Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Da się coś na to poradzić?


dzejmi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam tak od 2 patchy, reinstal nie pomógł, opcja napraw też nie, nie mogę nawet przejść do sklepu kupić runy ;-;

492201415665323938964.png

Adobe masz zaaktualizowane ?

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

A ja zamiast tego mam czarny obraz, napisałem do rito to mi odpisali jakimś szablonem, że mam coś z połączeniem nie tak. A reinstal robiłem 2 razy.

Opublikowano

A ja zamiast tego mam czarny obraz, napisałem do rito to mi odpisali jakimś szablonem, że mam coś z połączeniem nie tak. A reinstal robiłem 2 razy.

 

Ale skoro wcześniej miałem normalnie to co się mogło zmienić w moim połączeniu? :v

Opublikowano

Może spróbuj naprawić LOL`a? To też jakieś wyjście z sytuacji.

Napisał, że użył opcji napraw i nic nie dało..

Czytałeś to czy po prostu posty nabijasz? -,-

lucyfergif.gif

Opublikowano

Zamknij LoLa i uruchom Internet Explorera.

Wejdź w opcje -> Opcje internetowe.

Zakładka Zaawansowane i kliknij przycisk Resetuj.

Zaznacz też 'Usuń ustawienia osobiste'. Po zresetowaniu ustawień zrestartuj komputer.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Ale skoro wcześniej miałem normalnie to co się mogło zmienić w moim połączeniu? :v

 

No właśnie. Ja tylko mówie co mi riot odpisał.

 

Mi pomogło ściągnięcie i zainstalowanie lola od nowa, reinstall nie pomagał.

Opublikowano

Zamknij LoLa i uruchom Internet Explorera.

Wejdź w opcje -> Opcje internetowe.

Zakładka Zaawansowane i kliknij przycisk Resetuj.

Zaznacz też 'Usuń ustawienia osobiste'. Po zresetowaniu ustawień zrestartuj komputer.

 

 

Zrobiłem tak jak mówisz, nic się nie zmieniło :/

No właśnie. Ja tylko mówie co mi riot odpisał.

 

Mi pomogło ściągnięcie i zainstalowanie lola od nowa, reinstall nie pomagał.

 

 

Własnie usunąłem go całkiem i pobrałem znowu i nadal nic. Wszystkiego już chyba próbowałem, nie wiem jak to możliwe, skoro 2 patche temu śmigało wszystko pięknie :)

Opublikowano

Masz tak na wszystkich regionach?

 

 

Tak, jak i językach. Nie byłoby problemu jeśli to była by tylko usterka wizualna, ale nie mogę nawet wejść do sklepu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...