Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka postać waszym zdaniem jest najbardziej op ?


Gość likeroys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Darius - Op ult. mały feed a rozdupci kazdego. Ult z dupnieciem harras Q przyciągniecie slow.

Draveeeeen- Kryty z dupy o.O . Slow ult obszarowy na całą mapę. Można powiedzieć że, najmocniejsze adc w late game.

Opublikowano

Każda postać jest op jak umiesz grać, nawet Poppy..

 

Ale ja osobiście uważam za OP:

 

Top: Mundo (spróbuj go zabić, życze szczęścia...)

 

Jungle: Nocturne (przy jego ulcie ZAWSZE ktoś ginie)

 

Mid: Twisted Fate (jak ogarniesz karty, jesteś mistrz, duża mobilniść ultem mid->top mid-> bot)

 

Adc: Twich (jak ogarniesz kombo to tanka złożysz)

Apc: Ezreal (mobilność i zasięg ulta)

 

Support: Morgana (jej tarcza zatrzymuje Łape Blitza.

 

OP yolloQ all line Troll: Teemo po prostu jak go ogarniesz, to wqrwiasz wszystkich i rozwalasz wszystko all line

 

Opublikowano

Teemo w większych dewizjach g****o robi ;)

@topic

nadal najlepsza Riven jeżeli umie się nią grać.

'' W większych dywizjach '' napisał silver o ja p******e XDD

 

@topic

Zed, Vayne, Fizz, Kha Zix, Lucian, Braum, Nami, Riven ( Riven nauczona pomijaniem animacji, a nie silverową-goldową techniką pierdolnij i zabij )

Opublikowano

Gnar - pasywka z W na Mini-Gnarze strasznie dobra. W late game w postaci Mega-Gnara strasznie tankowaty + OP DMG. Przynajmniej na silverach :D

736181470940422997756.png

Opublikowano

Ryze

Ryze

Ryze, nawet po smiesznym nerfie robi 3v1

Xerath op range, waveclear

Riven do póki na 4 skoki

 

@Edit jeśli mowicie ze akali jest op to widocznie nie umiecie grac ryzem. Jedynie ci go niszczy to syndra, ale nawet one nie ma z nim szans w lategame.

3d8b54f471ac3645gen.png


Ten ból dópy


Opublikowano

po pierwsze nie ma postaci OP są gracze OP i bardzo dobre postacie to np

 

SOLO TOP ad JAX or ap RYZE 

 

MID ap teemo lub ad yasuo

 

JUNGLE offtank vi aptank amumu

 

ADC and SUPP (bot line) może być blitz Q i jinx E 

Opublikowano

Jest duzo broken postaci, jako tako tanky broken champ jest Mao, rammus tez. Jako Jungler Kha'Zix, Ww. Mid to Zerat, Kata. Adc to Tristana, Twitch >.< Support Thresh, Leo. Pozdro.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...