Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Subforum działu Counter-Strike


Only Head Shot

Counter-Strike Nexon:Zombies  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chciałbyś aby zostało utworzone subforum do tego działu.

    • Tak
      5
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym , abyście dodali do działu Counter strike nowe subforum.

Powstała nie dawno nowa gra mianowicie : Counter - Strike Nexon Zombies .

Dlatego wnoszę o dodanie nowego subforum do działu Counter-Strike

 

Przedstawienie counter-Strike nexon: Zombies (nie moje)

http://www.mpcforum.pl/topic/1298719-przedstawienie-counter-strike-nexon-zomies-csnz-napisz-co-sadzisz/?hl=+counter%20+strike%20+nexon

Wyżej nad tematem załączam publiczną ankietę , by mogli wszyscy użytkownicy. zainteresowani zagłosować nad losem kolejnego subforum.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Counter Strike Nexon nie należy do rodziny Counter Strike a jest jedynie wydane na uzyskanej od Valve licencji... Ba na mocy której nie mogli się posłużyć samą nazwą 'Counter Strike' a musieli tę nazwę rozszerzyć.

 

Sugestia bez sensu.

 

Ps. Ta ankieta nie jest publiczna a normalna.   :P

Opublikowano

Może i nexon nie należy do rodziny counter strike . Natomiast cała gra jest oparta na counter strike 1.6 . I aż szkoda nie było by dodać subforum.

Zapewne wielu userow mpc gra w tego csa.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Jestem Neutralny, ponieważ ona nie należy do rodziny cs.
Ponadto nie ma dużego zainteresowania tą grą, ale sądzę, że gdyby był ten dział to jakiś byłby ruch.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

 

Nie widać zainteresowania tą grą, więc po co dodawać coś na siłę ?

 

Nie.

 

Opublikowano

Neutralny. Skoro gra nie pochodzi z rodziny cs to może by ją dodać na próbę do inne fps/fpp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...