ramka xD

 

@co do tematu - całkiem fajnie się nim gra, ale mógłby być ranged. :<

A ni uja im nie dawaj, bo ci cali redaktorzy to porażka xD

 

@topic - postać totalnie przesadzona, jak ja grałam nim pierwszy raz to z 4 skili robi się chore bodajże 7 xD

tak się uśmiałam grając nim, że to poezja, ludzie nie wiedzieli co się dzieje i latali jak kurczaki po mapie :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ao kuang jes stosunkowo łatwy do zabicia ;/ Ale poza tym sieka świetny dmg, podobają mi się jego skille.

Też mam podobne zdanie. Ta postać jest bardzo słaba, jak skończy mu się 2 to praktycznie przestaje robic dmg. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Nie podoba mi się jego wygląd i jego nazwa która mi się zawsze myli z Kukulkanem.

Ultimate bardzo podobne do ultimate Ne-Zha. Nic ciekawego :(

  

Opublikowano

Nie podoba mi się jego wygląd i jego nazwa która mi się zawsze myli z Kukulkanem.

Ultimate bardzo podobne do ultimate Ne-Zha. Nic ciekawego :(

Powiedziałabym raczej, że to ulti w stylu Thanatos'a - taka sama egzekucja.

Btw. nie lubię tej postaci. Jest okropna. :v

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ao Kuang to mój ulubiony bóg na arenę, bo ma świetnie dopasowane do niej ulti.

W starciach 1 vs. 1 z asasynami, magami, czy nawet wojownikami ma bardzo duże szanse na zwycięstwo. Można nim trochę ryzykować, a ulti ratuje nieraz. 

 

Ogółem postać fajna, więc polecam. :) 

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...