Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Optymalizacja FIFA 15 do swobodnego grania.


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nie brak limitu, tylko właśnie limit...  8S

 

U mnie ustawienie klatek na bez ograniczeń powoduje ścinanie i muszę mieć ustawione na max 60fps.

Wtedy jest poprawa wydajności.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ale co powiecie na to

 

 

299661416082151220780.png     814741416082151220780.png

 

 

Czemu użycie procesora wskakuje nawet do 95-100%? Jak to zoptymalizować? Bo jestem pewny, że to przez to zaczyna się klatkowanie.

 

A podczas gry w 14 jakie jest zużycie?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Fifa 15 wymaga 4 rdzeniowego procesora. Tyle. Twój nie daje rady :)

Przeczytaj cały temat. W 14 działa normalnie, zresztą zużycie wzrasta do prawie 100% W MENU. Ludziom którzy mają to samo na i5 też to powiesz?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Jest jeszcze szansa, że EA wprowadzi zmiany w konfiguracji ustawień gry.

Na to właśnie liczę, bo nic innego mi nie pozostaje. Wychodzi na to, że to błąd nie z mojej strony.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

W FIFA 14 można było ustawić jeszcze jakość renderowania na bardzo niską.

W 15 są tylko dwie opcja: niskie i wysoka.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

W FIFA 14 można było ustawić jeszcze jakość renderowania na bardzo niską.

W 15 są tylko dwie opcja: niskie i wysoka.

Wiem, wiem. Nie trzeba mi tłumaczyć. :P Wadą, a jednocześnie zaletą jest ten nowy silnik gry. Wszystko przez tego bydlaka :D

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Wiem, wiem. Nie trzeba mi tłumaczyć. :P Wadą, a jednocześnie zaletą jest ten nowy silnik gry. Wszystko przez tego bydlaka :D

 

Tak, ale dziwne, że w zużyciu procesora jest aż taka duża różnica. :(

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak, ale dziwne, że w zużyciu procesora jest aż taka duża różnica. :(

To jest również dla mnie trochę niewytłumaczalne... żeby 14 na full nie brała nawet 50% CPU, a 15 na niskich 100% ;x

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Różnica w zużyciu procesora nie jest wywołana nowym silnikiem, tylko jakimś błędem w kodzie gry. U mnie w demie zużycie różni się maksymalnie o kilka procent.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Różnica w zużyciu procesora nie jest wywołana nowym silnikiem, tylko jakimś błędem w kodzie gry. U mnie w demie zużycie różni się maksymalnie o kilka procent.

To może faktycznie spróbuje przeinstalować grę? Znaczy pobrać ją od nowa, bo mam ją w wersji cyfrowej?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Musiałbym pobrać znowu te 8 GB xD

 

Chociaż... demko również chodziło tak, jakby nie chciało, więc sam nie wiem ;x

 

Spróbować nie zaszkodzi.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Spróbować nie zaszkodzi.

No nie, chociaż jak obie wersje chodziły do dupy to nie wiem czego się spodziewać...

Za 1-1,5h dam Wam znać, czy to coś dało jak skończy pobierać.

 

Tak jak przypuszczałem... nic to nie dało :x

@Kiceł to jaki to może być błąd w kodzie gry? Reinstalacja nie pomogła, klikałem "Napraw" i "Sprawdź aktualizacje" i tam wszystko gra, aktualna wersja, pliki bez uszkodzeń... nie mam już pomysłów. Skoro to błąd gry, to czemu nie mają tego wszyscy? ;/

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...