Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka postać waszym zdaniem jest najbardziej op ?


Gość likeroys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Irelia, Gnar, Fizz.

 

 

Każda postać jest op jak umiesz grać, nawet Poppy..

Ale ja osobiście uważam za OP:

Top: Mundo (spróbuj go zabić, życze szczęścia...)

Jungle: Nocturne (przy jego ulcie ZAWSZE ktoś ginie)

Mid: Twisted Fate (jak ogarniesz karty, jesteś mistrz, duża mobilniść ultem mid->top mid-> bot)

Adc: Twich (jak ogarniesz kombo to tanka złożysz)
Apc: Ezreal (mobilność i zasięg ulta)

Support: Morgana (jej tarcza zatrzymuje Łape Blitza.

OP yolloQ all line Troll: Teemo po prostu jak go ogarniesz, to wqrwiasz wszystkich i rozwalasz wszystko all line

 

Twitch Combo?

 

Juz rozumiem ze combo veigarem, lb, syndra, ale ratem? :D

 

Combo na twitchu to wejscie na invisie, rzucenie slowa, ulta i aktywowanie e z stakami?

 

gz guys, gz...

 

Twisted fate mobilny? ult co 2minuty z duzym zasiegiem tp nie robi z niego mobilnego champa.

Mobilne champy to np:

Kassadin, Riven, Lucian, Lee Sin, Zed, Fizz, Rammus.

Opublikowano

Nie ma op postaci kazdy powie swojego maina...

 

@AntyWarn

 

orianna bo to moj main, safe pick, praktycznie nic jej nie moze skontrowac, bo nawet jezeli nie mozemy nia zabic przeciwnika to ta postac polega na farmie i ma ja bezpieczna a w mid game juz sieka :)

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...