Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jednak się skuszę 300zł za używkę w doskonałym stanie, na ekranie od nowego folia + case na plecki. :3

 

A możecie podać jako posiadacze + i - tego telefonu?

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Plusy:

+dobry ekran

+dobrze chodzi (nie muli)

+dużo wbudowanej pamięci

+wytrzymały(niestety do czasu bo mój leży rozwalony w szafie :P)

+dobry aparat

Minusy:brak

Opublikowano

Plusy:

+dobry ekran

+dobrze chodzi (nie muli)

+dużo wbudowanej pamięci

+wytrzymały(niestety do czasu bo mój leży rozwalony w szafie :P)

+dobry aparat

Minusy:brak

 

Na pewno ma jakieś minusy :)

 

A co poszło w twoim ? :D

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Ekran poszedł przez piękne kafelki w łazience które pochłonęły juz w sumie 2 telefony :P ja żadnych minusów nie widziałem przez ten rok :)

Opublikowano

Co powiecie o tych ekranach, bo czytałem i ludzie pisali, że po jakimś czasie użytkowania traci na jakości i pojawiają się jakieś smugi czy coś w tym stylu.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Przekaż im wyrazy współczucia, brand.

Osobiście smutno by mi było, gdybym musiał się użerać z takim smartfonem.

 

Co do Galaxy Nexusa, lepiej nie trafisz. Dorwij jakiś w dobrym stanie i nie żałuj bo kolejne takie telefony są dopiero w budżecie 500+.

Największą przewagą nad konkurencją to ekran wg. mnie.

Nie rozumiem twojego bełkotu co do L'ki. Jak umie się zadbać o system to działa on fajnie i bez problemów, ale jeżeli ktoś nie potrafi to teraz wychodzą opinie na temat ze się wiesza i w ogóle. Co do nexusa, sprzeczal się nie będę. Masz rację, całkiem wypadł mi ten telefon z głowy...

Przekaż im wyrazy współczucia, brand.

Osobiście smutno by mi było, gdybym musiał się użerać z takim smartfonem.

 

Co do Galaxy Nexusa, lepiej nie trafisz. Dorwij jakiś w dobrym stanie i nie żałuj bo kolejne takie telefony są dopiero w budżecie 500+.

Największą przewagą nad konkurencją to ekran wg. mnie.

Opublikowano

Dzięki za porady, telefon wczoraj zamówiony, jutro ew. pojutrze powinien być, dam znać jak wrażenia.

PS. @escaperz.lordm widać że się znasz na rzeczy :) Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Fajnie że są ludzie, którzy chętnie wytłumaczą coś laikom :)

 

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Ok telefon doszedł, śmiga jak talala :P

 

btw. co polecacie żeby na niego wgrać, w sensie jakieś odkurzacze do ramu itd?

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

ponoć zabijanie procesów to nie jest zbyt dobry pomysł. Masz tyle ramu że nie powinieneś się o to martwić.. 

 

Zabijać aplikacje można gdy ma się maksymalnie 512mb ramu w telefonie, jeżeli jest wbudowane więcej to tylko szkodzi się sobie.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...