Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HadesMu|S4Ep6|400x|35%|AH|DDos (START 20.11.14 16:00)


panoramix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie da sie pobrać klienta ten sam problem.. dochodzi do około 55% i spada do 45% i tak w kółko

Sa 4 linki z klijentem, nic nie dziala ? Napewno dzialaja

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szybki rip to będzie zara te dddosy sie zaczną i pograne panowie oprócz tego wersje poniżej s8 pełne czitów

Nic sie nie zacznie

 

Na win 7 działa bez problemu

Opublikowano

Ogromny fail! HP mobbów wynosi jakieś 10%. Ludzie bez resa w knt2 na lajcie sobie expią;p

 

I o to chodzi ^^:D

Opublikowano

zainstalowałem i dalej nic, zgodności też ustawiałem również nic..

masz jakiś program który Ci wyświetla FPS w grze albo temperaturę ? ( like MSI afterburner ) wyłącz to w pizdu bo mu nie włączysz. Ogólnie wszystkie tego typu programy, które wyświetlają jakakolwiek informację na ekranie nie współpracują z Mu.

 

Napisz czy pomogło bo mam jeszcze w głowie jedną opcje.

Opublikowano

Co za różnica - luj lagi duże w c**j. Dc lecą co chwila ;/

 

Jakie lagi, jakie DC ? Co Ty gościu gadasz ?

 

Zmień sobie kompa lepiej...

Opublikowano

nie pomogło nie mam takich programów zapory i antyviry też wyłączone...

jaki masz system  ? i jeszcze raz opisz swój problem dokładnie :P

Opublikowano

Jakie lagi, jakie DC ? Co Ty gościu gadasz ?

 

Zmień sobie kompa lepiej...

A ty co spinasz wora? Jak mówie, że było to znaczy, że było w tamtym czasie akurat 2 dc poszły jeden po drugim, ty i tak tu już nie grasz więc co Cię to za przeproszeniem?

Opublikowano

ok 4:00 wchodze do depo patrze zniknely kamienie, stwierdzilem ze trudno zwykly bug zrobie relog, po relogu moja postać z 349 wróciła na lvl 1 . Takze ja podziekuje na tą chwle, i oddam wingi 2nd BK+l+ign

Pozdro Suchy1709

Opublikowano

Server umiera baza sie rypla brak zapisu nowych postępów postaci, rank, reg zdechły,  :P

Wynika z tego że do północy było ok potem już bye bye :)

Wykrakałem i niedożył 24h :P

 

Fixe pozdrawia "Cytrynki"

 

Podrawiam też Hadesa za próbę stworzenia servera :)

Nie wiem co jeszcze mozecie wymyslec ale wszystko działa jak powinno...

Opublikowano

Hades ten serwer ma potencjał ale odwalileś lipę po raz drugi na starcie - nadwyrężasz cierpliwość graczy do maksimum. Ten serwer może być bardzo fajny, musisz dopracować serwer, i res acc i od nowa. Może jakbyś dał na pierwszy tydzien +50% exp lub coś, jakiś dodatek to może by ludzie jacyś wrócili. 
PS: Dla tych 10 online co Ci zostało po starcie 3h afk byłeś w d3 więc też widać zainteresowanie z Twojej strony naprawdę wysokie..

Opublikowano

Zapraszam na serwer...

Co do wysypania sie bazy to nic takiego nie bylo.problemem byl

Dataserver3, ktory w 4h zrobil plik log.txt (zajmowal ponad 760gb i zapchal caly dysk), nie nie pomylilem sie GB.

Dodane sa "nowe" wypadajki, moby maja 100% hp, czego jeszcze wam brakuje?

 

 

Zapraszam...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...