Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eldorado NEW-Opening [Cap 70 Oldschool Files | CH only | Play2Win | Old Job]


SUrban

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer bd open za jakies 3/4 godziny posłałem paru osoba ts3. jak chcecie pogadac czy cos mozna spokojnie wbijac, pw

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no tak działa, polecam files fm .. upp,gorzej z instalacja.. wkurza mnie juz sam fakt ze instaluje ci sie to na dysku systemowym.. a nie tam gdzie chcesz

 

 

 

tak dla informacji 1 grudnia otwieraja bete conflicta ver2

 

1 grudnia zamykają open bete... 5 grudnia oficjalny start, nie wiem po co wprowadzasz ludzi w błąd.

 

A co do rozdzielczości na Eldorado, to dziwne, bo ja pobrałem gre, zainstalowałemi automatycznie mam full screen w rozdzielczości 1920x1080

 

@masKarx

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? :)

Poruszyłeś temat Conflictu w temacie innego serva, a ja staram się sprostować twoją błędną wypowiedź. 

Open Beta Conflict jest już jakiś czas - DO 1 grudnia, a 5 otwierają official. 

A ty w swoim poście wcześniej napisałeś że Open Beta rusza 1 grudnia. 

14mxpnc.jpg
Opublikowano

mi sie zdaje ze otweiraja 1 bd a 5 open glowny no ale coz

 

 

 

 

 

tego postu nie powinno byc. nie wiem jak sie kasuje

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Serwer zapowiada się świetnie, uwielbiam taki oldschool, a nie dodatków nasrane jak w szambie. Jedynym minusem jak na razie jest bot, gdyż sibi nie jest dopracowany.

Opublikowano

Ludzie na epvp spamują, że już powinno być godzinę otwarte. Zobaczymy czy otworzą za 7min, jeśli nie to server wydaję się niewypałem, skoro dwa razy spóznią się z otwarciem

Opublikowano

[13:03:26] Ayane: server will be open later in about 3-5 hours

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

nastepna jakas poraznka serwer.. i co to ma byc.. boze..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Open 5 grudnia a wy już płaczecie że macie problem z grą.

 

O czym ty mówisz, jaki open 5 grudnia, chyba pomyliłeś tematy, bo server już ruszył, a 5 grudnia rusza Conflict w którym widzę long time game and fun. 

 

Dziwne że niektórzy mają problem z rozdzielczością, ja takowego nie mam.. =/

 

Z mojego punktu widzenia nie opłaca się tu grać, laggi przejęły serwa, niestety. 

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Działa ten serwer czy nie działa ?? Bo ja dalej nie mam okna logowania ??

Mam tak samo. Brak okna logowania i gra odpala się w grafice 800x600 i nie moge tego zmienić.

77678022723864382104.png

Opublikowano

Normalnie nie umiecie do cholery czytać prezentacji i strony www ?? Lepiej niech ktoś odpowie o co chodzi z tym brakiem okna do logowania ?? :(

Opublikowano

Gdybym wiedział, to bym wam pomógł, ja takowego problemu nie mialem, jedynym problemem to są laggi przez które odechciewa się grać. 

14mxpnc.jpg
Opublikowano

A wiec sa to beta testy czy juz normalnie otwarty serwer

Beta byla zamknieta z tego co pisali .. 

 

Mam tak samo. Brak okna logowania i gra odpala się w grafice 800x600 i nie moge tego zmienić.

mam ten sam problem . Dajcie znac jak to naprawia

Opublikowano

Dobra. Mógłby ktoś wrzucic folder "config" z ustawieniami (1280x1028/normal/normal) ? Wrzuce sobie ten folder i powinno być ok, bo nie mam pojęcia jak to naprawić.


Gdybym wiedział, to bym wam pomógł, ja takowego problemu nie mialem, jedynym problemem to są laggi przez które odechciewa się grać. 

Spróbuj odpalić grę przez "sro_client.exe_NoLag_Multiclient" może bez lagów będzie.

77678022723864382104.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...